Forum
u79911
u79911
Hejlaa..! Z nastja_smigovc bova pisale zgodbo o zaljubljenem paru. Bo zŁoo zanimiva zgodba in bo izmišljenaa. Upam, da boste bralii.!
*************************************************************************************************************************

Boš bral/a.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. marec 2012
neeext !!
da vidmo !!
24. marec 2012
u79911
u79911
Aaron in Ariana sta bila zaljubljen par.Aaron Se jee naveličal strasti in ljubezni zato je imel namen, da bo ubil Ariano. Čez noč se pritihotapi v njeno sobo in jo obrije do pleše. (obrije ji lase.)
Ko se Ariana zjutraj prebudi, se takoj odpravi k Aaronu.

Aaron: Kaj ti je.? Zakaj se cmeriš.?
Ariana: A ne vidiš.?
Aaron: Kaj, kaj se je zgoilo.?
Ariana: Nekdo mi je obril glavo.!!!
Aaron: Se nasmehne in si v mislih reče: Super, uspelo mi jeeeee.!
Ariana: Zakaj si se nasmehnil.?
Aaron: Nehaj že s temi uprašanji.!
Ariana: Zakaj.?.!.
Aaron: Ariano udari po obrazu.
Ariana: Zlobnež, zakaj sem ti sploh zaupala.?
Aaron: Nameri pištolo v Ariano in Ariano ustreli.

Aaron takoj za tem steče k Arianovi družini in jim pove, da je Ariano našel mrtvoo.!
Usaj 3 NEXTE.! Upam da boste brali.
*************************************************************************************************************
Ariana:

Aaron:

Arianina mama:

Arianin oče:

24. marec 2012
next ! dobro si začela
24. marec 2012
u79911
u79911
HuuaŁaa.! Tuddi nastja_smigovc bo dobro nextala.! Pošlji še FRENDICAM.!
24. marec 2012
u79911
u79911
Bi še to brala oz. brale.? http://www.igre123.com/forum/tema/moc-ljubezni/30898/3
24. marec 2012
naxt zakon sam po mojm mnenju bi lahko mal tko zavlačvale zgodbo da bi blo bl napeto...
to je moje mnenje
24. marec 2012
u79911
u79911
Ok.! Tvoje mnenje sprejetoo.!
24. marec 2012
šee en neext.?!
24. marec 2012
neext..po ok če sm ga že napisala ?
24. marec 2012
ne, žal mi je more bit od različni oseb.!
24. marec 2012
24. marec 2012
u79911
u79911
Še en next pa bo nastja_smigovc nextala.!
24. marec 2012
u80132
u80132
next
25. marec 2012
u79911
u79911
ok.! nastja_smigovc mi je rekla, da NEXTA okoli 11.oo ure.
25. marec 2012
nextam
*********************************************************************************************
Čez nekaj tednov si je pa zaželel spet ljubezni. Odšel je v disko in zbiral punce. Najbolj mu je v oči padla ena punca.

Odšel je do nje in jo ogovoril. Nekaj časa sta popivala, potem sta pa odšla v nek hotel.
Celo noč sta se ljubila.
"ljubim te" je rekla punca.
"aww, jst tut tebe, mwa" je odgovoril.

Zjutraj ko se je pa Aaron zbudil jo je pa umoril. Zaslišal je neko trkanje po vratih. Hitro je zbrisal vse sledi in odšel čez oken. Opazil je, da je že policija pršla, očitno so že našli truplo. Hitro je šel po drugi strani in prišel domou.
-----------------------------------
Hočm vsaj 5 nextov? ( oprostite za tak kratek next. )
25. marec 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext !!!!
25. marec 2012
nextii..*_*
25. marec 2012
Še trije neeextii?! :*
25. marec 2012
plizzz zameeee...*...*____**
25. marec 2012
u79911
u79911
Tkoo kot je reklaa нollywood☯вιтcн.! plizzz zameeee...*...*____** Pa please tud zamee n.n
25. marec 2012
u79911
u79911
Okej Nextam...!
Doma se je odločil, da bo šel igrat Poker. Tam je zaslužil veliko denarja kot ponavadi. S tem denarjem je šel na letalo. Letalo je letelo v Paris. Ko je prispel, se je odpravil v lokal. V lokalu so imeli dekleta, ki so plesala striptiz. Tedaj pa so k njemu prišla modna dekleta. Izbral je to punco:

Imela je motor in zato sta se odpravila z motorjem v hotel. V hotelu sta kadila, kar je bilo prepovedano. Aaron ji je dal drogo. Naslednje jutro je bila zelo zmedena, še na WC ni znala priti. Ko se je še malo odpočila je Aaron uzel nož in jo zbodel v srce. Aaron je takoj po tem odšel. Ampak za sabo je pustil sled. Ta sled je bila NOŽ. Ko je prispel domov, je opazil, da nima noža. Takoj se je odpravil v hotel. V hotelu so bili policisti. Ko so ga usi zagledali so sumili, da je on zločinec. Ampak se je use izkazalo napačno. Aaron ni bil kriv, kriva je bila onaa....!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Usaj 2 NEXTA.! Baiii, lepe sanje
27. marec 2012
OMG tale je pravi zločineec Neeext
27. marec 2012
u79911
u79911
Se strinjam.!
27. marec 2012
next!!!!!!
28. marec 2012
Ta del bom govorila o 1. osebi.!
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Bil sem zelo vesel, ker je bila ona kriva. Popoldne sem odšel malo na fb. Na kar sem opazil, da me je ena kliknala, ime ji je blo Tina."haj, Aaron, kuk si?:*" "uredu, pa ti" sem ji odgovoril. Pisala sva si nekaj časa. Nato pa mi je napisala da sem ji ful ušeečen in da če se dobima v nekem zapuščenem motelu. "okej, se dobima tam" sem ji odpisal. Potem sem se odpisal in šel malo naprfumat in za tem sem odšel v on motel. Prišel sem tja in nisem nikogar vidu. Videl pa sem "senca je bla" da uzadi mene hodi neka punca in v roki držiii................?*!
29. marec 2012
u57082
u57082
Next.
19. april 2012
neeeeeext !
aja po mojem drži v roki nož...
to je moje mnenje pa daljše nexte pišita... !
03. maj 2012
nexxt
12. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg