Forum
No tole je moja zgodba! Sicer sem jih že veliko napisala a ta se mi zdi naj naj. prosim preberte in pište komente!!!!!
Anjonca
31. avgust 2010
5 Težav Tajde Erman

Le kdo bi si želel biti Tajda Erman? Jaz že ne pa moram biti. Marsikdo bi rekel »Zakaj pa ne?« Ime je že lepo a moje življenje še zdaleč ni tako prekrasno kot se sliši. »Tajda je kakšna pop zvezda in ima v hiši bazen, pa savno!« Ravno nasprotno! Moj dom ni palača kraljice, in tudi nikakršna zvezda nisem. Jaz sem navadna 14- letnica Tajda Erman. Živim v bloku, v majhnem stanovanju skupaj s svojima staršema. Prenašati moram tudi svojo 20-letno sestro Ines. Dobro bi bilo, da bi se že spokala od doma. Vem grdo rečeno.... Ampak! Potlej bi bilo življenje veliko lepše. Imela bi celo svojo sobo. Zdaj jo imam skupaj z Ines, ampak ona, si v njeni prazni glavi dopoveduje, da je to samo njena soba in se ne more sprijazniti, da bi odstopila vsaj desetino pisalne mize.

Na mizi ima pa itak samo nametane šolske knjige, ki so pa tako ali tako čisto umazene od hamburgerjev.Moja sestra namreč zelo rada je nezdravo hrano. Zdaj pa preidimo k težavam ki so totalno grozljive.
31. avgust 2010
a kdo ve kak se slikce dodajo k men ne kopira
31. avgust 2010
1. Moj nos je tak kakor jupiter. Velik in ogaben.
2. Moj mami in oče sta iz 1. stoletja.
3.za razredničarko imam učiteljico ki me totalno sovraži samo zato, ker sem jo nekoče zasačila, ko se je objemala z učiteljem glasbe.
4. Moja sestra je marsovka.
5. Nikoli ne bom imela fanta!
10. oktober 2010
Ja moje življenje je ena sama polomija. Bolje bib bila da bi se pogreznila v zemljo. Res. Sploh ne vem zakaj sem jaz na tem svetu in kaj naj tu počnem. Celo moje prijateljice ki so sicer sitne in neumne imajo boljše življenje. Vse (skoraj) so blondinke in z svijo nagnusno ritjo tako migajo, da privabijo vse fante. Res ne vem kako so lahko sanjskim moškim všeč take barbike. Najhujša je razduzana Ajša. Ta ima še posebno velike boke da z njimi podira vse kar ji pride pred nos. Jaz jo ljubkovalno imenujem tudi tete rita kar ji izredno lepo pristanja.
12. oktober 2010
Poleg nje pa so tu še Naja, Kim in Lucija. te so njene punčke ki ji ves čas stojijo ob strani če bi teta rita slučajno morala na stranišče. Grozne so. same barbike. moja edina frendica je Lara ki je sicer tudi blond ampak je vredu.
12. oktober 2010
ZDEJ PA KOMENTARJE DA NADALJUJEM!!!!!!!!!!
12. oktober 2010
u28952
u28952
next
12. oktober 2010
ok bom a je res dobr?
14. oktober 2010
Te barbike me ves čas spravljajo ob živce. Pa vedno me kritizirajo z oblekami. pač imam tak stil meni je všeč. njen pa je všeč samo pinki barva kaj naj jaz naredim?? Help me! res nevem kako naj preživim z marsovko. Mami sem že povedala da me spravlja ob živce ampak njej očitno ni jasno kako nujno potrebujem sobo. predlagala sem da se ona in očka preselita v kopalnico jaz pa v njuno sobo. ines pa naj ostane tam kjer je. tako ali tako nikoli ne pove kam gre, kdaj bo prišla.. dela se kakor da nismo družina. Še živijo ne reče. res preživljam težke čase. tako bo rekla lara. ona je filozofinja in vse vedno tako sfilozofira da pogosto ob njenih filozofskih pridigah sploh nevem kaj misli. Skratka pa so vse moje sošolke čudakinje. Pa moja razredničarka je tudi čudaška. Stara je sto let pa se oblači kakor da bi jih imela 20.
14. oktober 2010
komente!!!!
14. oktober 2010
KOMENTEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!
DRGAČ NEHAM
28. oktober 2010
Next
04. februar 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg