Forum
u32953
u32953
Hello folk!
Odločila sem se napisat eno zgodbo ki bo govorila o punci ki se zaljubi v fante iz One Direction. Od prvega dne naprej svoji BFF skoz govori o njih. Večkrat gre na njihove koncerte enkrat pa se po naključju srečajo in spoprijatelijo. Modra bo še kaj več???
Pač to je bil kratek uvod zdej pa rabim vsaj 1-2 nexta pa nextam!

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. april 2012
next
11. april 2012
nexxxt!
11. april 2012
u32953
u32953
okej vidm da mam že dva nexta tko da bom kar nextala
11. april 2012
u32953
u32953
Kaaaaam?? V LONDON!!!!!!! Zavpijem ker mami spet ne sliši čez moja zaprta vrata. Oh ja. Spet bo treba iti novim dogodivščinam naproti. Kam me peljejo fantje iz One Direction?? Po vsem svetu. Čeprav živim v New Yorku moram nujno v London saj imamo One Direction tam turnejo. OMG oni so tako popolni jaz pa tukaj samevam in na pamet pojem njihove pesmi saj sem jih poslušala že miljonkrat. Ko spakiram kovčke me zunaj čaka avto notri pa bratranec Brian. Hey Abey! Me pozdravi kot vedno. Rečem mu Hey Bri. Kako kej?? Ampak ne dobim odgovora saj se je Brian začel pogovarjati po telefonu jaz pa tega nisem opazila.

Č
E
Z

N
E
K
A
J

Č
A
S
A
Končno smo tukaj zavpije Brian in me prebudi iz spanca. Wow rečem ko zagledam oder. Te pustim tukaj?me vpraša Brian. Lahko mi odgovorim in izstopim. OMG tam so! Vsi razen enega. Mojega najljubšega pevca iz One Direction. Razen Zayna. Potiho sem vprašala potem pa slišala korake za sabo. Sunkovito sem se obrnila in zagledala Zayna. On je gledal nekam v daljavo in me ni opazil. Skoraj se je zaletel vame a sem se še pravočasno umaknila. Šel je nekam za oder in pomagal prinesti opremo. Začela sem peti njihovo pesem One Thing. Mislila sem da jo pojem potiho ampak sem se zmotila. Pela sem jo dokaj naglas in fantje so to slišali. Prišli so izza zaves a jaz sem se sunkovito obrnila. Nisem opazila da mi je iz žepa padel telefon. Stekla sem do najbljižje klopce in se vsedla. Iskala sem mobitel a ga nisem našla. Tedaj zagledam Zayna kako teče proti meni. Sunkovito se obrnem. Čez nekaj sekund začutim toplo roko na mojirami. Rekel mi je: Je tole tvoje? Mimogrede lahko prideš z mano tjale? Zardela sem in odšla z njim. Šla sva k ostalim fantom in rekli so mi če lahko še enkrat zapojem tisto pesem (One Thing). Zardela sem in jo zapela………………………..
Kaj so fantje rekli potem??
11. april 2012
next
11. april 2012
u32953
u32953
11. april 2012
nextii
11. april 2012
u32953
u32953
čigumii tenx da bereš
11. april 2012
u32953
u32953
ena že enako!
11. april 2012
u84822
u84822
NEXT! A BO DONS ŠE KKŠN NEXT?
11. april 2012
u32953
u32953
ja zdele ga pišem
11. april 2012
u84822
u84822
ok
11. april 2012
Next
11. april 2012
u32953
u32953
2.del
Bravo, tko še mi ne pojemo! reče Harry in pomežikne Zaynu. Ta se nasmehne in me vpraša kako mi je ime. Rekla sem da Abey. Stara pa sem 18 let. In da živim v New Yorku ampak da se bom preselila v London. Liam je rekel: Mi tudi! Kakšno naključje. No rekla sem jim da si morm it poiskat stanovanje. Zayn in ostali so mi dali telefonsko št. Jaz pa njim. Rekla sem Bay in šla. Iskala sem stanovanje in ga tudi našla. Bilo je zraven velike hiše in še sanjalo se mi ni da je od fantov (Harryja,Liama,Luisa,…..). Ko sem si plačala stanovanje sem poklicala mami in ji sporočila da sem prišla. Bila je vsa vesela da sem šla na svoje in da sem samostojna. Tedaj zaslišim nekaj podobno muziki od One Thing in začnem peti. Tedaj pogledam skozi okno in vidim fante. Harry me vidi in mi pomaha. Pokaže mi naj pridem ven. Takoj sem se preoblekla in odšla dol. Videla sem kako zlagajo kovčke dol. Zayna ravno ni bilo in Liam je rekel Super še sosedi smo. Zdaj nas boš lahko poslušala. Danes malo vadimo. Prideš? Rekla sem: Lahko. Zakaj pa ne? Ravno zdaj pride Zayn ven in drugi gredo noter. Ostala sva sama. On se je samo smejal jaz pa sem skoraj omedlela . Kar naenkrat pa se kat sesedem. Zayn plane k meni in pokliče Harryja in ostale. Dajo mi vodo in spet pridem k sebi. Bilo je zaradi navdušenja. Začela sem se opravičevati. Rekli so da ni nič hudega. Odšla sem domov in si skuhala kosilo. Nisem opazila da je ura že čez 16.00 in sem odhitela k fantom. Tej so že pridno vadili. Pozvonila sem in odprl mi je Zayn brez majice in samo v hlačah. Malo je zardel in jaz tudi,………….
Kaj je bilo potem? Je preskočila iskrica ali ne?? Nekaj izveste v nasljendme delu
11. april 2012
Next!!!
11. april 2012
u86517
u86517
next
11. april 2012
u32953
u32953
še en next
11. april 2012
u86517
u86517
ajde dam še en next
11. april 2012
u86517
u86517
pa še en next!!!
11. april 2012
u32953
u32953
nekdo drug ga more dat
11. april 2012
u86517
u86517
vem vem sam ni nikogar gor...tko da dvomim da bo kdo dal
11. april 2012
u81883
u81883
next
11. april 2012
u32953
u32953
Ok nextam
11. april 2012
u32953
u32953
3.del
Kva dogaja? Me vpraša in povabi noter. OMG kako lepo hišo imajo. Zayn me pelje v sobo kjer so še ostali. Vsi me pozdravijo in rečejo če bi pela z njimi. Hmmm….. se zamislim. Harry me pogleda. Nato pa rečem: Če že hočete. Vsi po vrsti so bili veseli še najbolj pa Zayn. Nevem ampak mogoče sem videla eno malo iskrico v očeh. Mogoče. Ko odpojemo se grejo vsi stušerat razen Zayna ker se je že prej. Rekel mi je da sem zelo leo oblečena in tako naprej. Tedaj pozvoni pri vratih. Notri pride neka punca. Zayn mi pove da ima Louis punco Elizabeth ki jo vsi kličejo Ell. Takoj ko sem jo videla sem vedela da se bova razumeli. Stisnili sva si roki in se začeli pogovarjat. Medtem je Zayn nekam izginil. Bili sva sami. Njej so bile všeč moje pajkice meni pa njena modra oblekica. Kako je ta Ell prijazna. Zagotovo sem se z njo najbolje razumela od vseh prijateljic. Kmalu so vsi prišli dol. Liam je rekel: Pojdimo se flašo resnice. Vsi smo se strinjali. Prvo je vrtel Harry. Flaša je pokazala na Zayna. Zayn je rekel: Resnica. Harry pa ga je vprašal: Si zdajle v tem trenutku zaljubljen? Zayn pa : Itak da ja. Potem je vrtel on. Flaša je pokazala name. Rekla sem : Resnica, Zayn je vprašal: Si zaljubjena v enega od nas? Ja rečem in zardim. Vsi so se začeli režat in si nekaj prišepetovat. Ell mi je povedala da ugibajo v koga sem. Ko me niso gledali sem se izmuznila in se oblekla jopo ter stekla v svoje stanovanje. Zayn me je prvi opazil a me ni dohitel. Rekel je da takoj pride. Ko je prišel do mojih vrat je rekel: Aby nismo mislili nič takega. Spusti me noter. Vem da si noter. Jaz pa mu rečem: če boš počakal da se stušeram ja. Rekel je kej. Odklenila sem in rekla: Sedaj pa prosim pojdi v dnevno sobo da se grem stušerat. A ko sem šla sem nekaj opazila. Zayn je bil čisto miren. Ko sem se tušerala sploh nisem opazila da me gleda čez luknjico v vratih. Ko sem se oblekla spodnje perilo je kar naekrat stopil v sobo. Ko me je zagledal se je obrnil in rekel: Nič nisem videl!
11. april 2012
u81883
u81883
next
11. april 2012
u86517
u86517
next
11. april 2012
u32953
u32953
še 2 nexta