Forum
Zgodba z naslovom: dvojčici: boj za življenje ali smrt
1. del
Hej sem Sara magic! imam dvojčico Ano. sva popolnoma enaki. svetlo rjave skodrane lase, rjave oči in tako naprej. nimava navadnega življenja. sva čarovnici. jaz imam zimo vse v zvezi z njo meteže led sneg mraz. Ana pa ima poletje. lahko zanetiti ogenj in upravlja z ognjem naredi peklensko vročino in takšne stvari. in danes sva dopolnili 18 let. čaka naju skupna naloga če jo opraviva obdrživa moči če neopravima umreva. to je najina edina možnost boj za življenja ali smrt.
31. avgust 2015
u198892
u198892
Neext
01. september 2015
dvojčici: boj za življenje ali smrt
2. del
> čas je< sem zaklicala iz kuhinje kjer sem pripravljala zajtrk. čez eno uro namreč odideva na vlak proti dolini preživetja. danes bova dobili nalogo. prav tako tudi 9 drugi parov čarovnikov. ura je bila 9.00 odšli sva na vlak mama se je poslovila z jokom. odpeljali sva se. na vlaku je bilo mirno preveč mirno. takrat pa so kar naenkrat prišli 4 možje in naju zaprli v vreče. ko so naju spustili sva zagledale.......
naj nadaljujem?
anamarija klara
Objavljena sporočila: 392
Dnevi registracije: 370 dni
konjeniški center anamarija klara
10. september 2015
u151249
u151249
Next
10. september 2015
u198892
u198892
Neext
Nujno nadaljuj!!!
10. september 2015
dvojčici: boj za življenje ali smrt
3. del
.....areno. zaslišala sem glas > prosimo postavite se v vrsto.< postavile sva se in čakale opazila sem da je veliko dvojčkov. >danes se začnejo igre. vsak bo dobil še eno sposobnost. ta bo vključevala orožje. vzemite vrečo in pojdite skrite se in poglejte svojo moč.< s Ano sva začeli teči proti vrečam in vsaka je zgrabila eno. tekle sva v gozd in se skrile v jamo. >najprej ti odpri< sem rekla Ani. odprla je vrečo in čarovnija/ moč se je zlila vanjo dobila je dolg meč in ščit. dobila je moč viteza. zdaj sem bila jaz na vrsti. odprla sem vrečo in dobila moči dobila sem lok ki se nikoli ne zlomi, pušice ki jih nikoli ne zmanjka ter moč natančnega streljanja. ven iz vreče pa je priletel tudi les. kladivo, žage,žeblji in še nekaj stvari. našle sva največje drevo in na njej zgradile drevesno hišico in jo z npojem spremenile v nevidno. napoj sva dobile v vreči. odšla sem ven ter videla kako me probajo zadeti strupom vzela sem dve puščici in ubila maxsa in alexsandra. ujela sem dva zajca enega za danes in enega za jutri. Ana je zanetila ogen jaz pa sem zmrznila drugega zajca. kar nekrat sem slišala glas. > jutri vas čaka prva naloga< >kaj
že< je bila presenečena ana.dobile sva mošniček n zraven napis. izvlečite zmaja. tistega ki izvlečete se znjim bojujete. z Ano sva izvlekli Grifona. iz mošnička se je zaslišalo čle : oov
1. naj nadaljujem?
2.mnenje
3.kaj se zgodi v naslednjem delu?
13. september 2015
u198892
u198892
nadaljuj
v redu
bojujeta se in premagata zmaja...
20. september 2015
Next
05. avgust 2016