Forum
S tem se ni za hecat, to vem. :c
Polly ni zadovoljna sama s sabo, ker misli, da je predebelaa. debela je tudi njena mama, vendar pri Polly ni tako zelo hudo. Vseeno ima zmeraj nekake prisluhe "SHUJŠAJ!" nato začne z vadbo in se odreka hrani dokler bolezen ni vedno hujšaa.....
ampak men je dc.
Jaz Poly:

napišem?? ♥

naj napišem to zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. januar 2012
comment please
26. januar 2012
napišm prvi del, da bote vidli, kak mal kao zgleda. :*

"Polona, zmigaj se!" se je zadrla gospodična Stanič, moja učitelca telovadbe.. "Kako naj premaknem svoje špehasto telo, učitelca?" sem si mislila pri sebi. Igrale smo odbojko. Oziroma učitlca je metala žoge, mi pa smo odbijale. Michelle, sošolka s katero sva se dobro razumela je pristopila do mene. "Brez skrbi, itak ne pokurimo niti kalorije zvečilnega. LoL!" je rekla in se mii obesila na rame. seveda, saj lahko, ker so tako debele. "Gleej!! Jan je tamle!" je rekla Michelle in mi pokazala na Jana. Njeno dolgotrajno ljubezen, eheh. :* "Punce!! Naslednjič boste plesale. Izberite si soplesalca, ne soplesavko, je to jasno? Lahko greste" je rekla gosp. Stanič in zdolgočaseno odšla. Stekle smo v garderobo. Odšla sem na wc, kjer je bilo ogromno ogledalo. "Fuj," sem rekla. "Kaj že spet?" je rekla Finley. Kar ena ta tretja. Začela si je urejati lase. Ogledala sem si njeno postavo.. Popolna je. "Nič," sem rekla in odšla. Bila je zadnja ura. "Mmm, sedaj pa kosilo!" sem si rekla sama pri sebi. Vzela sem pladenj, kosilo nato pa sedla. Bili so špageti bolognez al kva že. :'D Mm, najrajši jih imam. Vzela sem žlico nato pa jo položila nazaj. Ozrla sem se po jedilnici. Vse punce so bile suhe. "Nimaš teka?" se je ponarčeval Ray. "Bla bla," sem rekla in kosilo odnesla nazaj. V očeh so se mi nabirale solze. BAJSA DEBELA, ZAVALJENA KOT PRASICA, SHUJŠAJ, TVOJA POŽREŠNOST JE ŽIVALSKA. next? ;P
26. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg