Forum
u76202
u76202
Haii....
To je moja 1. zgodba, zato tudi ne bo tako dobra... Res je, da se hočem tudi jst preizkusiti v pisanju zgodb... Mogoč sem pa le "pisateljica".
Če vam nakratko pokažem glavne osebe, ki bodo nastopale v tej zgodbici. Ostale osebe pridejo v zgodbo kasneje...
Meni je ime Gaja.
P.S.: Ni resnična zgodba!
Jst:https://worldhairstyles.com/wp-content/uploads/HLIC/947757417cab7bae7153dc1ba219797c.jpg
Moja bff Maja: https://img-cache.cdn.gaiaonline.com/f3d3f9fd36e960cfec6ab90a6cd1bd40/https://i613.photobucket.com/albums/tt216/StarsAreTears/Decorated%20images/SceneGirl22.jpg
Sošolec Alex:https://static.igre123.com/images/forum/posts/a/e9da857778cf4f2c8de1f8d3e5eb605a.jpg
in še ostali, ki vam jih bom pokazala naslednjič...
Potrebujem bralce...
Napovednik.:
Haii....
Sem Gaja in stara sem 14 let. Nekega dne sva z mojo bff odšle malo po mestu in zagledala sem fanta iz naše šole
...Priznam, luštkan je...
Velikokrat sem ga videvala, dokler... sm se zaljubila...kot vsak najstnik...
Tako se je moja zgodbica razvijala in....
Več vam pa ne povem ...
Berite mojo zgodbo pa boste izvedele...

Bi bral mojo zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. februar 2012
u76202
u76202
Se opravičujem....
Maja:
http://img-cache.cdn.gaiaonline.com/f3d3f9fd36e960cfec6ab90a6cd1bd40/http://i613.photobucket.com/albums/tt216/StarsAreTears/Decorated%20images/SceneGirl22.jpg
19. februar 2012
u76202
u76202
Res nevem zaka se je ne da prikazati.
Maja: http://2.bp.blogspot.com/-Pvra7vOkuKY/Tx9phSrcH3I/AAAAAAAABd4/vBa9DOcMYDc/s1600/emo-hairstyles-for-girls-with-long-hair-emo-hairstyles-for-long-hair-Long-Length-Emo-Hairstyles-For-Emo-Girls-011.jpg
________________________________________________________________________________
Next...?
19. februar 2012
u76202
u76202
Haii
__________________________________________________________________________________
Nekega dne sva z Majo odšle malo po mestu nakar se je nekdo zaletel vame in me podrl.
Pomagal mi je vstati in se mi je opravičil.
Ime mu je bilo Alex in bil je ravno moj sosošolec.
Gledala sva se oči.... ampak ker sva z Majo odšle še malo po mestu sva odhiteli v trgovino H&M.
Medtem me Maja vpraša...
M--> Maja G-->Gaja
M: Gaja, a ti je biu všeč Alex?
G: Ja...no ja....mislm jaa...(tako sem jecljala).
M: Res je luštkan.
G: mhm...ampak mudi se nama... nujno morava kupiti eno majico in pajkice...
Ko sva izbirale me je nekdo poklical...
....neznana številka...
....oglasim se...
G--> Gaja, jst A --> Alex
G: jaa?
A: haii...hotel sem se ti opravičiti za tisto prej...a bi šla dons z menoj na večerjo?
G.: ja lahko...
A: a bi šla v restavracijo Sweet ob 8.00?
G: ok. zmanjeno torej... By
A. By...
Maja, pohitiva, kupiti moram majico in pajkice. dans grem na večerjo z Alexom ob 8.00!
"Oh, ti srečnica" mi je odvrnila Maja.
Kupili sva majice in pajkice...
Maja mi je rekla, da sem pripravljena za na večerjo.
Omg...ura je že 7.00...pohitiva....
Prišli sva domov in na hitro sem se uredila... Oblekla sem novo majico in pajkice.
https://1.bp.blogspot.com/-5VADdFfGmB0/TqcTIpvkkmI/AAAAAAAACe0/xuspFoEh-lk/s1600/kerti+pahk+blog+0pll%25C3%25B6.jpg
Izgledala sem tako(predstavljaj si da sem jst...glej le obleko....)
Ura je odbila 8.00 in bila sem že v restavraciji, kjer me je čakal Alex...
________________________________________________________________________________
Next...?
19. februar 2012
u73948
u73948
Next....??
19. februar 2012
u71779
u71779
next.
19. februar 2012
u76202
u76202
.... Ura je bila 8.00 in bila sem že v restavraciji, kjer me je čakal Alex...
Pohitela sem in se usedla na stol..Mislim, da sem se zaljubila sem si rekla potiho...
Ko sva gledala kaj bova naročila sva škilila drug drugemu in se gledala po toliko časa, da je prišla natakarka in vprašala kaj bova pila.
N---> natakarka, G--> Gaja (jst), A--> Alex
N: Kaj bosta naročila?
G: am...jaz še nevem...
A: Jaz bom gobovo juho in dunajski zrezek...
G: oh....jst tut...
N: ok...dobita...takoj....
Ni trajalo dolgo, večerja je bila na mizi...
Kmalu sva pojedla, ko me Alex vpraša če bi še šla v kino...
Saj me poznate, rekla sem "itaq da grem".
A greva kar takoj?
Ammm..."počakaj še malo" mi je pravil Alex...
Morava še plačati in nekaj imam zate...
mmmmm,... Imam samo počutek ali se bom cela stopila?
Plačal je in mi dal tole...
in mi dal svežo vrtnico ter pismo....
https://shrani.si/f/1b/Bl/1VLZLSiZ/3/vrtnica.jpg
https://files.softicons.com/download/holidays-icons/heart-romance-icon-set-by-daily-overview/png/256x256/love_mail.png
Omg...
Prebrala sem ga...
Le kaj moj svet bi brez sanj?
Sanjam, da me ljubiš,
sanjam, da me rada imaš,
sanjam, da me objameš
sanjam, da poljub mi daš,
ko me pogledaš slišim bitje srca
ko se nasmehneš mislim, da srečna sva oba.
A kaj ko tvoj pogled je tako kratek
tvoj nasmeh tako zaigran, ko pogledam te
se umakneš in greš stran. A sanj
mi ne moreš vzeti, čeprav vem, da vse je zaman.
Ljubim te in vedno te bom pa čeprav moja nikoli ne boš.
RTM, Alex...
Pogledala sem ga s solzami sreče v očeh....Stekla sem do njega in ga objela...
https://4.bp.blogspot.com/-iQtGNQ8wRIs/Tl4eDiBRVSI/AAAAAAAADzM/gfBZlrnwk48/s1600/Beautiful_hugging_by_love_couples1.jpg
Nato sva šla še v kino... Izbrala sva romantičen film in odšla v dvorano...
Medtem ko sva čakala sva se gledala nakar me je Alex potegnil k sebi in me poljubil...
Next...? Potrebujem 3-4 nexte.
19. februar 2012
next
20. februar 2012
neeeeext!!!!!!
20. februar 2012
u68558
u68558
Next : )
20. februar 2012
u75872
u75872
oki
20. februar 2012
u75872
u75872
next zej!
20. februar 2012
u76202
u76202
hwala za vse nexte ...
Medtem ko sva čakala sva se gledala nakar me je Alex potegnil k sebi in me poljubil...
https://www.chinadaily.com.cn/slides/images/attachement/jpg/site1/20100817/001ec95974af0dd4a19e18.jpg
Prekinila naju je delavka v kinu, ki je delila 3D očala...
Film se je že začel...
Mislim, da sva se kar 1/6 filma gledala... Ko pa je bilo konec še nisva imela dovolj zato sva šla še v slaščičarno, ampak res SAMO še v slaščičarno...
Ko sva naročila sem mu hotela samo vrniti prejšnji poljub, ampak naju je že s5 prekinila natakarka!
Res nimava sreče....
Rekla sem "pa si Alex ti prepričan, da ne greva nikamor več"?
A=Alex G=Gaja
A: No ja... Bi še šla kam drugam...?
G: Ja no... lahk bi šla ane?
A: Ja...še imava kaj na izbiro ×D?
G: Ka pa vem ×D...
A: Moral bi iti domov, ker sem mami obljubil da bom ob 22.00 doma....Ura je pa 22.30 =/...
G: aja... no sej....se vidiva ju3, ne?
A: mhm...Ka...kar dan je že ju3?
G: mislm, da je ponedeljek...
A: ma ne... šola....se vidiva v šoli...!
G: ti kr hod v šolo, jst ne grem....
A: Ka... "špricala boš"?
G: Ne... pa so ja počitnice!
A: aja sej res....
G: Se dobiva ju3 v parku ob 6.00?
A: mhm, velja.
G: By..
A: Čaoooo!
Ko sem hodila proti domu mi je nekdo pokril oči in mi rekel " kdo je"?
Am... Maja...?
Jaaa... Kak je blo na večerji?
dobr... sorry Maja, mudi se mi...ti vse ju3 povem, ok?
Velja, By!
Ko sm pršla domov sem se čudila, da nikogar ni bilo doma. Na mizi sem našla listek:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gaja!
Mene(mama), očeta in brata ne bo do srede zvečer doma... Na mizi imaš denar da si boš lahko kupila hrano.
Lepo se imej& RTM...
Ati&mami
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pa imam srečo... Ravno zdaj, ko...
No čas je, da grem spat...ura je že veliko...
V sanjah na Alexa sem zaspala v nekaj minutah -.- .
Vem, da je next kratek in ni tako zanimiv, ampak nisem imela veliko časa...
Potrebujem 3-4 nexte!
Hwala za branje...
20. februar 2012
next
20. februar 2012
u75872
u75872
next pa ne govor da ni zanimiv pa fajn ker je najbolj jača zgodba in jo moreš nextat pliss ♥♥☺☻♥♦
20. februar 2012
u76202
u76202
ni najjača...šele začela sm...
20. februar 2012
next
20. februar 2012
u76202
u76202
Haii girls... Oprostite, ker tko dolg nism nextala... Ta next bo zelo dolg : ).
__________________________________________________________________________________
...V sanjah na Alexa sem zaspala v nekaj minutah -.- ...
Zjutraj je že drdrala nudilka. Hitro sem skočila iz postelje, se oblekla in naličila. Poklicala sem Majo, saj sem ji obljubila, da ji danes povem vse v zvezi z mano in Alexom. Dobili sva se ob 10.30.
Dobili sva se v parku in kupila sem ji bomboniero, katere je bila zelo vesela.
Ko sva se pogovarjali mi je zazvonil telefon - sporočila imam.
Pošiljatelj: Alex
Čas: 10.45
Vsebina:
Haii ljubezen mojega življenja. Kako si?
A imaš danes kaj časa? A se lahko dobiva v parku ob 12.00. RTM, Alex
Moj odg.:
Haii MY LOVE!
Jst sm supr, ti? Veš do srede ni staršev doma, zato imam skosss čas zate.. Lahko greva potem tudi k meni.
Ljubim te, Gaja...
Maja, pohitiva, mudi se mi...!
M: Kam? Kdaj? Zakaj?
G: Z Alexom se dobiva v parku. Pohitiva k meni domov, urediti se morampa še v trgovino moram skočit pob srček za Alexa, ki sem ga videla v reklami (srček, pač ; ) ).
Ko sem pritekla v park, še tam ni bilo Alexa. Naslonila sem se na drevoin imela v rokah srček. Nenadoma mi nekdo pokrije oči ion me poljubi - Alex.
G: Alex... Heii...
A: Haii Mucaaa :-)
G - Si dobil sporočilo?
A - Ja... Bi šla z mano k meni domov na kosilo? Če želiš lahko tudi prespiš pri meni...
G - Oh, saj ni treba. Če bi tvoji starši dovolilibi z veseljem in če ne bi nikogar motilo...
A - Moji starši mi vse dovolijo.
G - OK. A greš z mano po stvari domov, pa greva potem skupaj k tebi?
A - ja, itaq.
(Prispeva k meni domov).
G - OK. Vstopi... Glej, tam je moja soba.
A: Ooo...kako je lepa
G - A mi boš pomagalpoiskati oblačila...
A - Je, če dovoliš...
Ko sva iskala oblačila se je zgodilo marsikaj zabavnega...
Ko je Alex našel moje spodnje perilo - hlače mi jih je nataknil na glavo :-D.
Tako sva se zabavala....
Ko sva končala s pakiranjem sva si odpočila.
Alex me je porinil na posteljo in me začel poljubljati...
Next... Je bilo tokrat dvolj nexta... Vas zanima kaj se bo dogajalo v drugih delih zgodbe?
Napiši next, pa bopš hitro izvedel-a :-)
------------------------------------------- RADA VAS MAM------------------------------------------------
25. februar 2012
next
26. februar 2012
u68558
u68558
Next
26. februar 2012
u75872
u75872
next takoj danes obvezno!!pliss!!
03. marec 2012
next
04. marec 2012
u76202
u76202
bo.... smau kasnej... zvečer... ta teden bo veliko nextov
04. marec 2012
u76202
u76202
нωαℓα zα υѕє ηєχтє.
αℓєχ мє נє ρσяιηιℓ ηα ρσѕтєℓנσ ιη мє zαčєℓ ρσℓנυвℓנαтι... σσσσнн.. вιℓσ נє тαкσ ℓєρσ, ∂α вι ѕє ρσℓנυвℓנαℓα ∂σ ηαѕℓє∂ηנєgα тє∂ηα... ∂σвєѕє∂ησ♥.
мυ∂ιℓσ ѕє ηαмα נє ιη нιтяσ ѕνα σ∂šℓα ∂σ αℓєχσνє нιšє. кєя ηαмα נє вιℓσ zєℓℓℓσ ∂σℓgčαѕ נє ρяιηєѕєℓ ηєкσ ιgяσ ѕ кαятαмι σ ℓנυвєzηι♥.
čє ναм ηαкяαткσ яαzℓσžιм ρσтєк ιgяє:
кαятα "ρσℓנυв" - мσяαℓ ѕι ρσℓנυвιтι ѕσιgяαℓcα - αℓєχα♥
кαятα "νєč кσт ρσℓנυв" - мσяαℓ ѕι ηαяє∂ιтι ѕσιgяαℓcυ - αℓєχυ ηєкαנ ρσ čєм вι няєρєηιℓ.
ιη šє ρσ∂σвηє кαятє... яєѕ zαηιмινα ιgяα ♥
čαѕ נє нιтяσ мιηιℓ ιη υяα נє вιℓα ȣ.θθ. zαčєℓα ѕєм ѕє ѕρяαšєναтι кנє вσм ѕραℓα... νρяαšαℓα ѕєм αℓєχα ιη яєкєℓ נє ∂α ѕкυραנ, čє мє ѕєνє∂α ηє мσтι. яєкℓα ѕєм "ѕυρєя♥"яєѕ ѕνα ѕραℓα ѕкυραנ ιη вιℓσ נє ѕυρєя. кєя ρα ηαмα נє вιℓσ ∂σℓgčαѕ ιη ηιѕνα мσяαℓα zαѕραтι ѕνα ѕє мαℓσ ρσgσναяנαℓα σ ℓנυвєzηι, кαм вι šℓα נυЭ ιρ∂.
šє νє∂ησ נє тяαנαℓ ∂σℓgčαѕ ιη ѕє נє αℓєχ ѕρσмηιℓ, ∂α вι ѕє мαℓσ ƒσтσgяαƒιяαℓα... яєѕ ѕνα ѕє.
ηαѕтαℓє ѕσ ρяєℓєρє ƒσткє:

(ĸαo dα ѕeм вιlα jѕт)...
υrα je вιlα pozɴo ιɴ ѕvα zαѕpαlα... zjυтrαj ѕeм ѕe zвυdιlα v αleхoveм oвjeмυ♥. ɴαѕledɴjι dαɴ ɴι вιl ɴιč ĸαj poѕeвeɴ, vѕe ѕvα ιѕтo dožιvelα le dα je zαzvoɴιl мoj тeleғoɴ... ĸlιcαlα мe je мαмα ιɴ мι ѕporočιlα dα вo zα 5-10мιɴ. doмα... oмɢ...
poнιтelα ѕeм ĸolιĸor ѕeм мoɢlα ιɴ ιмelα ѕeм velιĸo ѕrečo, dα ѕтα ɴαjιɴι нιšι "ѕoѕedι". αмpαĸ še vedɴo je вιl proвleм, ĸer ѕeм мorαlα poѕprαvιтι oвlαčιlα ιтd.
prαvι čαѕ ѕeм vѕe poѕprαvιlα ιɴ že je zvoɴιlo. šlα ѕeм odpreт ιɴ вιlα je мαмα z očeтoм ιɴ вrαтoм... pozdrαvιlα ѕeм jo, α ѕeм вιlα še vedɴo zαѕĸrвljeɴα, zαтo je vedelα, dα je вιlo ɴeĸαj ɴαroвe. reĸlα ѕeм dα je vѕe v ɴαjlepšeм redυ αмpαĸ še vedɴo ɴι vrjelα... preprιčevαlα ѕweм jo ιɴ мι je ɴeĸαĸo le υѕpelo. reĸlα ѕeм jι, dα ѕeм вιlα v тrɢovιɴι ĸo мe je ĸlιcαlα ιɴ dα ѕeм vѕα zαdιнαɴα prιšlα doмov.
odнιтelα ѕeм v ѕoвo, мαмα pα je prιprαvljαlα ĸoѕιlo. ĸ мeɴι je prιšel вrαт ιɴ reĸel "ѕι вιlα reѕ v тrɢovιɴι".
"jα ιтαq dα ѕeм вιlα, ѕαj veš dα ɴe lαžeм.".
вrαт=в, jѕт=j
в - verjαмeм тι ♥
j - ☺, ɴαjвrž ѕeм reѕ rojeɴα pod ѕrečɴo zvezdo, ѕeм ѕι poтιнo reĸlα.
odšel je ιz ѕoвe, jαz pα ѕeм ѕι dαlα ѕlυšαlĸe ɴα υšeѕα ιɴ poѕlυšαlα ɢlαѕвo ♥
čez ɴeĸαj čαѕα je zαzvoɴιlo prι vrαтιн ιɴ вιl je αleх - мojα ljυвezeɴ. ĸo мe je vιdel мe je poljυвιl, ĸαr pα je vιdelα тυdι мαмα... ☼
☼ ɴeхт? ☼
тe zαɴιмα ĸαj вo reĸlα мαмα? вo dovolιlα zvezo мed αleхoм ιɴ ɢαjo?
ɴαpιšι ɴeхт ιɴ вoš vѕe ιzvedel/α v ɴαѕledɴjeм delυ.
poтreвυjeм З-4 ɴeхтe ♥♥♥♥♥
04. marec 2012
u75872
u75872
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
04. marec 2012
u68558
u68558
Next
04. marec 2012
u76202
u76202
:9 ... še 2 nexta... vsaiii
04. marec 2012
u76202
u76202
*