Forum
živijo sem karmen končujem osmi razred osnovne šole. V najstniških letih sem spoznala da si ljudje skozi življenje postavljamo različne cilje..moj prvi cilj je bil mamo pregovoriti za psa po dveh letih truda in prepričevanja sem že sama skoraj obupala a ko sm pomislila na kepico dlak, ki bi bila moja in samo moja se nisem udala in jo še tako dolgo prepričevala da mi je uspelo . Sedaj imam doma 1leto starega smčka Maxa pasme madžarska vižla, niti predstavljati si ne morem kaj bi bilo če bi takrat obupala kako bi porabila moj čas katerega sedaj porabim za sprehode ....res si nemorem predstavljati.
A naj pridem k bistvu predstavila vam bom moj drugi cilj življenja ,katerega potni niti malo lahka za to sem se morla odreči večim stvarem in še mi ni uspelo....

Ali vas zanima tema in ali boste brali naprej ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. junij 2014
Vse se je začelo v sedmem razredu ko mi je prijteljica povedala da je pričela z jahanjem konj ...takoj po končanem pouku sem stekla domov in prepričevala starše če bi lahko poskusila tudi jaz s jahanjem na islandskih konjih...obljubili so mi da me pejejo za rojstni dan s konjem sem se tistega dne 26.10.2012 takoj povezala nekako sem vsebi začutila da me bodo spremljali vse otroštvo..ko so me starši videli na konju tako veselo in povno zanimanja so se odločili da mi za rojstni dan podarijo 10urno jahanje na islandcih tisti dan je biu moj najsrečnejši dan v življenju....ko pa so se začele stvari počasi zapletati
15. junij 2014
vsaj en next.....
15. junij 2014
next
15. junij 2014
S prijateljico ki mi je omenila jahanje sva se zmenili da bova hodili jahati skupaj iste dneve ob isti uri (v petkih od 18-19h)...imeli sva se super dokler sta nas trenerki( Andreja in Maja) jemali resno ...počasi pa sta naju začeli imeti za norca uro jahanja bi morale končati točno ob 19h ampak one so nas spuščale že ob 18.30 češ da morajo na večerjo ker niso še nič jedli...čeprav smo me dve namesto njih počistile manežo ter peljale vse konje v izpust ...starši so mi kupili še dodatni nadaljevalni tečaj jahanja tako kot moji prijateljici ( najboljši prijateljici Lei)teh deset ur se nisva naučili nič novega saj kot bi rekel moj ata so zavlačevale preden bi nas kaj naučile le za to da bi najini starši plačevali in plačevali za pou ure preživetega na konju...ko pa nama je poteklo še teh deset ur jahanja sva se odločili da jahanje opustiva in premisliva same pri sebi če je sploh vredno plačevati toliko denarja za prazen nič....jahala sem približno 5 mesecev preden sem nehala..lahko priznam da od takrat nisem sedela na konju kar šteje že dobro leto...a to eno leto mi ni bilo tako lahko vsak dan sem sanjala kako bi bila na konjskem hrbtu in galopirala na terenu skozi toleto sem starše prepričevala da bi lohko še hodila jahati a kot vedno so se znova in znova nabirale težave....
15. junij 2014
vsaj 2 nexta
15. junij 2014
next
16. junij 2014
ok dost bo en next
16. junij 2014
Kar vam seveda še nisem omenila je to da poleg jahanja igram tudi violino kar pa me seveda niti najmanj ne veseli s glasbene šole bi se neskončno rada spisala ampak mi starši ne dovolijo saj hočejo da imam nižjo glasbeno šolo narejeno čeprav res ne razumem zakaj ravno to ....starše sem vedno znova spraševala zakaj moram končati glasbeno šolo in vedno dobim isti odgovor "ker moraš vstrajat pri tem kar sem začela" bla bla bla....zakaj mi ne dovolite da bi lahko vztrajala pri jahanju pr tem kar mene resnično veseli ne pa pri stvari ki mene zanima niti za kanček .....
16. junij 2014
aja nevem če bom še pisala kr bom začela z novo zgodbo ker je premal zanimanja za to zdej
16. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg