Forum
Te zgodbe ne boste brali ampak jo booste požrlii!! Zgodba se gre o usem. O fantih, o puncah, o prijatelstvu, ljubezni, ženskih težavah, starših pa še bi lahko naštevala.. Upam da jo boste res požrli Začetek pride kmalu...

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. december 2012
(začetek šolskega leta) Ah spet ta šola. Del mene je kar prekipeval od veselja saj bom lahko naslednjih 10 mesec preživela v šoli s prijatelji, vendar pa je del mene kar...oh saj ne vem, kako naj opišem ta občutek...no u glavnem del mene je bil zelo žalosten ter jezen...Oh spet ti tečni učitelji pa športna pa slovka, matematike in biologije sploh omeniti ne smem!! Pa spet toliko učenja, preživljanja pred mizo in zvezki. O MOJ BOG!!! Vendar pa je bila le neka velika razlika. Fant v katerega sem bila zaljubljena do ušes je zdaj v 1. letniku, zato ga v moji šoli ni bilo več. Pa zakaj mora biti življenje takšno. Čez čas sem ga le prebolela in do zdaj so minili trije meseci odkar ga nisem videla. Z njim sem se pogovarjala le po FB-ju, zdaj pa mi še odgovoriti več noče!!:'(. Vendar pa se je 1. šolski dan zgodilo nekaj...čarobnega...

Rabim 3 nexte!!
06. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg