Forum
u20705
u20705
No napisala bom eno zgodbo o eni Lily ke se zalub pol pa jo tist fnt skos prepričuje nej pobegne od doma de bosta loh skup ke njegova starša pa njena ne duvulita de sta skupi?!

napišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. avgust 2010
u26671
u26671
No dj zacni bomo vidl kaksna bo!!
18. avgust 2010
u20705
u20705
"Joj še en deževen dan!"je vzkliknila mama ko je pogledala skozi okno."Lily,odnesi smeti prosim."je še pripomnila.Hitro sem stekla vn s smetmi v roki.Tam me je čakal James.Moj fant.Poljubil me je in rekel:"bi šla dons u kino?en ful kul film je."Ne morm sorry."Šla sm nazaj v hišo.Vpisala sem se na facebook.Nekaj časa sm bla tm pol pa sm dubla spuručiu od Jamesa.Glasil se je takole:
Živjo.
Vem da ti nebi smel tako povedati ampak ker danes nimaš časa ti bom kar takole povedal.Lej ne morva bit več skup.Enostavno.OK?
DIO

Solze so mo polzele po licih.Enostavno nism mogla vrjet de me je James pustu.Ljubim ga.

U šoli sm hodila kot duh nihče me ni opazil dokler...

nadaljujem?
18. avgust 2010
u22286
u22286
ja neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
18. avgust 2010
u20705
u20705
U šoli sm hodila kot duh nihče me ni opazil dokler nisem za sabo zaslišala znanega glasu.Bil je Bob.Ušeč mi je.Srčkan je oh ja."živjo"sem mu presenečeno dahnila v pozdrav.(Z Bobom sva dobra prijatelja.)"Bi šla danes v kino?"me je vprašal."seveda gdaj?".......................
18. avgust 2010
u25354
u25354
neext! hitr!
18. avgust 2010
u20705
u20705
"Ob 20:00 ok?"je hitro rekel."zmenjeno!" sem mu zavpila po hodniku in tekla saj je šolski zvonec že zvonil.
V srednje veku je bilo..bla..bla..bla..a+7..bla..bla...bla...France Prešeren...SAM BLA BLA BLA.Sem Mattisu(mojem naj frendu)govorila."Joj Lily pomiri se no!Vse bo prišlo ob pravem času.Ne bo se ti Bob kar prikazal tu ZDAJ in ti rekel da zdej gresta v kino""Ja vem no"

Pouk je hitro minil.Ko sem prišla domou sem mami rekla če lahko grem v kino.Seveda mi je privolila ker je naj mami na svetu!Šla sem na facebook in tam mela 1 sporočilo od Boba.

HEII

saj še velja za danes ane?
No lepo se mej čauči.

Hitro sem mu odpisala:

Hei
itak
enako zate.
BAY
18. avgust 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg