Forum
u16515
u16515
Bil je najlepši dan v življenju, ker je bil poletje in z šolo smo imeli izlet. Moja prijatelica je bila Hana, ki je bila prijazna kot nevem kdo. Ko je bil ponjedeljek je učiteljica v šoli rekla 'Dragi otroci, jutri imamo izlet v Ljubljano in tam prespimo v najlepšem hotelu. Za plačati je 79€. Tam bomo prespali 7 dni, imeli bomo zajterk, kosilo in večerjo, imeli zabave npr. Peli bomo, pižame party, imeli igre party in na koncu plesali. Jup jup!' Ko je rekla učiteljica Jup jup smo vsi padli v smeh. Učiteljica je razdelila liste in poklicala mene ' Nejka, ja kje pa sanjaš?' je rekla 'Učiteljica veste bila sem v drugem svetu.' 'Aha. Prosim drugič bodi kle v realnem svetu Nejka.' In 'Bim bam bom.' Zazvonil je zvonec.Odšli smo domov in hitro žačeli pakirati za izlet v Ljubljano. Razmišlala sem kako se bom imela lepo. In prvič bom lahko v meru razmišlala o Janijem. Jani je bim moj sošolec, ki je bil najleši od vseh. In naekrat me je negdo klical. Bila je Hana 'Ja Nejka si pozabila, da sve se zmenile, da greve v Kino?' 'Ojoj, čisto sem pozabila pojdive!' Sem rekla in sve odšle. Ko sta prišle k kolosejom sta videla Janija in Matica. Matic je bil najolši prijatelj od Janija. Jani je pozdravil 'Živijo punce. Ja kaj pa greste gledati?' Jaz sem pa hitro odgovorila 'Gladati greve Žago 4 kaj pa vidva?' Jani odgovori 'Enako greva midva gledati. Bomo skupaj sedeli?' 'Amm...Lahko, lahko.' Sem rekla in odšli kupiti karte. Jani se je urinil, da je bil prvi in rekel 'Šteri karte za Žago 4.Pridite!' In odšli smo do dvorane.

(:
osebe:
Hana

Nejka

Jani

Matic

☺Ali naj Nadaljujem??☺

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. maj 2010
u20576
u20576
kr neki...
02. maj 2010
u20129
u20129
NADDAALJUUJJJ...PŁŁOSM!!!
02. maj 2010
u6808
u6808
nadaljuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02. maj 2010
u16515
u16515
Ko je bilo že sredi filma tako grozno, da smo kričali samo Jani in Matic sta se smejala kaj je Moški žagal. Jaz sem samo kričala in kričala in naekrat me je Jani objev, ker je bil zdraven mene in mi rekel ' Zniži glas, sej ni resnično sama traparija je Nejka.' Jaz sem se malo bolje počutila samo nisem nehala kričati. Ko je bilo konec smo odšli vsi peš domov Jani me je pospremil domov Matic je pa Hano pospremil domov. Jani je rekel 'Zelo lep dan je bil danes. A ne?' ' Ja zelo lep je bil.' Sem rekla 'No moram it. Lahko noč.' 'Noč' Je rekel me je prijel za roko in povlekem sebi in poljubil na usta. Imela sem rdeča lica kot Jabolko hitro sem skočila notri v hišo odšla v mojo sobo in ulegla sem se na posteljo in zaspala. Bil je jutro in mama me je poklicala 'Nejka zbudi se Jani, matic in Hana te čakajo pred vratim.' Hitro sem vstala oblekla umila zobe v usta dala sedvič poljubila mamo v slovo in odšla z prijatelimi do avtobusa. V avtobusu smo bili lahko Po štiri Jani je rekel 'Bodimo mi šterje. Kaj misliš Nejka?' 'Ja lahko.' Sem rekla in se usedla k oknom. Za nami je bila Maja in Franci. Prispeli smo v hotel. Zeloo je bil lep. Učiteljica je rekla ' Noo otroci prispeli smo. Zdaj se bomo dali v skkupine keri in kere boste v sobi. Soba A1 Nejka, Hana in Maja.' Vse tri smo rekle 'KAJ!?' in potem povedala za punce ' Noo zdej pa fantje. B1 Jani, Matic in France. Vsi trije fantje 'KAJ!?' in učiteljica je vse fanjte dala v skupine.potem je napočil večer Igre party. Šli so v sobo in se igrali Uno, človek ne jezi se, šah, samo jaz sem se usedla in poslušala MP4.

nove osebe:

Maja

france

02. maj 2010
u20129
u20129
Nadaliiujj!!!!!
02. maj 2010
u16515
u16515
. Jani se mi je približal iz kota in zaupil 'Nejka sporočilo zate!!' hitro sem tekla k njemu in zašepetala 'Ja kaj se pa greš?!' in iz hodnika pride učiteljica za plesne 'Ej Nejka, v nedeljo imamo tekmovanje prideš?' 'Ja!!!' Sem zakričala. 'O.K. Se vidive v nedeljo čaw.' In je odšla.Mislila sem O.M.G. tako sem bila vesela in rekla sem Janiju 'Takoj moram it vaditi TAKOJ!Adijo.' In sem ga poljubila na lica. Jani je bil rdeč kot fuuu nevem kaj. Bila je sreda in jaz sem vadla in vadla! Učiteljica je prišla in rekla ' Noo otroci gremo na sprehod po godu. Pelali se bomo z avtobusom 3 ure gor in 3 ure dol, ker gozd je daleč. Vsi smo se veselili tega največ pa jaz in Jani. Začelo je deževati in je odpadel izlet v gozd. Užaljeni smo bili vsi, zato smo šli spat. Naekrat zasličim kitaro pred balkonom odšla sem do balkona odprla sem ga in vidim pod balkonom Janija z kitaro. Bil je v pižami in v copatah v dežu ratala sem rdeča in zbudili sta se še Hana in Maja. Prišle sta pogledati kaj se dogaja.Maja se je smejala, kot hudič Hana je pa rekla 'Iiiii, Nejka imaš srečo.' Mislim da jo imam res. Janiju sem poslala poljub in odšla nazaj spat. Zbudila sem se čisto zaljubljena. Po mobitelu me je poklical Jani in rekel 'Jooj sonce je pokonci, ti pa še zmeraj odspodi.' 'Ja Jani še zmeraj sm odspodi pod deko. Saj pridem k zajterku noo Adijo.'Oblekla sem se v modro majco in polčetrt hlače in so bile tudi modre, Imela sem spuščene lase in odšla sem jesti. Jani me je gledal, kot, da bi bila kipec.
02. maj 2010
NADALJUJ !!!
03. maj 2010
u20129
u20129
NADALIIIUIIIII PŁŁŁOSMMM!!!!
03. maj 2010
NaDaLjUJ
03. maj 2010
nadaljj plysss
03. maj 2010
Nadaljujj!!!!!!!!!!!!!!!
03. maj 2010
u6808
u6808
nadaljuj!!!!!!!!!!!
03. maj 2010
u16515
u16515
sej pišem sej pišm sm se moram učit =/
03. maj 2010
u13868
u13868
nadaljuj!!
03. maj 2010
u14096
u14096
nadaljuj!!!!
03. maj 2010
u16515
u16515
bom bom zdele moram do konca neki napisat.
03. maj 2010
u16997
u16997
napiš dljee...k je kuul!
03. maj 2010
ej carska zgodba .. sam me zanima se ka bo naprej xD kul !
03. maj 2010
u16515
u16515
. Jani je ustal od stola in odšev na Wc potem smo vsi odšli v sobe samo Janija ni bilo še zmeraj. Ko sem šla mimo moškega Wc-ja me je eden ustavil, obrnil in poljubil. Bil je jani. Ustrašeno sem mu rekla 'Ja kaj pa ti je!? Kle je prepovedano poljubljane mladink. Veš?!' 'Merno, merno Nejka sej je vse okej.' 'Okey! Okey, to je zate okey! Rajši grem!' in sem odšla. Samo lepo je bilo sem pomislila. Ko sem prišla v sobo sem pogledala v omaro in zagledala sem na obleki rožo in pismo. Na pismu je pisalo 'Žal, mi je kar sem naredil. Resno se opravičujem, lahko se vidimo na Petje Party če te bo seveda. Adijo. Cmok.' Zavrtela sem se in padla na posteljo in zasmejala. Napočil je večer, da smo odšli peti. Jaz bom zapela pesem 'Need you now'. To ej zelo lepa pesem noo saj zame. Napočil je čas, da grem jaz na oder. Jani je bil v prvi vrsti in me ljubečo gledal. Začela sem peti in vsi so mi začeli ploskati. Po končanem petju smo se odločili za sprehod po parku. Šli smo v dva pa po dva v koloni. Jani je itaQ hotel biti zmano, a jaz sem rekla, da bom raj sama. Minilo je 30 minut in naekrat sem se izgubila v parku. Ustrašila sem se in naekrat rečem 'Halo? Halo? Jani, Hana, Matic, učiteljica?' Nobeden se ni oglasil naekrat zakričim in začenja deževati. Mislila sem a ne more biti dan še huje? Ne. In potem zaslišim glas 'Nejka! Kle si iskal sem te!' Bil je Jani. Odleglo se mi je, da me je najdla. Objela sem ga in rekla 'Jani samo da si me našel. Resno sem mislila, da me ne boste najdli!' 'Vse je uredu Nejka, vse uredu.' Ko sem nazaj prišla so me vsi čudno gledali, kot da bi brišla iz marsa. Odšla sem v sobo se ulegla in zaspala.

Pesem:
http://www.youtube.com/watch?v=KlJy_Cb21Lw
03. maj 2010
u16515
u16515
je*
najdil**
03. maj 2010
u20129
u20129
Nadaliiuiii!!!
03. maj 2010
u14096
u14096
nadaljuj!!!!
03. maj 2010
nadaljuj !! plzz
04. maj 2010
u13868
u13868
nadaljuj
04. maj 2010
u16515
u16515
Zjutraj sem bila čisto zblojena. Nisem dobro spala, uči so me pekle in slabo sem se počutila. Učiteljica je rekla naj ostanem v sobi, samo bo bim pri meni Jani, Matic in Hana. Ko smo bili samo v moji, Hanini in od Maje sobe smo se hecali in gledali televizor. Fanta sta postala lačna in tudi midve. Prosila sem Janija in Hano naj gresta po kakšen prigrizek za nas 4. Ko sta se vrnila sta prinesla čips, čokolado, kokokolo, bonbone... In rečem 'Ja kaj sta pa nakupvala nič nista zdravo kupila!' 'ja nisem vedel a ne in sem potem to kupil.' Je rekel Jani. Jani, Matic in Hana so se najedli vsega tega jaz sem samo 5 koščkev čokolada. Maja je prišla od plavanja v bazenu in reče 'Ja kaj pa te dva počneta?! In zakaj jeste slatkarije?! Ooo pazite se bom vse povedala!' ' Ne Maja samo to ne!' je rekel Jani 'Potem me pa poljubi Jani.' 'Nemoram!' 'Zakaj!' 'Ker te ne ljubim!' 'A včeri si me pa poljubil lahko?!' 'Kaj?!?!' Smo vsi rekli. Jaz ga pogledam in rečem 'Jani je to res? Si jo resno poljubil? Ah raj hrem med lažnicem sem!' 'Nejka!' je rekel samo jaz sem hotela samo it. Odšla sem do bazena in jokala. Potem sem si rekla, da bom naredila samamor. Vzela sem salotejp (velik ne un za liste), dala na usta in skočila v bazen. To je zagledala Ena punca. Ime ji je blo Beti. Bila je tudi v skupini tam kjer jaz. Samo je nisem zelo dobro poznala, samo to sem vedela, da je bila najbolša plesalka v naši skupini. Ko me je rešila mi je rekla 'Ja kaj pa delaš Nejka!? Si zmečana?! Mi tebe rabimo za državnega!' 'Saj vem Beti. Samo nimam več ljubezni.' 'Pusti zdaj to! Danes smo petek jutri smo pa sobota pojutrišnem je pa nedelja! Državni Nejka! Potrudi se ne deli traparije!' 'Okey Beti.' 'Lahko noč.' Sve obe rekle in odhitele spat.

Nova oseba:
Beti

04. maj 2010
NaDaLjUj
04. maj 2010
nadljuj
04. maj 2010
u13868
u13868
nadaljuj
04. maj 2010
u14096