Forum
no js sem se odločla da bom pač napisala zgodbo o slavi , prijateljstvu in ljubezni.. pač v tej zgodbi nastopa oseba Ashley (ta oseba sem jaz ampak ne v resnici), govorila bo pač o tem kako je biti najstnik, zaljubljen in slaven. upam da vam bo všeč in da boste hotli jo videt do konca.
bil je 1.september,začetek šolskega leta, med počitnicami sem vedno spala do enajstih , zdaj pa sem se spet mogla vstat prej in najhuje je še da mami hodi ob petih zjutraj v službo,očeta pa nimam ker se je odselil in naju noče več videt ampak nevem zakaj, no in zato se morem vstajat od zdaj naprej ob šestih zjutraj..ni mi všeč da se morem peljat z avtobusom ker so tam ponavadi sami bedaki.. no in pač zjutraj sem se zbudila in se oblekla v kavbojke in preprosto majico pač , čeprav bi se oblačila kot zvezda saj so moje sanje bit uspešna pevka in moja vzornica je Miley Cyrus. lase sem imela spuščene..svoje lase res obožujem,imam jih pobarvane na rdečo čeprav sem se 2 mesca z mamo kregala da mi je dovolila jih pobarvat,dolgi so približno do pasa.
ko sem se spravla sem se napotila proti avtobusni postaji,tam sem vidla enega srčkanega fanta in ko smo prišli sem opazila da hodi na isto šolo kot jaz...........

nadaljujem??

nadaljujem zgodbo??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. julij 2010
u23904
u23904
nadeljuj
12. julij 2010
ja sam 2 komentarja še rabim
12. julij 2010
u23904
u23904
next
12. julij 2010
al pa bom kr nadaljevala:
tisti fant mi je bil res všeč, zato sem se odločla da bom uporabila svojo taktiko kako ga spoznat,preprosto sem šla mimo njega in sem vrla knjigo na tla in mi jo je pobral, potem pa sma začela poogovor in sma skupaj odšla proti razredu ker sma bila tudi sošolca in sma to ugotovila med pogovorm ki ga bom napisala zdaj:
j-jaz(Ashley)
n-on(Nick)

n: izvoli knjigo
j:hvala
n:vidim da imaš isto knjigo kot jaz,sepravi si 1.letnik
j:ja res je 1.letnik sem
notem sma pa sošolca, nisem se ti še predstavil,jaz sem Nick
j:joj saj res jaz se tebi tut nisem predstavla, jaz sem Ashley
n:ashley je zelo lepo ime,ampak a te lahko kličem ash??
j:ja seveda
n:no zej sma pa pri razredu.grema spoznat še ostale.
j:ja upam da bom dobila kaj prijatlc,ti pa si zelo simpatičen
n:hvala tut ti si zelo simpatična in lepa tudi
j:ok se vidima med poukom,grem še js na wc
n:ok čaw

no in tako sma se spoznala, bla sem ful vesela ker je res bil lep. drugače sem jaz zelo norela za enim Rockyem ki je bil super zvezda in je bil tut zelo lep. tako da s nisem mogla odločit kdo mi je lepši,a sem na wcju študirala in sem se oločla za postavnega Rockyja saj je mi že dolgo bil pri srcu.
ko je zazvonil šolski alarm smo se vsi zbrali v razredu in se malo spoznavali med sabo.spoznala sem 3 prav super punce: Vanesso(nessy),Lindsey in Mio. super smo se sporazumevale že ko smo se prvič začele pogovrjat. potem pa je prišla v razred naša razredničarka in nam je držala dolg dolg dolg govor.jaz sem že skoraj zaspala zraven potem pa ko je nehala govorit pa smo začeli s poukom in ker imam rada glasbo sem se vpisala na srednjo glasbeno šolo za smer solo petje. učitelj nam je sprobal glase ,vsak je moral zapet refren od svoje najljubše pesmi. jaz sem zapela stay od miley cyrus.
potem pa je bilo konec pouka.pol ure sem še mogla čakat da je prišu avtobus zato sem klepetala z mio ki je doma blizu mene.
pogovor pa je bil tak:
m-mia
j-jaz

j:oila mia
m:hej ashley
j:lahko me kličeš kar ash
m:ok ash
j:ej a bi ble midve bff? ti se men zdiš najbol cool od vseh v classu
m:res?? tudi ti se men zdiš najbol cool.itak da sma lahk bff,če pa ti ne bom cool pa me lahk pustiš
j:ok bff (mia mi je res bila najbol cool od vseh tam)
m:ej a teb je všeč nick??
j:ja no,res ni slab,ampak jaz sanjam o enmu drugemu
m:o komu pa če ni skrivnost??
j:o znanmu pevcu rockyju
m:a res? men pa on ni tak ravno lep, men je bol všeč joe iz našga classa
(joe je bil naš sošolec in je očaral marsi katero dekle ampak mene ni)
j:ja mislim da bi ti in joe kar skupi pasala
m:ja pa daj no,ti pa nick bi bol
j:ne ne ne ni res
m:no zdaj pa je prišu avtobus grema gor pa se boma pogovarjale naprej.

no in tako sma celo pot govorile o fantih. ko sem prišla domov je prišla mami v mojo sobo in me uprašala kako je bilo v šoli.......

nadaljujem???
12. julij 2010
ja nadaljuj
12. julij 2010
ok iza če ti tak rečeš xD
12. julij 2010
mami sem odgovorila da je blo res super in sma začele pogovor o šoli in o glasbiin o vsem pač:
j-js
ma-mama

ma: zdravo ashley moja,kako je bilo v šoli?
j: oila mami, super je blo..spoznala sem novo bff mio
ma: a res? potem pa jo le pripelji sem da bosta lahko se družle
j:mami ni treba težit da naj jo pripelam sem ker živi le neki hiš stran od nas ampak v osnovno je pač hodla v sosedni kraj
ma:aha.no potem pa super. kdaj boš pa ti šla na oddajo show talent?? milslim da res super poješ in da bi bilo škoda šparati takega glasa.
j:mami saj veš da bi šla,ampak imam tremo
maaj sploh nisi hotla gledat te oddaje lani,pa nevem zakaj bi mela tremo.jaz poznam eno kolegico ki ma enga sina ki je bil na tej oddaji pa ni zmagal.ampak ni imel treme.živi pa zdaj tamv tisti razkošni vili,v šolo pa se vseeno vozi z avtobusom
j:a res? kako mu pa je ime??
ma:ime mu je nick
j:kulk je pa star?
ma:enako kot ti
j:omg saj to je,to je,toje on
ma:a ga poznaš?
j:ja prej sma se menla
ma:aha, vse najstnice norijo za njim,če nisi ti tudi znorela za njim haha
j:ne ne.ampak zakaj pa se vozi z avtobusom če je že tako popularen?
ma:zato ker nima prevoza ponavadi ker imata starša neko firmo in ne moreta nikamor kaj dost it,vedno sta v pisarni
j:aha to pa res nisem vedela da je on tako popularen..
ma:no zdaj pa grem jaz vn obesit perilo,ti pa se spočij ker si sigurno utrujena
j:ok mami

ko je mami šla sem jaz vstala in poklicala mio da ji povem če ve da je nick popularen pri najstnicah.
mia je dvignila slušalko:
m-mia
j-js

m:halo
j:oj mia,neki važnega ti morem povedat
m:kaj pa?
j:a si ti vedla da je nick bil pri talent show??
m:ja itak,to so vsi gledali
j:jaz pa ne
m:zaka pa nisi gledla?
j:zdelo se mi je glupo
m:joooooooooj zdaj ti je pa žal da noriš za rockyjem hahahahahaha
j:ne smej se mia ker mi je še vedno bol ušeč rocky (čeprav mi je nick zdaj bolši)
m:joj a veš nicku mislim da si zeeeeelooooo ušeč
j:glej nevem pa mi je tut useeno
m:ej a se dobima pol pri kinu pa grema gledat en film? pa se boma še to zmenle,men se ne da menit zele sem utrujena ful
j:ok mia čaw
m:čaw

nadaljujem??
12. julij 2010
ja
12. julij 2010
ok anamarija 334 nadaljujem
12. julij 2010
bom pol nadaljevala ker zele sem mal na msn pa to..
12. julij 2010
šit ne morem nadaljevat ker sem ži 2x napisala isto pa mi kr napiše da ne morem pisat aporočil če nisem prijavlena,pa se vedno prijavim
12. julij 2010
nadaljujem:
z mio sma se dobile pri kinu in omg mie sploh ni blo pri kinu,namesto nje je prišu nick.
pogovor:
n-nick
j-js

j: niick?? kje je mia?
n: mia je zbolela pa mi je rekla če lahk js grem namest nje
j: zaka je zbolela?
n: ona je že dalj časa bolana
j: kaj??
n: ne čudi se ker ti si sam en dan njena bff
j: plis povej mi ka je z njo
n: mia....mia....
j: povej!
n: z mio je nekaj hudo narobe, res hudo narobe
(bila sem zelo v šoku ker nisem vedela kaj je narobe)
n: mia...........

nadaljujem??
12. julij 2010
u20395
u20395
ja nadaljuj sam ne glej na komentare raj glej kk napišeš.!
12. julij 2010
u20395
u20395
pa mogoče malo manj pogovorov pa več besedila
12. julij 2010
ok nadaljujem:
še vedno pogovor z nickom:
j: nick povej že kaj je narobe z mio
n: ubistvu ona ni bolana
j: kaj pa potem? povej že no, skrbi me za svojo bff
n: mia je izvedela da.......
j: kaj?
n: posvojena je
j: kako to misliš?
n: posvojena je in to še ni tako hudo
j: kaj pa potem? prosim povej mi
n: tvoj ati tebe in mame noče videt ane??
j: kake veze ma on tu zram?
n: on je mijin in tvoj ati
j: kaj?? (bila sem v šoku)
n: to je res
j: in kako ti veš za to?
n: sem mijin dober prijatelj
j: omg ona je moja polsestra
n: ja nažalost je tak
j: ej grem js čaw
n: ok a greš k miji?
j: ja
n: ok saj te že pričakuje
j: čaw
n: čaw lepotica (nevem zaka mi pravi lepotica)

prišla sem k miji
12. julij 2010
u20395
u20395
ja ja daljeeeeeee
12. julij 2010
mia me je vsa objokana čakala pred svojo hišo. šla sem do nje in jo objela. rekla sem ji da tudi če sma polsestre sma vseeno bff.
pogovor:
m-mia
j-js

j: hej mia
m: hej (objela me je)
j: glej nick mi je povedal kaj se ti je zgodilo
m: jaz si ne bi nikoli mislila da se mi je to zgodilo da me je ati dal na posvajanje
j: kaj pa tvoja prava mama??
m: umrla je, to sem zvedela
j: glej, js mislim da je bolše če pozabiš na to kar se ti je zgodilo. živi naprej svoj life.
m: ja ko bi to blo lahko, vsaj tebe še mam mojo polsestro in bff
12. julij 2010
u20395
u20395
malo več piši besedila pa doooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooost manj pogovorouu.
12. julij 2010
m: in veš zakaj sem to izvedela?
j: zakaj?
m: tista ženska ki je bla kao moja mama mi je rekla da si naj poiščem eno drugo družino ker nisem njihova in da oni grejo živet drugam in da nimajo dost prostora še za mene (mia pade v jok)
j: ojej kako te lahko vržejo kar tako ven iz hiše
m: nevem
j: pridi k meni mia grema k meni , tam se boma pogovorile
m: hvala ti ash

prišle sma k meni, mia je jokala. mami je to opazla in me je uprašala kaj je narobe. razložila sem ji vse , tudi ona je bla šokirana ko sem ji povedala da je moj oče tut njen oče. potem pa se je pogovorila z mio. jaz sem jih samo poslušala in mio tolažla.
pogovor med mamo in mio:
m-mia
ma-mama

ma: mia vem da ti je zelo hudo,boga si zelo in zato mislim da je najboljše da si greš vzet vse svoje stvari iz tiste hiše in prideš k nama živet ker sem jaz le mama tvoje polsestre.
m: mislite resno?
ma: seveda. za papirje pa za vse ostalo pa ne skrbi ker bom vse uredila
m: hvala vam gospa
ma: ne govori mi gospa.kliči me whitney ker mi je tako ime.zdaj pa kr idita po stvari in od zdaj naprej živiš tu. tu pa nisi posvojena.

nadaljujem???
12. julij 2010
ok glorija
12. julij 2010
bom še kr nadaljevala:
no mia je zdaj srečna ker si je našla novo družino. tudi jaz sem zelo srečna ker moja bff živi zram mene. vsak dan grema skupi v šolo in nazaj. učima se skupaj in še veliko stvari delama skupaj. verjetno vas tut zanima kaj je z nickom? no z nickom se sma se neka časa spogledovala se smejala drug drugemu, zdaj pa sma začela hodit na zmenke. danes je že februar. ta mesec sovražim. ampak danes je petek. potem pa imamo 1 teden počitnic.
zjutraj sma se z mio odpravile v šolo, ko smo stopili z avtobusa nas je pričakal en tečen fant zack z snegom v roki. spravil se je ravno na mene z tistim snegom. razjezila sem se in sem ga zagrabla in ga potunkala v sneg. vsi so se smejali razen njega in mene. on se je hotel kepat jaz pa nisem bla razpoložena.
prišli smo v razred in se začeli pogovarjat.. mia, vany, linds in jaz smo se pogovarjale o talent showu.
odločla sem se da se bom prijavla. ble so presrečne. rekle so da bojo navijale za mene sigurno. to so seveda povedale tudi nicku, on pa se mi je slatko nasmehnil in se naprej pogovarjal z fanti. tudi joeju je blo to všeč. z mijo sta še vedno skupaj. potem je zazvonil šolski zvonec. v razred je prišla razredničarka in je rekla da nam je učiteljica klavir zbolela. zato smo lahko počeli kar smo hotli. jaz sem klepetala z mio ,van in linds. potem pa sta se pridružla še joe in nick. nick se je približal meni in mi je rekel da danes super zgledam. jaz sem se samo nasmejala. potem je zvonilo in je bil odmor. mudilo se mi je v knjižnico zato sem tekla po stopnicah in me je naenkrat zabrisalo v tla. nick je prišel in mi je pomagal vstati. zdaj sem čisto pozabila na tistega rockyja ker vidim da je ta najbolši fant na svetu. smejal se mi je na glas ker sem padla res smešno. in povabil me je na zmenek danes ob osmih. jaz sem seveda rekla ja. upala sem da boma končno postala par.
ko je bilo konec pouka sma z mio šle domov. popoldne sma bile na računalniku in sma gledale en film od olsen twins. film je res cool. jaz pa sem še malo pela ker v ponedeljek grem na talent show in upam da mi bo uspelo prit v polfinale.
ura je bila pol osem in sem se že uredila za zmenek z nickom. stekla sem povedat mami in miji da grem.
prišla sem v restavracijo v kateri sma z nickom rekla da se dobima. čakal me je že. bil je zelo lepo oblečen. rekel je če grema raje na sprehod ob jezeru. jaz sem seveda rekla ja. pri jezeru sma se vsedla na klopco. rekel je da sem res lepa in da mi pašejo lepi dolgi rdeči lasje. potem pa se je zgodilo približal se je k meni in me poljubil.

nadaljujem??
12. julij 2010
u20395
u20395
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zej pa je ful coooooooooooool =D =D =D =D =D
12. julij 2010
ok glorija.hvala da bereš mojo zgodbo
12. julij 2010
bilo je res neverjetno ko me je poljubil. res sem zaljubljena v njega do ušes. nekaj časa sma se še poljubljala , potem pa sma se samo smejala drug drugemu. rekel mi je da sem res lepa ker sem nekaj posebnega. in vprašal me je če bi bila njegova punca.itak da sem rekla ja. potem sma se odpravila proti domu. celo pot me je gledal in se mi slatko smejal. jaz pa sem se seveda njemu nazaj. potem pa mi je rekel če sem pripravljena za taent show. rekla sem mu da sem pripravljena in da komaj čakam ponedeljek in da bom cel vikend vadla. potem pa sma prispela do moje hiše. objel me je in poljubil. potem pa se je tudi sam odpravil proti domu. ker sem bila res zelo utrujena sem takoj stekla v svojo sobo in se vrgla na posteljo. pogledala sem še skozi okno in sem ga videla kako hodi proti domu. zgodilo pa se je nekaj nepričakovanega. pogledal je proti mojemu oknu. takoj sem se skrila ker nisem vedela kaj si bi mislil če bi se mu smejala in mu mahala. potem sem šla v kopalnico , odstranila sem si šminko in se umila. potem sem šla spat.
zjutraj sem se zbudila ob enajstih. mami je že bedela. ko sem se zbudila sem slišala mamo kako se jezi pred vhodnimi vrati hiše.
hitro sem se vstala in sem kar v pižami in v skuštranih laseh stekla ven da vidim kaj se dogaja. tam sta stale mami in mia na dvorišču in mami je bila res besna ker ji je nek moški uničil rože. ko pa sem prišla do njih sta me mia in mami debelo gledali ker sem prišla vn kar v pižami. no in rekla sem mami da naj se ne jezi zarad teh rož da ji bom kupla nove. nasmejala se mi je in vse tri smo se objele. potem smo odšle v hišo in smo se najedle. mami mi je potem rekla da naj se oblečem ker gremo v shopping in zahteva da grema zraven ker dobima neki za oblečt. stekla sem v sobo in se stuširala. na hitro sem pogledala po omari in sem se odločla da bom oblekla črne oprijete hlače in roza majico. počesala sem si svoje dolge rdeče lase in se naličila. nato smo se odpravile v shopping.ker je do shopping centra hoje samo 5 minut vedno hodimo peš.
v shopping centru smo se res zabavale. mami je meni in miji kupla veliko stvari za oblečt. meni je seveda mogla kupit še nekaj stvari od miley cyrus ker sem obsedena z njo. mami je potem šla še v trgovino z živili, v tisto pa meni miji ni blo za it zato sma še malo hodle po shopping centru in jo počakale. ble sma zelo vesele. potem pa sma zagledale nicka z desetimi oboževalkami. komaj jim je pobegnil ko je mene zagledal. dobila sma se v eni brezvezni trgovini da oboževalk ne bi blo zraven. mia pa je počakala mamo pred trgovino z živili.
nick je bil vesel da me je videl,jaz pa tudi. ker pa nisma hotla da bi kdo nasprotoval najini zvezi sma se nekaj dogovorila....

to pa zvete če hočete da nadaljujem

nadaljujem??
12. julij 2010
bom še kr naprej en del napisala ker mi je dc:
z nikcom sma se dogovoril da zaenkrat še ne bo on priznal novinarjem da ma punco. zdaj je že zelo slaven in bi sigurno kdo kritiziral kaj o tem. bla sma res srečna da sma se vidla. potem pa je mami zakričala: ash pridi gremo domov!,odgovorila sem ji: takoj mami!, z nickom sma se objela in odšla sem domov z mamo in mijo. bila sem res presrečna ampak tudi nervozna ker me je čakal še talent show. ko smo prispele domov sma z mijo odhitele v mojo sobo in sma poslušale muziko. mami naju je hitro poklicala da naj pridema v kuhinjo ker imamo kosilo. z mijo sma hitro odhitele v kuhinjo in začele smo jest. jaz sem kar hotro pojedla in šla sem vadit petje za talent show. in tako sem vadla še drugi dan cel.
in končno je prišel ponedeljek. mami in mia sta odšli z menoj na talent show. blo je nekih 100 ljudi tam verjetno. in ko sem končno bla na vrsti js sem bla res živčna. prišla sem v dvorano in že so me člani komisije gledali.
pogovor:
j-s
lu-lucy
r-ray
mi-mike

lu: zdravo!
r: zdravo!
mi: zdravo!
j: zdravo
r: kako ti je ime?
j: ashley
mi: kaj boš delala na talent showu?
j: pela bom.
lu: aha.kaj boš pa pela?
j: the climb od miley cyrus
lu: kolk si pa stara ashley?
j: 15
r: no pa kar začni pet.

in js zapojem the climb.

r: glej ashley tvoje petje mi je bilo všeč,mogoče je še treba malo bol trenirat, ampak maš moj JA
j: hvala
lu: ja js bi se strinjala z rayem in rečem tudi JA
j: hvala
mi: maš tut moj JA
lu: greš v polfinale
j: hvala vsem!!!

prišla sem iz dvorane in mami in mia sta pritekle k meni in me objele. vse tri smo prišle domov in bile smo presrečne. z mio sma se odločle da povabima linds , vany ,nicka in joeja v kino. šli smo v kino potem pa smo se še super zabavali. naslednji dan sem se zbudila ob enajstih kot ponavadi. šla sem v dnevno sobo gledat televizijo. čez pol ure pa zunaj slišim neko kričanje. letela sem ven in zagledala sem mamo kako kriči na nekega moškega. mia je pokukala iz blkona in je zakričala da še spi če smo lahko tiho. ampak to ni bilo mogoče ker sma z mio zvedele da je tisti moški najin oče. nisma mogle verjeti. ampak ga tudi nisma hotle videti ker on naju ni hotel videti. bolše bi bilo če se sploh ne bi pojavil..

hočete da nadaljujem??
12. julij 2010
u18082
u18082
nextttttttttttt
13. julij 2010
XXL
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
13. julij 2010
evo zele bom nadaljevala
13. julij 2010
oče je šel nazaj domov ker se nobena ni hotela pogovarjati z njim.
naslednji dan me je že čakala tonska vaja za polfinalni nastop v talent showu. bilo je super. potem pa je bilo zares.
naslednji dan smo se jaz,mami in mia odpravili na talent show. tam sem se v garderobi res zelo zabavala še z ostalimi talenti, in potem je bil na vrsti moj polfinalni nastop. odpela sem super čeprav me je bilo zelo strah, člani žirija so me zel hvalili. ko se bila razglasitev sem izvedela da.....................grem naprej v finale! na odru sem kar skakala od veselja. domov sem prišla zelo pozno ker smo še potem imeli zabavo. razdelila sem tudi nekaj autogramov in se slikala z svojimi oboževalci. naslednji dan pa sem šla ven z nickom ker je bil zelo vesel in sma se zunaj zelo zabavala, vse dokler pa niso prišli mimo novinarji.

nadaljujem?
13. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg