Forum
Ojla !!
Tuki bom jaz pisala zgodbo o punci ki se je zaljubila in na nenavaden nacin to povedala .
Ce berete povejte to se drugim.
17. december 2013
ime mi je alexi to sem jaz: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR1a2A6O_TtYSJs1gjUZJX6r4W3Pa3NVXw9xuJTX_QhjJNA-ZXQ
stara sem 14let. mam sestro lili https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT1_nqcOlDjlJNaHf4WGd0jeX4NsTYczEEmHhzgU_6LcCT13wJFXbY9omhb
mami petra http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTgynBeTdNadmrLgarZlqwF-U1SwRvxYCYEi1wB_j3u85dn6ykQ
oci matic mi je umrl v prometni nesreči
brat žan https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS6QmvUKFiMUppvnEwsyKAbkESufdsBbpt_BjaySR-ycuiuofSfFh1wAX8Q
žan ma 19 let lili pa 16 let mami je slikana ko sem bla še majhna
- - ------------------------------------------------------------------------------------------------
next???
17. december 2013
next
17. december 2013
ej link nalep v dodaj sliko da bodo slike prikazane
17. december 2013
next
-------------------------------------------------
BIL JE PONEDELJEK IN ME JE MAMI ZBUDILA OB 08.05.
KOMI SEM SE ZBUDILA KER SEM MORALA NA NOVO ŠOLO IN NISEM HOTLA ŽE V PREJŠNI NISEM MELA PRIJATLOV KAJ ŠE LE ZDEJ . NUBEN ME NE RAZUME KER SE ZA NJIH OBNAŠAM ČUDNO ČE PRAV VSA DRUŽINA PRAVI DA SEM SUPER.
NO KONČNO PRIŠLA SEM V ŠOLO TAKOJ SEM VIDELA ZELO VELIKO LJUDI KI SO SE ZBIRALI OKOLI MENE . NA ENKRAT PA PRIDE NEKI FANT IN...
---------------------------------------------------------------------------
KAJ MISLITE DA SE BO ZGODILO? NEXT?????
17. december 2013
next
17. december 2013
HVALA VSEM KI BERETE
17. december 2013
next
17. december 2013
No bom kr napisala next
---------------------------------
Na enkrat pa pride neki fant in me odpelje stran od mnozice pred stavi se mi da mu je ime
Patrik .
a-jaz p-patrik
A- kaj pocnes.
P-nic samo povedati sem ti hotel...
A- kar na enkrat ga odvlecem na wc in ga zacnem poljubljati
P-kako ti je ime? In me naprej poljubljal
A- ime mi je alexi doma me klicejo Alex.
A-mi das telefonsko? Pa skayp in fb?
P-ja samo ce mi pomagas narediti fb in skay ker ga nimam .....
---------------------------------------------------------------------.
Zelo kratek next sam zvecer nadeljujem
Next???????
17. december 2013
A pa slike dam jutri al pa kdaj drugic pa napisite mnenje
17. december 2013
Bom kr naprej pisala
------------------------
Zazvonil je vonc in mogla sva jet v razred. Vidm da je Patrik v istem razredu in da je razerviru prostor zraven njega da se vsedem. Uciteljixa me predstavi razredu in se skoraj ves razred zacne smejat ker mi je ime Alexi in ker imam kapo . Potem so se se oni men predstavil in se tudi takret smejali . Smejali pa se niso Marjetka,Patricija in Lili pa tudi Patrik.
Po koncu pouka sem odsla domov s patrikom kjer sem ga doma predstavila da je moj prijatelj nisem hotela reci moj fant ker sva se se cisto malo poznala. Sla sva v mojo sobo in naredila Patriku fb in skayp . Cez eno uro je mogel jet domov in preden je odsel iz moje sobe sva se strastno poljubila in se poslovila. Odsla sem v kuhinjo in si naredila sendvic cez neki casa sem odsla na fb in videla prosnjo od Marjetke,Patricije in Lili pa tudi od Patrika. Vse sem sprejela do zdaj imam samo 4 prijatelje. Kar na en krat pa.......
--------------------------------------------------------------------------------------------
Prosim da poveste to svojim prijateljem
Rabim 4 nexte
17. december 2013
Hvala london<333 ker si mi dala tisto za slike pa tud ker prva beres
17. december 2013
Next
---------
Kar na enkrat pa me Patrik klikne na skaypu in vprasa ce bi sla jutr z njim v kino seveda sem rekla ja rekel pa je se da me caka presene cenje.
--------------------------_--------------------------------------------------------------
Torek
---------
Sla sem v solo kot vceraj. Samo da me ni napadla mnozica temvec Marjetka,Patricija, Lili in Patrik. Punce so me vprasale ce bom njihova prijateljica Patrik pa me je odvlekel stran. Puncam sem seveda rekla ja to so moje prve prijateljice.
Patrik je vprasal ce se drzi za v kino in me odpeljal na njegov skrivni prostor tam se noben ni bil. Samo jaz in pa seveda patrik. Rekel je da za ta prostor ne smem nobenemu povedati. Tam sva napisala nalogo in patriku sem rekla da mu bom kupila nov telefon ker ima zlo starga. ( pozabila sem povedat da smo bogati). Zvonil je zvonec in ...
17. december 2013
Zazvonil je zvonec in s patrikom sva odhitela v razred tam sem si spustila lase ( nisem imela vec copa in kape) in so vsi fantje gledali za mano to mi ni bilo ravno vsec ampak malo pa. Eden je celo prisel do mene in me vprasal ce imam kaj casa po tej uri rekla sem da. Rekel je da se dobiva na moskem wc( vem kaj si mislite wtf) rekla sem prav ampak najprej sem se morala prepricati ce to zares misli.
Po uri sem odsla do m wc in tam ga videla odsla sem noterin se zaprla v en wc.
Predstavil se mi je in reke da mu je ime:Zan.
Predstavila sem se mu in zacela sva pogovor.
Z-zan a -alexi
Z mi das telefonsko skayp in fb
A-ja
Dala sva si kar na enkrat pa
Me je zacel poljubljatijaz pa sem fa nazaj nasledno uro me ni bilo v soli in vse ostale pa tudi zana ne odsla sva domov vsak po svoje. Ker jaz sem zacela bruhat zan pa ne vem zakaj .
--------------------------------------------------------------------------------------------
Next mnenje
18. december 2013
Pomota tam ko jefa je ga
18. december 2013
u139353
u139353
Next
19. december 2013
Next bo jutri
19. december 2013
Bil je dan ze blizu bozica
----------------------------------------
Kmeni domov je prisel patrik ker so ostali odsli v LA za bozic jaz pa sem rekla da bom ostala doma. Patrik je prispal pri meni in sva se cele pocitnice zabavala. enga dne pa je patrik se spal pa sem sla na fb in tam vidla da je na spletu zaokrozla novica in slika da sta se patrik ...
P.s zgodba izmisljena .
Mnenja next
19. december 2013
u155895
u155895
next
19. december 2013
Dejte napisat mnenja pa mogoce jutri nadeljujem bom dala vec nextov
19. december 2013
u145095
u145095
nextt full dobra zgodba
20. december 2013
hvala
20. december 2013
u145095
u145095
nzk
20. december 2013
zdej bom nadeljevala
20. december 2013
u155895
u155895
zgodbica je dbest ful je fajna in zanimiva
20. december 2013
u145095
u145095
oki
20. december 2013
da sta se patrik in žan stepla zame in oba sta bla tok poškodovana da je bla kri na cest.
patrika sem zbudila in ga vprasala če je to res rekel je da je to žan . in na enkrat me začel na silo poljubljat jaz sem ga odrinla in rekla naj gre domov(nisva še par).
pol k je šel dam sem na fb kliknila žana in ga vprašala če je to res pogovor je bil takle
j-jst ž-žan
j-a je res da sta se s patrikom stepla zame
ž-ja sam je on začel
j-patrik je rekel da si ti
ž-laže se da bi bla njegova punca že velikrat je blo tko se z enmu stepe za eno punco pa reče da je un ta drug začel
j-ne verjamem
ž- pa morš je bil že velikrat v zvezi
20. december 2013
nexte pobiram 10 jih mor bit
20. december 2013
u145095
u145095
nextttt
20. december 2013
u155895
u155895
neext