Forum
Zgodba je kaj pa vem nekako bo čudna... Upam da jo boste brali.... Začetek ne bo ravno zanimiv ampak počakajte do konca! Tam bo pa napetost!

___________________________________________________________________________________________
Živjo sem Tia navadno 12 letno dekle. Mojo družino sestavljata oče-Daniel mama-Barbara brat-5 let-Max sestra-18 let -Sara. No ja živim v Portorožu. Moja BFF je Eva in njena družina je totalno nora! In z nora mislim resno nora, drogirajo se ampak jaz tega nisem vedela... tako se mi je zgodil ta strašen dogodoek! Skorajšna smrt

___________________________________________________________________________________________

"Max kje si" klicala sem ga saj sem se pod prisilo mame igrala z njim skrivalnice. V skrivanju je bil zelo dober. Iskala sem ga 20 min in odnehala. Sesedla sem se na mojo okensko polico ki ima razgled na morje.Gledala sem valovito morje. Valovi so bili res veliki, takih že dolgo nisem videla. Razmišljala sem kako bi bilo biti kakšna vodna žival in plavati med valovi.Ko... "OMG!" kričala sem ko zmešana! V tem čudovitem nevarnem morju sem videla moje bratca! Utaplajal se je! Za minuto sem mislila da se mi meša...Ampak ne bilo je preveč resnično! Stekla sem na plažo slekla majco in začela plavati. Veter je močno pihal in valovi so bili visoki. Plavala sem kakor hitro se je dalo a valovi so bili preveliki zame. Prplavala sem do Maxa a na plažo naju nisem mogla spraviti. Utapljala sva se.

"Max, Katja! Držita se prihajam!!!"

_________________________________________________________________________________________

"K-k-kje sem?" vse je bilotako belo kot... BOLNICA!!! Ozirala sem se naokrog in moj vid se je počasi izboljševal. Videla sem inekcije, pincete, kreme, povoje,... Bila sem prepričana, da se je zgodilo nekaj groznega! A kaj? Glava me je bolela...

________________________________________________________________________________________
J-jaz M-mami S-Sara

M: Tia!? Tia!? Si budna?
J: Ja... Kje sem?
M(srečna): Oh ljubica samo da si živa
J: Kaj!? Sara kaj se dogaja da sem v bolnici
S: Oh sestrica veš to je grozna zgodba in...
J: POVEJ ŽE!
S: No Max je odšel v morje čeprav nevem zakaj! No ja odšla si za njim in ga poskušila rešiti. A valovi so bili veliki in ko si priplavala do Maxa ti je manjkalo moči da bi plavala nazaj na plažo... No ravno se vračala iz City centra ko sem videla vaju med valovi! Kričala sem na pomoč in 2 res mišičasta lušna tipa... No kaj govorim... Ja no ona 2 sta zaplavala v morje. No ampak vidva sta se utopila... Tu se str+vari že zapletejo in...
J: A bi povedala do konca!?
S: No ja pod vodod sta bila kakšnih 5 min. in to je za otroke lahko smrtno nevarno. No ker sta bla una tipa izkušena sta se potopila in vaju privlekla na plažo
J: OMG kje je Max
M: Ne skrbi Tia je v sosednji sobi in že buden tako da je vse uredu s tabo in z njim

Glava meje še kar bolela ampak no ta dogodek si bom zapolnila! Ravno sem zaspala ko pridrvi v sobo medicinska sestra in začne kričati da je MAX moj mali MAX padel v komo...

_________________________________________________________________________________________

Kako se vam zdi ali je bilo vsaj malo napeto? No probala sem napisati nekako napeto ampak nwm če mi je res uspelo tako da mi je žal če vam ni všeč No ja hvala da si prebral/a vsaj 1. del

Kako se ti zdi? Ali boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. december 2013
u154174
u154174
nexxxxxxt zacetek je dober
07. december 2013
Umm hvala! Res hvala bom napisala naslednji del ki bo bolj napet
07. december 2013
u154174
u154174
jaja
07. december 2013
Next!
07. december 2013
__________________________________________________________________________________

Max u komi?! Kaj za... Ne no moj mali bratec! Hotela sem se vstati in odhiteti k njemu! A nisem mogla.Šele sedaj sem ugotovila da imam čisto povite noge. Zgrabila me je panika. Čutila sem bolečino ki je prej nisem. Nisem mogla zbrati poguma in se vstati in odditi do Maxa. V glavi sem imela Maxa,komo,mojo bolečino in vse kar se je zgodilo danes! Ob teh mislih mi je zamnjkovalo kisika. Nisem več mogla dihati...

_________________________________________________________________________________

O-oči J-jaz

J- oči kako lepo te je spet videti
O- oh ljubica vidva z Maxmem nas samo strašita!
J-oprosti.
O- nič hudega samo da je sedaj vse uredu.
J- kaj mi je bilo?
O- odkrili so da imaš astmo ,zato ti je tudi zmanjkalo kisika.
J-a-a-astmo?
O- ja ljubica astmo.
J- Okay (skoraj se že umirim) OMG kaj pa MAX je še u komi?!
O- ja glede tega...
J- je!?!?!? Če je oh če se n bo več zbudil(začnem jokati)
O- Oh Tia hotel sem ti reči da je čisto zdrav! Takoj se je naaj zbudil nekaj min je samo bil v komi!
J- Oh hju!

Prišla sem v šolo ko so me vsi pozdravljali se umikali in prosili za podpise. Bilo je tako čudno. Videla sem Evo(my BFF) in stekla k njej in jo objela od veselja da jo spet vidim. Ampak tudi ona je držala beležko in pisalo... Nič več mi ni bilo jasno.

E-Eva J-jaz

J-kaj za vraga se pa kle dogaja sej nisem kralica!
E- veš bila si na vseh naslovnicah časopisov, kako rešuješ bratca
J- OMG res!?
E-ja...
J-kaj je?
E- saj se ne boš spremenila in postala tista važna cipa ne?
J- ne nikoli res nikoli!
E-Ok hju

Odšli sva k pouku. Bilo je vse normalno dokler... Prišel je nov učenec ime mu je bilo Jaka. Omg tako sexy fanta še nisem videla! Ko se je usedil v klop zraven mene sem se ravno gungala na stolu, in žal sem na to čisto pozabila in padla. Počutila sem se tako osramočeno Moj pogled sem usmerila samo nanj! Ampak on je gledal največjo cipo in važičko v razredu! Nejo! Groza!!!!!!!!!!!!!!

________________________________________________________________________________

Po pouku sem šla k Evi . Tja nisem rada ravno zahajala saj je hiša smrdela po pivu,cigaretah in še nečem kar mi ni bilo znano. Z Evo sva odšli v sobo. Tam je bilo vsega od televzije do glasbenega stolpa. Ampak ona se je kar naenkrat slekla do nagega in me potegnila k sebi. Bila sem prepotena. Začela meje slačiti. Posilila me je! Dala mi je še belo tableto. Pod prisilo sem jo pojedla.Privezala me je za stol in še bolj posilila. Strah me je bilo saj se mi je to 1. dogajalo in še punca je bila!!! Končno me je odvezala! Ampak mi je zagrozila in to s pištolo! Rekla mi je da če kdo to izve bo prišla do mene in me ubila pa če bo tudi zato odšla v zapor!

OMG ko pridem domov se zaprem v sobo in razjokam. Posilila me je 12-letnica. Sara je slišala jok in prišla v sobo. Jaz pa sem ka naprej jokala. Sara me je poskušala pomiriti a ji ni šlo najbolje. V plučih me je spet stiskalo... Nisem mogla dihati...

___________________________________________________________________________________

To je to vem da še ni tako napeto ampak bo kmalu. Upam daje Ok!
No ja mnenje in ideje so na voljo! 3 nexte in nadaljujem!

Lp I <3 PARIS
07. december 2013
u155895
u155895
next
07. december 2013
Ok hvala še 2
07. december 2013
next
07. december 2013
Hvala še 1 res hvala
07. december 2013
u139353
u139353
Next
08. december 2013
u71250
u71250
next
08. december 2013
O hvala zdajle bom napisala
08. december 2013
next
08. december 2013
next
08. december 2013
Za minuto sem mislila dabom umrla a nisem. Sara je htr odšla po zdravilo za astmo. Ko sem se bolje počutila sem spet začela jokati. Saro je že močno skrbelo a ji nisem mogla povedati. Končno pa me je le prisilila. Izpovedala sem se ji! Od tega kar je bilo v šoli in kar se je zgodilo pri Evi. Sara ni mogla verjeti! Da me je posilila 12 letnica! OMG mogla bom povedati staršem če ne jim bo Sara. Prosila sem jo na gre z menoj

________________________________________________________________________________

J-jaz O-oči M-mami S-sara

J-ummmm
S-ummmm
O-kaj pa vama je?
M-kaj je s tem ummmm?
J-veš (začnem jokati)
S- ne razburjajta se prosim!
O- Ok kaj je s tem ljubica zakaj jokaš?
M-zakaj bi se razburjala?
J-p-p-po (še bolj začnem jokati)
S- Tio je bila spolno posiljena
Bila je smrtna tišina slišal se je samo moj jok in zvoki televizije.
M-kako prosim?
O-KAJ!?
S- Eva jo je posilila.
J- o-o-oprostita mi.
M- saj nisva na tebe jezna!
O-jezna sva na Evo in njeno družino! Takoj zdaj grem poklcati policijo
J- NEEEEEEEEEE!
S-Tia se boji ker ji je zagrozila s pištolo...
M- s pišolo!? Kaj ?! Tia ti jo je pokazala?!
J- j-j-ja
O-Policija je edina opcija druge ni!
J- Strah me je ne zastopiš?! Rekla mi je da me bo prišla ubiti če tudi bo zato ona odšla v zapor!!!
O- VSEENO MI JE KAJ TI JE REKLA!

Oči je odšel k telefonu in poklical policijo. Medtem sem bila v maminem naročju in jokala. Policija je kmalu pršla in me zasliševala. Povedala sem jim celo zgodbo. Ko sem končala so odšli do Evine hiše. Tam so bili kar nekaj časa. Ko je oči prišel domov je povedal da so Evo in njeno družino zapli. V hiši so našli polno drog in piva. Odleglo mi je da me ne bo mogla ubiti ampak vseeno m je bilo strah.

Spala sem. Ampak imela grozne more. Eva je prišla k meni in me ubila. Nato je pobila še celo mojo družino... " Tia lahko spim pri tebi?" bil je Max čisto razjokan in preplašen. Ustrašila sem se, da je kaj narobe. " Max kaj ti pa je da si čisto objokan?" Objel me je in začel jokati. Jaz sem ga še bolj sitisnila in poljubila. Mene je tudi bilo strah zato sva šla k Sari. Sara je bila še budna saj je bil petek, in ona rada dolgo bedi. " Sara ti bpva v napoto če spiva pri tebi?" Sara je najprej začudeno pogledala nato pa vprašala" Nimam nič proti rada imam kadar spimo skupaj... Ampak zakaj i tu spala?" Max me je še bolj objel in začel jokati ja pa tudi. Sari sem povedala da sem imela grozno moro glede Eve. A za Maxa res nisem vedela kaj mu je. Sara je potapkala po postelji kar je pomenilo naj sedeva. Mene in Maxa je tako močno obela, da se mi je zazdelo da ne bom več dihala. Ulegli smo se."Max,Tia.." "Ja?" Sva rekla ob v en glas "vesta da vaju imam rada bolj kot vse na svetu ne? In vedno lahko računata name!" Z Maxem sva še bolj jokala "Vema to in midva te tudi imava rada!" Tako smo vsi 3 v objemu zaspali.

__________________________________________________________________________________

No ja ta next ni bil neki in sam sem ga probala narediti malo čustvenega.

VPRAŠANJA:
kakšen se vam je zdel NEXT?
ideje za naslednji next prosim =)
Je bil čustven next? Vsaj tu proti koncu?

No ja 7 NEXTOV in nadaljujem =D
08. december 2013
u154174
u154174
VPRAŠANJA:
kakšen se vam je zdel NEXT? fullll hudo
ideje za naslednji next prosim =) nevem ti si pisateljica tebi vse prepuscam
Je bil čustven next? Vsaj tu proti koncu? ja kr bil je
08. december 2013
u154174
u154174
nextttttttttttt
08. december 2013
Next!
VPRAŠANJA:
kakšen se vam je zdel NEXT?Fuuuuul najboljš dobr!
ideje za naslednji next prosim =)nimam idej
Je bil čustven next? Vsaj tu proti koncu?Ja
08. december 2013
u71250
u71250
zakon
pa mogoče bi eva pobegnla iz zapora
jp

next čim prej
08. december 2013
Hvala za nexte inja dobra ideja
08. december 2013
u71250
u71250
tnx
08. december 2013
u157816
u157816
zakon zgodba
next
08. december 2013
Hvala
08. december 2013
u139353
u139353
Next
08. december 2013
še 1 next
08. december 2013
next
08. december 2013
Kmalu bo prišel
08. december 2013
next
08. december 2013
Tako next je že tu... =D
____________________________________________________________________________________

Bila je sobota. Zbudila sem se v Sarini sobi. Odšla sem v kopalnico in se umila. Bila sem sama doma. Odšla sem v kuhinjo , da bi si naredila zejtrk. Odšla sem k hladilniku , ko sem videla sporočilo. Bilo je od mame:

LJUBICA! JAZ IN OČKA DANES DELAVA SARA IN MAX PA STA ŠLA PO NAKUPIH! Z OČKOM BOVA PRIŠLA DOMOV BOLJ POZNO SARA IN MAX PA BOSTA PIŠLA OB 1.00. LP MAMI :*

Ura je bila komaj 9 zato sem imela veliko časa zase! Jeeeeej! Ampak nisem se mogla spomniti ka naj delam. Odšla sem do poštnega predala in pogledala če je kaj zame. OMG res je bilo nekaj! Odšla sem v dnevno sobo odprla in prebrlala:

PAZI SE ŠE VEDNO SEM NEKJE TUKAJ...

"AAAAAAAAAAAAAAAAA" zakrilčala sem kot da se je prikazal duh. Jokala sem. Začela sem razmišljati če bo prišla do mene in me ubila. Da bi se mi razbistrila glava sem se določila da grem na sprehod ob obali. Oblekla sem se in odšla ven
Bilo je oblačno. Hodila sem in hodila. Prišla sem do moje najljubše slaščičarne ko... WTF videla sem mojega sanjskega moškega(Jaka) z mojo največjo sovražnico(Neja)! Poljubljala sta se ,začela sem jokati in odhitela stran. Groza!!! O ne shit! Spet mi je začelo zmanjkovati kisika... padla sem v nezavest.

__________________________________________________________________________________-

"Ej Tia, Tia! Si budna? Daj no zbudi se že!" Glas mi ni bil znan. Odprla sem oči. Vid še ni bil tako dober zato sem ločila samo obrise neke postave. Vedela sem da je moški. Še 10 min se gledala in končno ugotovila da sem v naročju od... OMG od Jakata! Hotela sem ga poljubiti ampak to bi bilo preveč!Zahihitala sem se!

J-jaz Ja-Jaka

J--ummm
Ja- si OK?
J-sedaj ja
Ja- ufff OK
J-zakaj pa nisi s svojo punco?
Ja-haha punco! Nimam puncce Nea me je pod prisilo poljubila! Ogabno! Sicer pa me zanima drugo dekle in...
J(jezno) No tako drugo te zanima! Potem pa se me ne dotikaj pusti me primiru!

Tekla sem stran. Stran od njega. Odšla sem v mojo naljubšo jamo. Vsa zadihana sem se usedla na skalo ki je bila podobna klopci. Zaprla sem oči, ter se hotla sprostiti ko... "ti si tista ki me zanima." Začudeno sem se ozrla. Videla sem tistega luštnega fanta... Jako. " A res?" Malo sem bila v zadregi saj mi tega dosedaj še nihče ni rekel." Ah Tia ko sem prišel v razred si mi prva padla v oči. Ampak videl sem kako gledaš Roka in sem raje kar odnehal." Začela sem se smejati. "Roka? hahaha on je moj bratranec hahah! No ja preidimo k stvari ti si gledal Neo!" Jaka se tudi začne smejati čeprav je postal rdeč v obraz. " Gledal sem jo zato da bi te naredil ljubosumno haha!" Jaz sem se počutila prav butasto! "No uspelo ti je haha in ja tudi jaz sem se takoj zanimala zate!" Jaka je postal čisto rdeč " Torej bi šla jutri z menoj v kino..."

Je OK?

8 nextov in nadaljujem
09. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg