Forum
Živjo! Moje ime je Špela in pišem se Kral. Stara sem 12 let in hodim v 8. razred. Imam brata Jana, ki je star 18 let, vendar ga nikoli ni doma ker študira v tujini. Moja mami in očka sta ločena zato živim samo z mamo in psičko Stello v ogromni hiši. Imam najboljšo prijateljico Klaro, ki ji zaupam vse. Seveda ne gre tudi brez sovražnikov. To sta moji sošolki Tina in njena najboljša prijateljica Zala. Že od prvega razreda ju sovražim, ker sta zelooooo zlobni. Ampak tudi brez ljubezni ne gre kaj ne? No glede ljubezni pa: sem zaljubljena v enega fanta z imenom Alen. Alen hodi v 9. razred. Nikoli se ne zmeni zame. Sploh ve da obstajam? No kakorkoli jutri moja mama odpotuje za dva tedna v Francijo in jaz bom cela dva tedna sama doma! Pa še to: vsi učitelji na naši šoli grejo za en teden na neko izpopolnjevanje, tako da sem cel teden prosta.

Bilo mi je dolgčas in odšla sem na računalnik. Vpisala sem se na msn in videla da je vpisana tudi Klara. Kliknila sem jo in najin pogovor je potekal takole:
(Š= Špela, K= Klara)
Š: Ojla
K: O hej
Š: Kako?
K: Ma super pa pr teb?
Š: ma mo moja mama gre za dva tedna v Francijo tko da sem sama doma.
K: Kok ti je fajn 
Š: Ja še kar
K: Eii kaj pa če pridem js kdaj k teb prespat?
Š: Supr ideja.
K: Vem ja
Š: Ej brb večerja bom vprašala mamo če lahk prideš ti pol sporočim.
K: ok bom še js uprašala mamo.

Odšla sem v kuhinjo tam je prijetno dišalo po palačinkah. Vzela sem si tri palačinke in vse na debelo namazala s nutello. NJAMI! »Mami am premišljevala sem ali bi lahko prišla kdaj Klara prespat k meni zdej k ti greš v Francijo?« »Ja seveda lahko pride kdaj pa?« » A lahko že jutri?« »Seveda samo nobenih traparij« » Seveda jih ne bo mami, hvala«

Hitro sem odšla na msn Klara je bila hvalabogu še gor.
Š: Sem že nazaj. Meni mama dovoli. Pa tebi?
K: Seveda. Kdaj pa lahko pridem?
Š: Že jutri.
K: O kul.
Š: Ja
K: Oki bom prnesla s sabo grozljivko.
Š: Velja. Ej jas se grem umit pa še mal brt knjigo pol pa spat kr jutr bo doga noč 
K: Super Bay & nočko
Š: Nočko

Nadaljujem ali ne?
05. junij 2010
O nadlaljuj prosim.

In bom zelo vesela komentarjev moje zgodbice....
06. junij 2010
nadaljuj!
...
06. junij 2010
Hvala. Nadaljevanje pride čez dobrih 20 minut
06. junij 2010
u21619
u21619
nadaljuj!
06. junij 2010
Ugasnila sem računalnik in se spravila stuširat. Ura je bila šele 20.30 zato sem brala knjigo. Ko sem jo prebrala je bila ura že 22.00 zato sem se hitro odpravila spat, saj bo jutri dolga noč. Odšla sem do dnevne sobe in poljubila mamo za lahko noč. Na hitro sem še pobožala Stello in se odpravila spat. Zaspala sem čez dobre pol ure. Sanjala sem da sem se poročila z Alenom in da sva imela dve krasni deklici (dvojčici) ime jima je bilo Ema in Ela. Bilo je čarobno. A kot vedno se morajo sanje enkrat končati. Mama me je s svojim nežnim glaskom poklicala: »Špela,Špela, zbudi se.« Jaz pa sem pogledala na uro in ji zaspano odgovorila: »Mama zakaj me budiš? Ura je šele 4 zjutraj.« » Ja seveda. Danes odpotujem v Francijo. Si pozabila?« » O ne mama nisem. No zakaj si me zbudila?« » Ja ljubica posloviti sem se prišla.« » OK. No adijo mami pa lepo se imej v Franciji.« » Ja bom. Adijo ljubica pa pridna bodi.« » Bom mami. Dijo!« Mama je odšla. Ostala sem sama. Za dva tedna. Dva tedna svobode….

Naj nadaljujem?
06. junij 2010
Ja itak nadaljuj carsko!!
06. junij 2010
hvala nadaljevanje pride čez kakšnih 15 minut.
07. junij 2010
»Dring,dring,dring« me je zbudil nadležen zvok telefona. Oglasila sem se in na drugi strani je bila Klara.

Š: Hei
K: Čau stara
Š: Kaj pa je?
K: Amm hotla sem te vprašat kdaj lahko pridem
Š: Lahko kr zdej.
K: A res?
Š: Ja res.
K: O super čez dobre pol ure sem pri tebi.
Š: Ok. Čauči.
K: Baj baj

Prekinila sem in odšla na hodnik kjer je bila Stella. Dala sem ji hrano in jo umila. Nekaj časa sem se igrala z njo nato pa je pri vratih pozvonilo. Pred vrati ni stal nihče drug kot Klara. Povabila sem jo v hišo. Ura je bila 12.00 zato sva se domislili da bi naredili kosilo. Naredili sva odlične špagete. Po kosilu sva vse lepo pomili in pospravili nato pa sva odšle v mojo sobo. Igrale sva igrice, zafrkavali druge po msn-ju, skratka uživali sva. Ko se je stemnilo je Klara predlagala da bi odšle gledati grozljivko. Naslov je bil Nori morilec. Ko so v filmu nekoga ubili je v kuhinji nekaj zelo zaropotalo,…..
07. junij 2010
u21619
u21619
nadaljuj!!!
carsko!
07. junij 2010
Klara je zakričala » Špela! Kaj če je morilec iz filma v hiši?« » Ah kaj noriš? Saj veš da je to samo film!« » Ja no saj imaš prav. Pridi greva pogledat!« » Malce me je strah ampak naj bo.« Klara je za vsak slučaj vzela še palico za bejzbol, če bi bil slučajno morilec v kuhinji. Po prstih sva se odpravili do kuhinje. In ko sva prišle do kuhinje sva videli,… Stello, ki je pervrgla posodo s sadjem. S Klaro sva si oddahnili. Vzela sem Stello v naročje in jo jezno pogledala. S Klaro sva pospravili razbito posodo in dali sadje v novo posodo. » Ta Stella je tako nagajiva« je rekla Klara v smehu. Spet sva šli v dnevno sobo in gledali film. Nakar je zmanjkalo elektrike…
07. junij 2010
O naprej carsko ljubim to zgodbo!!
07. junij 2010
Hvala usem
nadaljevanje:

Zunaj se je slišalo ropotanje. » Klara strah me je!« sem panično zakričala. Bilo naju je preveč strah da bi karkoli storili. Zato sva se objeli in stisnili v kot. Po vratih je potrkalo. Zakričala sem: » Klara to je konec. Pred vrati je morilec. Prišel bo noter in naju ubil. Umrli bova mladi brez otrok in moža!« » Špela pridi greva pogledat kdo je pred vrati. To sigurno ni morilec iz filma, ker je to samo film.« » No prav« sem odgovorila čeprav me je bilo zelo strah. Vzela sem prvo kar mi je prišlo pod roko in to je bil dežnik. No za silo že bo. Previdno sem odprla vrata in pred vrati je stal….
08. junij 2010
Pred vrati je stal električar. S Klaro sva se pogledale in bruhnili v smeh. Električar naju je čudno pogledal potem pa rekel: » Se opravičujem ker je zmanjkalo elektrike. S kolegi smo popravljali napeljavo.« » Oh ni panike.« je rekla Klara. » No se še enkrat opravičujem. Nasvidenje.« » Nasvidenje« sva s Klaro rekli v en glas. Elektrike še ni bilo nazaj zato sva prižgale sveče. Ura je bila že 23.00 zato sva raztegnili kavč in šli spat. Zbudila sem se ob 8.00. Klara je še spala zato sem pripravila zajtrk. Klara se je zbudila ravno takrat ko je bil zajtrk končan. Ko sva se najedli sva šli s Stello na sprehod. S Klaro sva se tako zatopile v pogovor da sem spregledala da hodi proti meni Alen. Ker ga nisem videla sem se zaletela v njega…
08. junij 2010
naprej
08. junij 2010
u21619
u21619
naprej!
08. junij 2010
u21654
u21654
napreeeej !
18. junij 2010
u18082
u18082
naprejjj plisssss
18. junij 2010
mal več kommentov pa nadaljujem
19. junij 2010
u8763
u8763
naprej
20. junij 2010
Žal ne bom več nadaljevala, ker mi je zmanjkal idej. Mogoče pa še danes naredim novo zgodbo. Če pa želi kdo drug nadaljevati zaradi mene lahko.
20. junij 2010
u22378
u22378
kera bedna - sry. 1 kot prvo 12 letn froc nikkr nmure bit 8 razzrt. 2 kot 2 usi čitli zgutuvu neb mugli it na nwm kua. 3. kt 3. pa ni neki zanimiu hallo? usaj mau bl zanimiu bi loh blo. xO
20. junij 2010
ja če teb ni ušeč ne rabiš brat.
Pač vsak ma svoj okus za zgodbe.
20. junij 2010
mislm halo
18. maj 2012
u53261
u53261
next
18. junij 2012
next!!!
23. julij 2012