Forum
Oj! Odločila sem se, da napišem zgodbo o ljubezni in izgubi. Upam, da bo zgodbo bralo veliko ljudi.
___________________________________________________________________________________
Heya! Sem Lola Abedi. Stara sem 17 let. Ne maram šole in učenja. Zelo rada plešem, zato hodim na hip hop. Rada se tudi rolam, tečem, igram tenis, hodim v hribe in vozim s kolesom. Zelo rada poslušam One Direction. To sem jaz:

Imam tudi starejšo sestro Teo, ki je stara 20. To je ona:

Obe z mojo sestro imava zelo lepo izoblikovano telo, ker se dosti ukvarjava s športom.
Živim s sestro, očetom in mamo, v veliki vili v središču Londona:

Imam tudi najboljšo prijateljico Lejlo, ki hodi v isti razred kakor jaz in je stara 17. To je ona:

Pa začnimo z zgodbo
____________________________________________________________________________________
Bila je sobota. Zbudila sem se ob 11-ih. Odšla sem v kuhinjo in si vzela kosmiče in jogurt.
(To je naša kuhinja:

Ko sem pojedla mi je zazvonil telefon:

Bila je Lejla.
Lejla:l jaz:j
l: Hey Lola! Kako si kej?
j: O Lejla! Uredu ti?
l: Fajn! Zanimalo me je, če bi šla ju3 z mano na party!
j: Nevem še, bom mami uprašala ko se vrne.
l: ok sporoč mi bye.
Itak, da mami nism mislila uprašat, ker nism hotela it. Sej mam Lejlo ful rada sam na party pa res nočm. Tisti "otroci" ki se napijejo in bruhajo! FUJ noo! To je res potrata časa in telesa! Potem je dol prišla moja sestra in me vprašala če greva igrat tenis. Seveda sem privolila. Odšle sva do igrišča in srečale...
____________________________________________________________________________________
Heyy! kako se ti je zdel?
NEXT?
Naslednji del bo boljši obljubim

Heyyy a boste bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. julij 2013
u103845
u103845
nexxt

a tut jst lahku dobim kakšnga
http://www.igre123.com/forum/tema/my-life/57777/
da gdo next