Forum
no to je moja zgodba:
povabil sem prijatelje da bi bili budni celo noč pes je bil pri sosedu mama ter oče pa sta odšla z službov italijo tako sem povebil prijatelje:Tineta,Mihata ter Jureta.prinesli smo filme igrice skratka,vse kaj je potrebno za uživanje najprej smo gledali flim:Harry Potter in jetnik iz azkabana.Potem smo šli igrati igrico Frequeke ki je resnično strašna.nato smo se ogovarjali o Harryju Potterju v katerem nastopa volkodlak.nato smo se že dolgočasili in odšli ven se igrati skrivanje-strašenje.bila je polna luna in ta je bila resnično strašna oddajala je zeleno svetlobo.luno so zakrili oblaki.

nadaljevanje sledi
23. april 2010
u19352
u19352
Nadaljuj!
23. april 2010
u11936
u11936
nadaljuj
23. april 2010
u15278
u15278
nadaljuj!
23. april 2010
ok
23. april 2010
opazili smo da je Jure izginil....nato smo slišali krike bolečine resničnega trpljenja zbežati smo hoteli v hišo a sem izgubil ključ zato smo odšli k sosedu na vratih pa je pisalo:ne trudite se najti Jureta saj je mrtev!.zaledenala mi je kri v žilah saj sem na poti zagledal nekaj znanega...juretova vereižica dobil jo je od mrtve babice in nikoli je ni snel.nato smo zagledali nekaj rdečega ki je vodilo vse do gozda nekaj svetlikajočega saj to je KRI!!odšli smo v gozd do kjer je vodila......

nadaljevanje sledi
23. april 2010
u20054
u20054
StrašnU.
23. april 2010
u20054
u20054
NaDaLjUj.
23. april 2010
u19635
u19635
Kr neki
23. april 2010
prišli smo v gozd in nadaljevali pot nato je Tine opazi nekaj nenavadnega:na drevesih so bile sledi krempljev in ugrizev priznam da sem se resnično zbal ob tem a nadaljevali smo pot nato se je luna spet prikazala in slišali smo krik ki je bil isti kot zadnjič pogledal sem čez ramo inugotovil da Tineta ni bilo več z nama!ostala sva samo midva jaz ter mihain na mestu kjer je bil je ostala samo bele kapa ki je bila prepojena s krvjo.Miha jo je pobral in zakričal saj je bil njegov najboljši prijatelj.dobesedno sem ga moral vleči za sabo pot iz krvi se je nadaljevala in midva sva pogumno hodila v smeri sledi

ali nadaljujem?
23. april 2010
u13868
u13868
ja
23. april 2010
u14096
u14096
cooolllllll!!!!!!!!!!!
nadaljujjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. april 2010
odšla sva v smer sledi gozd ki je bil prej poraščen z trnjem je bil sedaj še bolj gosto posejan z njim.starh naju je bilo najraje bi zbežala a nekaj naju je vleklo naprej kot bi naju nekaj nadzorovalo posvetilo se mi je da hodima v smeri Krvave Brunarice najbolj zloglasna hiša ki je stala na griču.majala se je in škripala bila je prerasla z trnjem.naenkrat sem zaslišal krik in tuljenje...in spomnil sem se kaj mi je rekel profesor zgodovine gospod kostrevec da ima ta hiša čudno zgodovino kar na enkrat se je pojavila in to takrat ko se je vpisal v šolo prišla sva do griča kjer je stala in zaslišala svatuljenje in renčanje in takrat so se vrata odprla in.....

nadaljujem?
23. april 2010
Jaaaaa NADALJUJ !
23. april 2010
u6488
u6488
nadaljuj!!!!!!!!!!!!!
23. april 2010
ven sta planila Jure in Tine.Jure je izgledal kot je prestajal muke ki jih prestajaš ko te bičajo saj je imel hrbet ves krvav in videli so se sledovi krempljev.Tinetova obleka pa je bila popolnoma razcefrana in krvava.....No! sem prekinil tišino kaj pa je vaju napadlo?Jure je poskušal nekaj reči vendar ni mogel saj je bil še vedno v šoku Tine pa je zamrmral nočeš vedeti! nočeš vedeti! in takrat je miha Tinetu v roke potisnil kapo in odšel v hišo čez 5 minut je bil nazaj in zgledal je kot truplo nato sem jaz pogumno odšel notri in zagledal......vrata vstopil sem v sobo in zagledal.... Njega o Njem so govorili v vseh poročilih v vseh časopisih znan je po tem da je pobegnil iz zapora kaj še nobenemu ni uspelo iz zapora Tziolis.........

nadaljujem?
23. april 2010
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.!!!
23. april 2010
zagledal sem namreč Asriela Blacka ki je bil zaprt v ječi 12let 12 dolgih let........obtožen je bil umorov 20 ljudi kako jih je umoril pa je neznano.že me ji imelo da bi pobegnil a on je s hripavim glasom dejal:kar mirno nič ti ne bom storil ampak on ti BO!! in umaknil se je da sem videl celotno sobo na sredi sobe sem zagledal nekaj kaj je bilo veliko vsasj 3 metre in iz njegovih ust je tekla kri. saj to je VOLKODLAK!!!!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sem zakričal ko se je pognal nad mene odprl sem vrata in zbežal v gozd in zaslišal sem kaj je Black rekel:kar teci a skriti se ne moreš!za NJIM!!

nadaljujem?če naj nadaljujem potem bom čez nekaj časa!
23. april 2010
nadaljujem?
23. april 2010
JAA ! SCARY !! :o
23. april 2010
nadaljuj
23. april 2010
u14096
u14096
NaDaLjUj!!!!
23. april 2010
nadaljuj cool pišeš
23. april 2010
Tako sem tekel kar so me noge dale noge a volkodlak je bil hitrejši in podrl me je na tla in začutil sem njegovo vročo sapo.in takrat se je volkodlak pripravil da bi me raztrgal in jaz sem zamižal in roke potisnil v žep in tako sem se hotel prepustiti usodi.......

nadaljujem?od zdaj naprej mi bo pomagal moj BFF Tilđx
24. april 2010
nadaljuj no dej hiter piši naprej
24. april 2010
ja ok no
24. april 2010
nato sem v žepu začutil žepni nož in vedel sem kaj storiti tako sem nož zabodel v volkodlaka v tisto roko s katero me je nameraval ubiti tako sem ga zamotil in mu zbežal iz gozda seveda in slišal sem cviljenje volkodlaka ki je bil ranjen nato sem hitro tekel do naše hiše in takrat sem zagledal ključ hiše pobral sem ga in odšel v hišo tako sem iz omare potegnil grozljivko Volkodlak in prebral sem da je edina možnost da ga ubijem tako da mu vrnem srce ki ga nimajo in imeli naj ga bi njegovi lastniki pri tem mojem primeru je to Black....

nadaljujem?
24. april 2010
u6808
u6808
jaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. april 2010
u19068
u19068
jaaaa
24. april 2010
nadaljuj no!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. april 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg