Forum
hei

to je moja prva zgodbica upam da vam bo ušeč..

-tu se ne kregamo
-za oglašaevanje se ni te upravičevat saj tudi jaz rada berem zgodbice al pa sodelujem na tekmovanjih
- prosim sodelujte http://www.igre123.com/forum/tema/kak-mobi-mas/39864/1

No ta zodba bo govorila o 14 letni punci desiree (desi)...no začela bom
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hi mojeime je desi ,sem edinka in imam psička skaya...imam fanta,njegovo ime je luka skupaj sva že 1 leto..

naslednje jutro me je zbudil skay saj mi budilka ni zvonila. ko sem pogledala na uro je bila 7:45 nahitro sem se oblekla umila ter odšla na zajterk ko ssem pojedla sem se poasi odpravila do lukca.ko sem prišla do njega sem pozvonila odpru mi je lukčev mlajši bratecin mi podari šopek rdečih vrtnic zahalila sem se mu on ma mi je voščil saj sem danes praznovala svoj 15 rojsni dan.na to je miha poklica lukca hitro je priteke in me poljubil kasneje mi je še izročil darilo..skupaj sva se odpravila v šolo, med potjo sem ovijala lukčevo darila kar naenkrat se zagledala da so to dve karti za paris.od veselja sem zaela kričat.lukcu sem skoila v naročje in ga poljubila.. me

luka

miha

skay

moja oblekica

medtem ko sva se poljubljala

je mimo prišla...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
vesela bom kašnega nexta ali komentarka
13. avgust 2012
u99504
u99504
next
13. avgust 2012
u99853
u99853
next
13. avgust 2012
I love u :*
I love u :*
next!
13. avgust 2012
next
13. avgust 2012
je mimo prišla sara.Kot ponavadi me je začela špikat dezi kako je če maš mrtvega oeta a si kej podedovala..prav smiliš se mi je rekla.solza mi je stekla po licu,nisem hotela se razjokat pred saro zato se sekla naprej luka je tekel za mano ustavila sem se pri bližnjem drevesu vrgla sem torbo na tla ter splezala na vejo.kmalu je prišel tudi luka, hitro se je usedel zraven mene in mi rekel počakaj še en teden sej bo kmalu konec šole in odšla bova v parisa en mesec.poljubila sem ga in rekla prav imaš.z rokavom mi je obrisal solze nato pa skočil dol z drevesa nato je še mene potegnil dol in odšla sva v šolo.pouk je hitro minil zato sem se odločla da lukca povabim domov. mama je šla vn s prijatelicami jas pa luka sva se odpravla v mojo sobo odprla sem omaro ,iz omare sem potegnila mojo najljupšo spalno srajco. nato sem se šla v kopalnico uredit ko sem prišla nazaj sem zagledala lukca kileži na pojstli samo v boksarce.(nisem mu namenila preveč pozornosti stopila sem do televizije in jo prižgala naštimala sem filem p.s.i love you nato sem seše jast ulegla zraven lukca.in gledala sva film...
moja spalna srajca

lučeve boksarce

p.s.i love you

kasneje me je luka začel poljubljati...
13. avgust 2012
next
13. avgust 2012
u46551
u46551
neeeeeeeeeext
P.S.:ful dobr pišeš!!! ^________^
13. avgust 2012
tnx
13. avgust 2012
next
13. avgust 2012
u97751
u97751
neext
13. avgust 2012
u99853
u99853
next
13. avgust 2012
nex dobite jutri zjutri okoli 11stih
13. avgust 2012
u99504
u99504
next
13. avgust 2012
next
13. avgust 2012
ej

res hvala za nexte a komentarje
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

nato me je luka začel poljubljat,to mi je bilo zelo všeč nato me je prije za roko der me potegni nase.nič nisem odreagirala poljubljala sva se naprej,on mi je začel odpenja gume na moji spalni srajci.potiho sem mu rekla: luka a nisva še premajhna ? prav imaš mi je odgovori. nežno me je položil nazaj na pojstlo, zapel mi je vse tri gupke nazaj me pokri ter se ulege in zaspal. zjutraj sem se zbudila prva zato se se odločila dalukcu naredim zajtr. narezala sem kruh,na vrtu sem nabrala jagode za okras sem še narezala kivi ter pomarančo.odločila se mse da mu naredim še pomarančev sok natosem na listek na pisala
i m sory and i love you, ter listek zataknila pod kozarec.

ter mu pladen odnesla v sobo zbudila sem ga terhitro stekla v dnevno sobo..na mizi sem zagledala listek na njem je pisalo ...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
vesela bom kakšnega next ali komentarčka
14. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
14. avgust 2012
neeext
14. avgust 2012
u99853
u99853
obvezno next!!!
14. avgust 2012
next
14. avgust 2012
tnx za nexte
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4.del
na listu je pisalo:

pozdravljena moja draga desi!
vrjetno si ta listek opazila komaj zjutraj,
mene nebo cel vikend,tko da lahko povabiš lukca k nam za cel vikend. če se bosta šla kopat v bazen ali naš đakutci ju prej napolni s svežo vodo, lepo se mjta.
p.s. v kuverti imas še nekaj denarja.
tvoja mami!
14. avgust 2012
več dobitejutri kr se mi je vse zbrisalo in se mi ne da pisat vse od začetka
14. avgust 2012
u93684
u93684
neextt
14. avgust 2012
next
14. avgust 2012
u99853