Forum
Hellow!
Tukaj bom pisala neresnično zigodbo, ki se dogaja mladi gospodični Anni Swann ter njeni sestri dvojčici Rainn Swann. Bo zelo razburljivo in napeto.
Če želite, da zgodbo napišem, spodaj napišite "next" .

Boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. marec 2012
next
17. marec 2012
hvala, ☼scнσкσяιєgєℓ.☼ za next! =D
17. marec 2012
Še kakšen next?
17. marec 2012
No, bom pa začela! =D
"Rainn, Rainn! Zbudi se!" je sem budila svojo sestro dvojčico.
Rainn se je kmalu zbudila. "Gospa Judith je rekla, naj takoj prideva." sem rekla.
"Saj že grem!" se je upirala Rainn in se naposled le vstala iz postelje.
Oblekli sva si dolgi obleki, kot ponavadi. Gospa Judith naju je posvojila in ni kaj preveč lepo delala z naju. Vsak dan sta nosili enaki, že zrabljeni in umazani obleki. "Pohiti!" sem priganjala Rainn.
17. marec 2012
NeXt??
17. marec 2012
next
17. marec 2012
u79667
u79667
next
17. marec 2012
"Dekleti!" je ga. Judith zakričala na naju, ko sva prišli. "Kaj sta tako dolgo delali v sobi?!"
Z Rainn sva se spogledali. "Amm.." je pričela sestra.
"Tišina!" jo je prekinila ga. Judith. "Poberita se! Do mraka vaju ne želim vač videti!"
"Oprostite.." sem rekla in odšla na trg. Gospa Judith je za nama le še zaloputnila vrata.
"Anna! Poglej! Piratska ladja!" sestra me je prijela za roko in mi jo močno stisnila.
"Zdaj imava priložnost da pobegneva od tod. Zdaj ali nikoli!" je zavpila.
"Kaj, kaj, kaj? Saj ne misliš resno, da bi.."
"Seveda mislim! Od negdaj sva si želeli pobegniti od tiste grozne Judith in postati piratke! Daj, zakaj ne bi uresničili svojih sanj?" me je prepričevala Rainn.
"Veliko sva že tvegali, pa dajva še to! Zakaj naju ne bi sprejeli na ladjo?" še kar ni odnehala Rainn.
"Ker nisva izkušeni. Sva dekleti in za povrhu vsega še premladi!" sem ji rekla.
"Anna!" se je ujezila Rainn. "Prosim. Če ne želiš izpolniti svojiih sanj, daj, prosim, dovoli, da jaz izpolnem svoje!"
"No ja.. Saj nimava kaj izgubiti, če jih samo vprašava ali naj sprejmejo na ladji, kajne?" sem rekla, saj sem se zdaj strinjala z Rainn. "Pohitiva!" sem zaklicala, in stekli sva čez trg do pomola.
Trg:

Piratska ladja:

Jaz:

Rainn:

Next?
17. marec 2012
u83943
u83943
nexttt! No, kot sem ti rekla bom povedala mnenje. Zgodba se mi zdi zanimiva, ampak mislim, da nekam hitiš. Že v bistvu skoraj v prvem delu odhajata k piratom. Lahko bi malo zavlačevala s to Judith da bi videli kakšno življenje sta dekleti pravzaprav imeli. Koliko sta dekleti stari? Po junem obnašanju sklepam, da 11-13 let. Se sprašuješ zakaj to menim? Nevem, oziroma nekje si napisala "sva še premladi", in tudi po pogovoru sklepam tako.... nevem, preprosto občutek mi tako govori. Prosila bi te, da paziš na slovnične napake in da pišeš malo dajše dele! In zraven vpleteš še malo njunih občutkov-opisovanje in pa njuno razburjenost. Na primer: Zacepetala sem z nogami. Oblil me je pot. V glavo mi je padla vročina. Zobje so mi šklepetali. Kolena so se mi zašibila... Če razumeš? Vem, da sm se zej tko fejst razpisala, ampak za dobro. Drugače pa imam občutek, da bo ta zgodba še obetavna al kok se reče. Fajna in zanimiva! Nikakor pa se ne mudi.... =) In en ogromen NEXT!
18. marec 2012
u84072
u84072
next
18. marec 2012
u79667
u79667
next
18. marec 2012
next next next next next next next next next next next next next next nextc next next next next next next next next next next next
18. marec 2012
"Ne!" sem rekla, Rainn prijela za roko in se ustavila. "Ne!" sem ponovila.
"Kaj ne?" me je pogledala Rainn in potegnila proti ladji.
Sledila je mojemu pogledu. "Ah! nič." sem rekla in tekla naprej.

"Emm..." je začela Rainn ko je prišla do enega od piratov.
On pa naju je začudeno pogledal: "Tam je kapitan!" in s prsom je pokazal na pirata z strogim pogledom in daljnogledom v roki.

"Hm.. Ja.... Mislili sva.." sem začela. "Em.." nisem mogla spraviti iz sebe. Postalo mi je vroče in kar naenkrat me je začelo peči v noge.
"Sva lahko piratki?" je izstrelila iz sebe Rainn. Pogledala sem jo, in bilo je vidno, da ji je nerodno še bolj kot meni.
"Hahaha!" se je zarežal kapitan. Vendar nasmeh mu je kmalu zbledel z obraza. "Ti!" je rekel in me pogledal. "Biti pirat ni šala, veš." zardela sem in povesila glavo, saj mi je bilo tako nerodno, kot še nikoli.!
"Ampak.." je začela Rainn. "Ne moreva ostati tukaj! Ne prenesem več tega trpljenja v mestu. Povrhu vsega pa si že od malega želiva postati piratki. Prosim!!"
"Ah!" je rekel kapitan in jo ignoriral. "Odpluli bomo!" je zaklical ostalim piratom.
"Vidve pa raje pojdita. Nočem vaju videti na tej ladji!" je rekel in nama nameni gladem pogled. Rainn je zavzdihnila in skupaj sva odšli z ladje. "Hej!" je zaklical moški glas in ozrla sem se. "Tole je dal kapitan." je rekel nek pirat in odšel.
V roke mi je potisnil zvitek papirja. "Pridi!" sem rekla Rainn. "Greva h kamnom. Tam ga bova prebrali!"

Vsedli sva se in razprla sem listek. Podala sem ga Rainn in jo prosila, naj ga prebere. Ta še ni prebrala prve besedo, ko je na široko razprla oči, in kri v žilah ji je zledenela. "Rainn! Rainn?" sem jo poskušala zbuditi. Počasi je zapirala oči. Bila je omotična in padla je v komo. Zapihal je hladen veter in listek je odneslo v morje. Kaj je pisalo? Kaj tako groznega, da je sestra padla v komo? Kaj?!
Next?
18. marec 2012
u83943
u83943
next! Rainn je bila tako vznemirjena, da je kr padla v komo? Hmm.. čudno... človek ne pade kr tko mal v komo..... x'D K mu je DC... ;DDD am.. am.. lepo, da si upoštevala nasvet za dalše dele pa tko... x'D
18. marec 2012
nnnnnnnnneeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
18. marec 2012
u79667
u79667
nnnnnnnneeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttt
18. marec 2012
Cookie's choco: sej neveš če je v komo padla zarad sporočila..
19. marec 2012
& tnxi za use nexte! ;3
19. marec 2012
u83943
u83943
Njah, njah! =3 Pač, pač.... sem si prvič mislla da je k je tko napisan... no, sej je useen, ne??? No, kakorkoli zgodba je dobra in komi čakam da nadaljuješ! x'D
19. marec 2012
u83943
u83943
Njah, če bo kej čudnga napisan vedi da se moia sošolka neki zejbava tukile k smo u knižnc!!!! ;D Hmmm... kr skus neki tle govori da bo na svojm skrivnm profilu in bo mal pokritizirala zgodbe, tko da ne zamert! x'D
19. marec 2012
oki oki ;3
19. marec 2012
u79667
u79667
kdaj boš nadaljevala?
19. marec 2012
em.. kmal
19. marec 2012
SEJ NI TREBA NADALJEVAT, KR JE ITAK KR NEKI............
19. marec 2012
sej če ti kej ni ušeč lahk greš.. Itak pa ti nisi še nobene zgodbice napisala tko de kr nehi.!
19. marec 2012
če se zajbavam, izpolnila sem to kar je rekla tvoja prijatelca Cookie's choco .
sorrrrrrrrryyyyyyyyyyy.
19. marec 2012
nisem mislna tku
19. marec 2012
aha.. oki sori
19. marec 2012
u83943
u83943
Njah njah... sam zejbavala se je Anchh... kr pomiri see..... x'DDD Nexti že enkrat ... ;DDD
20. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg