Forum
u13249
u13249
osebe v zgodbi:
Matevž-jaz
Luka-frend
Maj-frend
Tomaž-frend
Tarik-najbolši frend

Ah delovna nedelja je.kako bedno.mislim v šolo moraš iti v nedeljo.z avtobusu sem šel iz vasi ki živimo,v šolo.mislil sem si da kaj hujšega se ne more zgoditi.Ampak nisem vedel da me bo ta dan moje življenje postavil na glavo!.

naj nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. december 2011
u13249
u13249
prišli smo v šolo.moji prijatelji so me že čakali razen seveda Luka ki hodi na drugo šolo.malo sem razmišljav o mojih staršik ki so doma okuženi z lažno gripo.ob 12:45 sem prišel domov.iz hiše je prišel tak grozen vonj da sem skoraj bruhal.poklical sem starše a niti glasova ni bilo.šel sem noter.tedaj me je skoraj kap.starša sta bila mrtva na tleh!hitro sem poklical sosede.nič.grem po babico!babica je imela hišo zraven naše.ko sem pri vratih videl kri sem se že obrnil,seveda je mrtva!!potem sem zagledal tri postave,ki so bile na kolesih.bili so Luka,Maj ter Tomaž.
10. december 2011
u13249
u13249
pls leave an comment
10. december 2011
u13249
u13249
nextu bom kasnej
10. december 2011
u13249
u13249
nextam čez pol ure
11. december 2011
u13249
u13249
hitro smo ugotovili da imamo iste zgodbe. naredli smo hiter načrt. bil je takčitno ta virus napada samo odrasle harmone. za vsak primer bomo zapustili domove ter se skrili v gozd.zraven smo vzeli eno truplo da ga lahko še ugotovimo kaj o bolezni. vedeli smo tudi da je tarik živ in moramo iti po njega. jaz in luka boma šla po tarika ter po hrano (iz trgovine)ne boma rabila denarja saj je vse zapuščeno,ampak boma vzela orožje če bodo problemi z otroki.maj ter tomaž bota pa zgradilo zavetje daleč v gozdu.
11. december 2011
u13249
u13249
z Luku sva se peljala do mesta v katerem živi Tarik . peljala sva se v Avdiu A4 . zraven sva imela navadne pištole. zavila sva proti skupini blokov. v mislih sem si zapovnil da živi v drugem bloku. šla sma noter. v 8. nadstropju sma našla njegova vrata . bila so zaklenjena. ne srečo je Luka znav vdreti.Tarik je ležal na postelji.njegova starša sta bila pravgotovo mrtva.
pogovor.
l=luka
T=tarik
j=jat

t:končno sta prišla
j:ja,si v redu?
t:ja
L:hitro,moramo iti!
11. december 2011
u13249
u13249
Audi A4:

pištola:

11. december 2011
u13249
u13249
leave a comment
11. december 2011
Haha next al neke ?
11. december 2011
u13249
u13249
pol ob osmih
11. december 2011
osem je ... pa ne ti meni haha
11. december 2011
u13249
u13249
NO PRAV
11. december 2011
u13249
u13249
pred vhodu je bila velika prodajalna živil(hrana) od Mercatorja . vse je bilo prazno. če bi bla to risanka mi bi padla čeljust na tla. mogoče pa nekje drugje.no našli smo zalogo pizze in se odpravili domov. na poti sma Tariku povedala vse.toda spet se zgodi tisto nepričakovano. trije avti grejo za nami. vsi so firme bentley. dva sta nas prihetela jaz sem pa videl voznikov obraz.nekaj hočejo.iz žepa sem potegnil pištolo in sprožil.precej kavbojsko a neuspešno. pred nami je bila zapora za delo na cesti.mi smo se izognali oni pa niso bili tako uspešni. nazaj do naše vasi smo drveli z približno 160km na uro. no vsaj živi smo. poklical sem Tomaža.
pogovor:
j:jaz
T:tomaž
T:ali ste živi,slišal sem nekaj strelov
J:ja,neki pedri so se hotli maščevat za ukradeno hrano,no saj veš zmankuje hrane,no pustma to je zavetje že narejeno?
T:ja,je 2 km severno od igrišča
Jridemo tja čez 30 minut.
11. december 2011
u13249
u13249
bentley:
http://images.paraorkut.com/img/pics/glitters/b/bently_-8712.jpg
11. december 2011
u13249
u13249
sorry
bentey:

11. december 2011
Mercatorja
next
11. december 2011
u13249
u13249
daj mi mal pavze!
11. december 2011
u13249
u13249
ok začnem čez minnutko:wc break!
11. december 2011
hahahah okei
11. december 2011
u13249
u13249
no preden začnem poglejmo kaj vse se je zgodilo danes.
najprej sem moral iti na nedeljo v šolo.pridem domov,moji starši mrtvi!s prijatelji se zberemo skovamo načrt.z Lukon in Tariku se skoraj ubijemo zaradi hrane(smeh) ter zaradi nas je umrlo najmanj 5 ljudi!
in zdaj jaz pelam Audi (ker se luku ne da več) ob sončnem zahodu.ob zavetju moramo rez biti hitri če nočemo hoditi v temi.
zavil sem na igrišče, Audi pa smo postili v skrivni garaži. ob izhodu sem slišal da me nekdo kliče.bil je Žan,moj sosed.bila sma prijatelja,ampak najini starši so se skregali in se nisma videla kaj veliko.vzeli smo ga zraven.hodilo smo precej daljše kot po načrtih(kakih 15 minut več) ob koncu smo le našli tomaža ter maja (v temi).očitno sta še zraven prikljopla x-box ter računalnik! black-ops smo igrali pozno v noč ko nas je zmotil zelo glasen ampak zelo tih zvok
11. december 2011
u13249
u13249
sorry zarad napak
11. december 2011
np... next
11. december 2011
u13249
u13249
marš
11. december 2011
u13249
u13249
jutr
11. december 2011
u52174
u52174
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
12. december 2011
u13249
u13249
morm še nalogo naredit tako da ob kakih 15:30 al pa prej
12. december 2011
u62735
u62735
no prov, ampak next!!
12. december 2011
kere bedne fore
daj nias bolsga dela kt pa take bedarije in sramoto povzrocat si
12. december 2011
u13249
u13249
v zvezi s tem tvojem komentarjem ali je res tako slabo?

PS:i hate you raketa!

12. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg