Forum
Tukaj bom napisala kruto ampak resnično zgodbo o dekletu skozi življenje.

Napišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. marec 2014
jaa
09. marec 2014
okey rabim vsaj še dva komaentarja z besedo Da pa začnem
09. marec 2014
ja
10. marec 2014
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
10. marec 2014
da
10. marec 2014
hwala no pa bom kar začela
10. marec 2014
da
10. marec 2014
da
10. marec 2014

Vse se je začelo tistega dne ko sem se rodila....ne spomnim se otroštva najbolje ker me je pri 4 letih brcnila krava in sem izgubila spomin. Oče (po moje kar ati) mi včasih pove kaj o mojem življenju (torej do 4 leta). Rada poslušam tudi njegove zgodbe iz njegovih mladostnih letih in prastric (brat mojega starega ata po atijovi strani) mi je povedal da naš rod izvira prav do leta (verjetno ni še zagotovljeno) 1300 in da je naš rod od uskokov.prav briga me od kod izvira moj rod tisto je že bilo pred leti....ampak včasih se mi zazdi da vidim kako me moj pradedek opazuje in sedi na kavču.....kar groza me je da pomislim na to....Aha nisem se vam še predstavila sem Pa3cija, nič kaj pupularna, naprej si želim iti v medlog smer cvetličarja ker me to res zelo veseli. Moj oče je najboljši ati na svetu res ni boljšega....Moje mame najraje sploh ne bi omenila ker je takšna P******!(Jaz in ati jo kličeva kar zmaj...) Ni hudobnejše ženske na svetu!!!!! Vsak dan sem morala počistiti stanovanje 2x na dan tako da nimam v šoli najboljših ocen tudi 1 sem imela vendar sem vse popravila na 2 ali 3....Moja polsestra je ŠE KAR prijazna hodi na ekonomsko gimnazijoin je 4 letnik.Ko bo končala ekonomsko gimnazijo bo odšla študirati pravo (bedno). Moja mlajša sestra hodi v 4 razred in jaz sem 5 let starejša od nje kar je super . potem je še tu moj bratec ki se rad heca je v 1 razredu in če ne dobi tistega kar hoče vedno zagrozi s kakšno kletvico tudi atiju in (khm khm ) mami. živim na posestvu kjer imam 12 ha zemlje (torej 8 ha gozda in 4 ha zemlje) kjer je včasih stanoval moj pradedek s svojo ženo....ampak nazaj v realnost. Ko sta bila še moj ati in KHM KHM mami skupaj je ati hodil v službo, mama pa je ostajala z mano doma in mojo polsestro Nives. Ker sem bila še majhna sem bila veliko bolana (imela se že tudi pljučnico)....Če () sm bila mami v vlko napoto me je pretepla tudi do točke da sem dobila vročino...večkrat je poskrbela zame Nives ker je moja mami mislila da sem ena velika mevža in da iz mene ne bo nič koristnega...
Upam da vam je začetek ušeč če bote kej prašal dejte na ZS prosim!
NEXT?
10. marec 2014
next
11. marec 2014
next
12. marec 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg