Forum
"PUSTI ME"si začela kričati,a tvoj oče je nadeljeval s pretepnjem."Smrklja nora!!Mislisš da se lahko norca delaš iz mene?NE NEMMOREŠ!!!!"ti je kričal v obraz,tako da si lahko vohala njegov zadah po alkoholu. "Spet si pijan!!Nič čudnega!!mu kričis v uho."SPET SI SE VLAČIL PO GOSTILNAH!"Medtem te oče spusti in pusti pri miru in se vsede na kavč,ti pa pades na tla in v jook."Ne joči Eva ,nisem resno mis.--"Ne nisi resno mislil!POGLEJ KAKŠNA SEM SPET! VSA MODRA." Ga prekineš. "In v šoli bom spet morala lagati da sem se vdarila ob mizoo.Saj bodo mislili da sem neumna!!"kričis v joku.Atvoj oče molči.Hitro stečeš po stopnicah in se zakleneš v sobo.Skočiš na posteljo in in jočeš v blazino.Zakaj prav moj oče zakaj je tak?si misliš.Vedno je bil zelo ljubeč ,a zdaj pozna vse gostilne in natakarice . Ne boš se mu postila si praviš.Ne.Hitro si obrišeš solze ,vzameš nahrbtnik in odpreš omaro.Vzameš nekaj obllačil in druge pomembne stvari.Hitro vzameš še tvojo žepnino ki ni prav velika saj skoraj ves denar zapraviš za revije od Justina Bieberja.JA Justin ..On je edini ki te s svojimi čari še ohranja pri življenju.Čeprav ga še nikoli nisi videla in ga verjetno tudi neboš.A nekaj ti pravi da se ne smeš kar tako predati.Hitro vzameš telefon MP4 in nekaj revij o Justinu.Tiho odkleneš vrata in po prstih odhitiš ven.Očeta nisi videla saj je gotovo odšle v gostilno ali pa v kopalnico.
Medtem ko hodiš po ulici te veliko ljudi gleda in s prstom kaže nate in zato je seveda kriv oče.
Imaš otečeno oko,šepaš in modrice prekrivajo polovico tvojega telesa .In vse vidijo ker imaš kratke hlače in majico brez rokav.
Hodiš v neznano inprečkaš cesto nato pa te zbije avto.Začutiš hudo bolečino na levi strani nat pa padeš.Slišiš samo kricanje"neeee kaaj sem narediil??"
"sem ti rekla da bodi bolj previden!!!!!in začutiš topel objem nato pa tema pade pred tvoje oči......
Ko bojo 4 nexti nadaljujem...
26. junij 2013
u121679
u121679
next
26. junij 2013
next
26. junij 2013
Heey
Bi bila rada popularna zate imam super forum temo
tekmovanje za najbol kul usebo na igrah 123
Prijavi se in se prepričaj kako popularna si
http://www.igre123.com/forum/tema/tekmovanje-za-najbolj-kul-osebo-na-igrah123/56880/1
Sori za smetenje
26. junij 2013
u61292
u61292
Next
26. junij 2013
Počasi odpiraš svoje oči.Gledaš okoli sebe in se skušaš spomniti kaj se je zgodilo.
"Zbudila se jee!!!Zbudila se jee"!!zaslišiš ženski glas.Pogledaš na levo stran i n tam zagledaš starejso žensko.Zdi se ti zelo znana."Kood ste vi ali vas poznam?"jo vprašaš.
Jaz sem Pattie mama fanta ki te je povozil"...čakaj malo...Pattie ..!"Kako pa mu je ime?jo vprašaš...seveda ti je znana.ko je rekla da ji je ime pattie ti je prvo padlo na misel da je to Justinova mama ampak ne.To bi se ti lahko zgodilo samo v sanjah.
"Ime mu je Justin"ti odgovori Pattie....Justin.. Bieber ..Pattie se nasmehne "Ja Justin Bieber on te je povozil z avtom.
WOW si misliš Nisi vedela, ali naj bi bila jezna nanj ali vesela, da ga boš končno srečala. Kot sreča v nesreči. '' Kako pa je tebi ime?'' te vpraša Pattie. '' Joj, oprostite! Sploh se nisem predstavila. Moje ime je Eva.'' '' Lepo ime imaš.'' '' Hvala.'' Se ji zahvališ. Nekaj časa sta bili tiho. Še kar nisi morala verjeti, da si v sobi s Pattie Mallette in da te je JUSTIN BIEBER!!! Povozil z avtom. '' Kako dolgo sem pa spala?'' jo vprašaš. '' En teden. Justin je že čisto ubupal, saj je mislil, da si umrla. Ves teden se že menjavama in ves čas sva pri tebi.'' Ti razloži. '' En teden?'' se začudiš. '' Ja, cel en teden.'' '' Ampak a nima Justin turneje?'' jo še naprej sprašuješ. '' Ima, a je koncerte prestavil samo zaradi tebe.'' Wooow… ''samo zaradi tebe.'' Zaradi tega dela si se nasmehnila. Postala si vedno bolj sproščena in s Pattie sta se potem pogovarjale še 3 ure.Eva zelo si mi všeč.Večina punc bi znorelo, če bi uganile, da jih je povozil Justin Bieber, a ti nisi. To zelo cenim.'' Spet se nasmehneš. '' Hvala. No, čeprav ko ste rek-'' Pattie te prekine. '' Lahko me tikaš, ne skrbi.'' '' Hvala. Torej…. Ko si rekla, da ti je ime Pattie in da imaš sina Justina, sem znotraj začela noreti.'' Pattie se je začela smejat. '' Verjamem. Mislim, da ne obstaja dekle, ki ne bi imelo vsaj malo navdušenja.'' Nato se odprejo vrata. '' Mama prinesel sem nama kavo.'' Reče glas, ki ti je bil zelo znan in ki ti je vedno zbudil metuljčke v trebuhu. '' Justin, poglej kdo se je zbudil.'' Mu je odvrnila Pattie. '' Si že budna?? YEEEES!!'' zakriči Justin in skoči v zrak. Obedve s Pattie se začneta smejat. '' Ja, bolj budna ne moram biti.'' Mu odvrneš. Justin pride do tvoje postelje, te pride za roko in reče :'' Oprosti, 100x oprosti zato, ker sem te povozil. Prisežem da bom bil bolj pazljivi in no-'' ''Je že vredu, Justin. '' ga prekineš. '' Ne ni. Če bi bil bolj previden, ti zdaj ne bi ležala v bolnici in ta lep obraz ne bi bil prekrit z modricami.'' Nasmehneš se, ker je pravkar rekel, da imaš lep obraz. A ob besedi '' modrice'' se ti nasmešek zbriše. '' Kaj imam … um.. veliko modric?'' vprašaš. '' Ne veliko, ampak….'' Odvrne Justin.
26. junij 2013
next
26. junij 2013
next
27. junij 2013
u119052
u119052
neextt.!! +nova bralka
27. junij 2013
Nato pride v sobo zdravnik."Eva si se le zbudila" "Ja sem se " se mu nasmehneš. "Zdravnik kolika časa bom morala biti še tukaj?"ga vprašaš.' Danes še imaš pregled, da vidimo, če je vse vredu. Nato bomo pa videli. Če rezultati ne bodo dobri, lahko ostaneš tukaj tudi za 3 dni, če pa bodo, kaj tudi upamo, pa boš že jutri lahko odšla domov.'' Domov… ampak jaz nimam doma. Si si mislila. Domov ne boš odšla, saj nočeš videti svojega očeta nikoli več, tvoje mame in brata pa ne bo domov še 3 mesece, saj sta na poslovnem potovanju skupaj. '' Ampak .. jaz… nimam doma.'' Odvrneš. Pattie te pogleda z žalostnim obrazom. '' Kako da ne?'' Že ji hočeš odgovoriti, ko te prehiti zdravnik"Eva ne laži.Saj imamo tvoj naslov" "ja ampak ...jaz nočem domov"'' Justin in Pattie se čudno pogledata. '' Zakaj pa ne?'' te vpraša Justin. Zdravnik se vsede na dvojo deso stran in ti jim poveš vso zgodbo. Kako te je že od 6 leta oče pretepal in nikoli ni nehal. Po 1 uri so vsi presenečeni, tebi pa se nabirajo solze v očeh. '' Saj to je grozno!!!'' reče Pattie. '' Moramo ga prijaviti na policijo!!'' '' NEE!!'' zakričiš. '' Ampak poglej kaj je naredil iz tebe!'' reče Justin. '' Vem… ne.. boljše, da grem k sorodnikom in..'' '' Saj lahko ostaneš pri nas… na avtobusu za turnejo.'' Odvrne Pattie. '' Ja super zamisel.'' Reče Justin. '' Ne… nočem vas motiti pa še veliko ljudi je že zdaj na avtobusu zdaj pa še jaz?? Ne ne…'' odgovoriš, čeprav se ti srce smeji od tej zamisli. "Ne Eva ne bom te pustila hoditi po ulici in da te kje spet kakšen norec povozi.'' Odgovori Pattie, ki potem dobi jezen pogled Justina. Ti in Pattie se nasmejeta. '' Mama, jaz nisem noben norec. In ja, to je super ideja."Daj noo evaaa Vsaka punca sanja da bi bila z mano na avtobusu in zdaj, ko imaš ti priložnost, jo hočeš zavrniti? A.a.'' Reče Justin in ti pomežikne. Nasmehneš se mu. '' OK… pa pridem z vama na avtobus.'' Odgovoriš. '' YEEEEAHHH!!'' se zadere Justin in začne plesat zeloooo čudno. Ti, Pattie in zdravnik se začnete smejat. '' Kar navadi se. Večino časa je taki.'' V smehu reče Pattie. '' No, moram idi… Kim, po tebe po prišla medicinska sestra, ki te bo peljala na pregled, prav? Pa uživajte še naprej.'' Se poslovi zdravnik. Po 15 minutah že pride medicinska sestra, ki te odpelje na pregled. ''V čakalnici te počakava, prav?'' Ti reče Pattie. '' OK.'' Medi. sestra ti pomaga sesti na voziček. '' Ali je to res potrebno?'' jo vprašaš in pokažeš na voziček. '' Ja, za začetek.'' Ti odvrne. Končno prideta v sobo, kjer te bodo pregledali.
Ko sta prišli v sobo, te je postalo strah. Zdaj boš izvedela, če je kaj narobe. Mogoče boš morala na operacijo, mogoče nikoli več ne boš videla Justina in Pattie, mogoče imaš kaj na možganih, mogoče,mogoče… samo to si imela v glavi. Medicinska sestra ti je pomagala vstati iz vozička in ko si stala ti je zdravnik rekel, da se vležeš na posteljo. Po dolgem pregledu ga vprašaš :'' Ali je… ali je kaj narobe z mano?'' Zdravnik ti odgovori:'' to boš izvedela čez… pol ure. Mogoče celo čez 15 minut. Ta čas pa lepo počivaj v sobi.'' ''OK.'' In spet isti postopek; med. sestra ti pomaga iz postelje v voziček in že sta se peljale proti sobi. Ko sta šle mimo čakalnice, nisi nikjer opazila Pattie ali Justina. Upala si, da sta ostala tukaj, saj drugače ti bo bilo strašansko dolgčas. Končno sta prišle v sobo, kjer te je čakal Justin z velikanskim medvedkom in šopkom rdečih vrtnic. Takoj ko je opazil, da sta prišli v sobo, se ti je nasmehnil in ti pomežiknil. Srce se ti je začelo topiti ob njegovem nasmehu in avtomatsko si se tudi sama nasmehnila. Med. sestra ti je spet hotela pomagati pri vozičku, ko naenkrat Justin odloži medvedka in šopek na posteljo in pride do vaju:'' Hvala, lahko greste. Ji bom kar jaz pomagal.'' Ji reče, a medtem gleda tebe. Medicinska sestra se nasmehne in odide. Justin te nato dvigne v naročje in se usede na posteljo. Drug drugemu si gledata v oči. Ti mu gledaš v njegove lepe, rjave oči. Takoj se zgubiš v njih. Ta trenutek bo ostal v mojem srcu, si misliš. Nato te Justin po 10 minutah končno spusti na posteljo. V naročje ti da medvedka in šopek vrtnic spravi v vazo. '' Hvala za vse, Justin.'' Se mu zahvališ. Justin te samo pogleda in se ti nasmehne. Ta nasmeh, aaah, si misliš. Nato se Justin usede na posteljo poleg tebe in začneta se pogovarjati, a po že 5 minutah vaju zmoti trkanje na vrata. Ko se vrata odprejo, noter pride zdravnik. '' Rezultati so prispeli.'' Reče. Njegov obraz je brezizrazen, zato ne moraš razbrati, kakšne novice te čakajo. Justin te pride za roko in vpraša:'' Je vse vredu s njo?''. Zdravnik še vedno molči in njegov obraz ostane isti. V rokah drži bele liste in tvojo usodo. Ali boš morala ostati v bolnišnici? Ali boš lahko odšla na avtobus s Justinom?
27. junij 2013
neeeeeext
27. junij 2013
u119052
u119052
neeext.!
27. junij 2013
next
05. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg