Forum
u23604
u23604
Hej.
Napisala bom še eno zgodbo in sicer malce drugačno od drugih.Namreč, da je mama posvojila deklico,ki pa je prišlo do težav.Pisala bom po delih.Uživajte v branju!!
UVOD:
Sem Jessica in sem stara 15.
Bile so počitnice.Spala sem,ko pa naenkrat zakriči mama!
1.DEL
"Jessica,vstani.Ura je ob 11." je mama kričala iz kuhinje.
"Pa saj imam počitnice.Pusti me spati." sem zakričala in spala dalje.
Ura je bila pol 12 in nato že spet zaslišim od mame glas:"Sedaj pa mi je dovolj.Vstani!"
Sedaj sem pa morala zares vstati.Vstala sem in se uredila ter odšla v kuhinjo."Ljubica,nebom te klicala 2x,da boš ti iz postelje prišla." mi je govorila."Pa saj so počitnice." sem ji zabrusila nazaj.
Postala je tišina.Nato je mama začela spet govoriti.
"No,saj veš da imam zelo rada otroke?Mar?"
"Ja, ja.Vem,da jih imaš rada!" sem ji odgovorila.
"Hotela sem ti reči,da boma z očetom posvojila deklico,ki je stara 10 let in nima družine.Prišla bo čez pol ure."
"Pol ure? In to posvojeni otrok? " sem razburjeno zaklicala.
Vstala sem in stekla v mojo sobo.Zaklenila se sem in iz predala vzela dnevnik,za katerega neve nihče.Začela sem pisati:
Spet sem z teboj,dragi dnevnik!
Mislila sem,da bom za zmeraj ostala edinka,dokler mami ne prinese obupne novice! POSVOJITEV.Ta ni pri pameti.
Pa saj ve,da ne maram,da je kater otrok posvojen! Pa še komaj 10 let ima.Mislila sem,da živlenje ni tako kruto.A se vse spremeni.
Tebe imam,da ti lahko zaupam vse.Ti si moj edini dnevnik!
Obljubim,da bom še kaj napisala.Zdaj pa: Adijo!

Napišem zgodbico??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. julij 2010
u23904
u23904
ja dej napiš ko zgleda ful kul nadeljuj takoj
11. julij 2010
u23604
u23604
sam več komentou rabim. prosm?? (:
11. julij 2010
u18082
u18082
hudooo hitr nadaljujj
11. julij 2010
u8763
u8763
napreeeeeej
11. julij 2010
u8038
u8038
jaa next ;D
11. julij 2010
u23604
u23604
Ko sem dnevnik pospravila me že spet zakliče mama.
"Pridi v kuhinjo". je kričala od veselja.Odšla sem po stopnicah počasi navzdol in zagledala neko deklico.
"Jessica,to je tvoja nova sestrica" je zaklicala mama."Ime ji bo Anja in bo spala v tvoji sobi." mi je še pritrdila."Kaj? Ne! Nikol nebo spala u moji sobi." sem razburjeno zaklicala in odšla nazaj v sobo.Nato je mama prišla z Anjo v mojo sobo."Ne bodi nesramna Jessica." mi je odgovorila mama in potem odšla v kuhinjo kuhat kosilo.
"Em..Anja,glej,ostan tuki jaz pa grem k mami." sem z glasnim krikom povedala sestri.Odšla sem v kuhinjo k mami."Mami,ti nisi normalna! NOČEM,DA JE V MOJI SOBI." sem zakričala."Pa dobro no.Nemoreš biti tako nesramna.Imaš dovolj veliko sobo za obe." mi je zabrusila mama.
"Nočem sestre! Kapiraš?! NOČEM JE!" sem zaklicala in odšla nazaj v sobo.Ko sem prišla v sobo sem doživela šok.Ni me bilo približno 20 minut in soba je bila obupna.Vse je bilo nekako drugače zloženo."Mala,pa kwa si ti misliš? To je moja soba,razumeš? Zgani seeeeeeeee!" sem kričala in brcnila v omaro.Vse sem razmetala potem pa šla do mame."Mami,sovražim Anjo! Sobo mi je naredila v obup.Vse je drugačno! " sem povedala mami in odšla v park.Tam sem poklicala mojo B.F.F Majo.Čez 10 min je bila že v parku. Začela sem ji pripovedovati mojo zgodbo."Nočem domov." sem še dodala zraven..
"Pa pridi k meni za nekaj časa." mi je z nasmehom na obrazu povedala Maja.
komentarji???? next????
11. julij 2010
ful dobro..piši hitro dalje
11. julij 2010
u8038
u8038
jaa zakon
11. julij 2010
u23604
u23604
pozabla za zgodbico.. evo,nadaljujem.

Z Majo sva se odpravili domov,da bi si jaz vzela stvari in odšla za en teden k Maji.Previdno sva odprli vrata in se odpravili v hišo.Zagledala sem,da je mama na kavču ob televiziji zaspala.Nato sva odhiteli v mojo sobo.Anja je se pa le igrala z njenimi barbikami.Vzela sem torbo,in si zbasala vse nujne stvari.Nato sem še vzela list papirja in napisala mami pismo.Dala sem Anji."To daj mami." in potem sva z Majo odšle k njej.V pismo je pisalo:

Draga Mami !
Upam,da me boš razumela.V živlenju se pač vse neda spremeniti.Nočem sestre,vse mi pokvari in kljub tem me več nemaraš! Za en teden grem k Maji,da se pomirim in pomislim na vse.Ne kliči me,ne piši SMS-jev.

RTM
23. julij 2010
u23604
u23604
Mau bom še napisala..

Po poti sem se malce jokala,a me je Maja spravila v dobro voljo.Zagledala je kjut fanta,in me ruknila."Ta pa je zate." mi je pritrdila Maja."O šit.Kok je srčkan." sem ji vrnila."V AKCIJO!" je malce glasno povedala Maja."Delaj se,kot,da te nekaj boli.Jaz pa bom kričala na pomoč." mi je še pritrdila Maja.Padla sem Majo in se delala "kua" da se mi vrti."Na pomoč,na pomoč,B.F.F me pušča na cedilu.NA POMOČ,NA POMOČ." je kričala Maja in se spravljala v solze.Prihitel je tisti fant."Kaj se ji je zgodilo?" je vprašal fant Majo."Nevem,samo padla je name." je v solzah povedala Maja.

komentarji?? next????
23. julij 2010
o zakon res........to morš TAKOJ nadaljevt!!!!!!
23. julij 2010
u21230
u21230
T
TA
TAK
TAKO
TAKOJ
TAKO
TAK
TA
T