Forum
Naja lepo dekle je sedela na okenski polici in znova opazovala Tom iz sosednje ulice. Vsa dekleta so zaljubljena vanga a nobena ne tako noro kot Naja. In Tom se je ustavil pred njenim oknom in splezal je po zidu. Naja je skoraj omedlela povabil jo je na zmeniek A Megi Sonji in Katarini to ne bo povedala saj bi se še sprele....

Nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. avgust 2010
mislila sem napisati sprle
26. avgust 2010
ja nextej!
26. avgust 2010
no prav
26. avgust 2010
daj daj..
26. avgust 2010
Ko sje šla v šolo pa so prijateljice to že vedele in odločile so se da Naje nikdar veeč nočejo videti cel odmor so Najo obmetavale z limono in kokosm dokler ni k njim stopil Tom in je rekel:

Nehajte! Sploh niste prave prijateljice ampak navadne važičke!

Dekleta so bila zelo užaljena in začele so si nekaj šepetat.

Naslednji dan Toma ni bilo v šolo.
26. avgust 2010
nadaljujem?
26. avgust 2010
ja nextej
26. avgust 2010
Kam je izginil Tom se je Neja vprašala. Moje bivše prijateljice ki so zdaj sovražnice so se hitale. Imajo one kaj zatem? Neja se je odločila da bo kar stopila do njih in ji vprašla. Ali veste kam je izginil Tom? Je jih vprašala. Jasno! Je vzkliknila Megi! Sonja je rekla. Verjel je da so škrati na drevesu in je splezal na drevo da bi jih poiskal!

Katarina je zavpila na Sonjo:

Pa ka j moraš Neži vse povedat.

Zdaj je bila Neja zelo užaljena. Sovražila je da so jo klicali po pravem imenu Neža.

Toda sonja je nadaljevala:
Padel je z drevesa v bolnišnici je. Neja je stekla k mizi in po pouku ni ostala na odbojki in je takoj stekla v bolnišnico. Stekla je proti vratom toda bila so zaklenjena na vratih je pisalo:

Od ponedeljka do petka v času kosila zaprto.

Odšla je domov in si rekla da se bo odpravila ob 17.00
26. avgust 2010
next?
26. avgust 2010
potem ko pridem s kosila!
26. avgust 2010
ja nextej
26. avgust 2010
Ko je prispela domov je mama rekla. Zgodnja si kako to da nisi ostala na odbojki? Preveč sem bila utrujena se je zlagala Neja. To da jo je tom povabil na zmenek ni povedala staršem in zato se je hitro zaprla v svojo sobo ko jebil ura pet je mami rekla da gre na sprehod in da bo takoj nazaj. Neja je tekla in tekla in ko je prišla je v prvi sobi stala medicinska sestra. Kaj bi rada jo je vprašala. ali bi mi lahko povedali v kateri sobi je Tom Niborin? je Neja vprašala. V sobi 38 je bi ga rada obiskala? Je rekla medicinska sestra z prijaznejšim glasom. Ja je pritrdila Neja. Medicinska sestra jo je popeljala do sobe 38.

Ko je vstopila ga je videla. Bil je na drugi strani sobe.
26. avgust 2010
Slike mi ne pusti dat. drugače bi jih dala
26. avgust 2010
next?
26. avgust 2010
u26493
u26493
mhm.
26. avgust 2010
Stekla je do Toma. Spal je amvsake toliko rekel: ona je, ona je. A se mu malo meša, je vprašala medicinsko sestro? Nevem. Je odgovorila. Ostala sem malo z njim. stala je ga gledala in upala da jo ni pozabil. Odprl je oči. In jo zagledal. Oh lonec medu! Je rekel in jo objel. Začudeno ga je pogledala. Ali sem slučajno podobna medu? Oh ne ti si vendar Neja! Jo je objel. Vesel je bil da me vidi povedal je da jim ni verjel za škrate ampak so ga one vrgle na drevo. In seveda mu je zdrsnilo med listjem. No zdaj moram pa spat. Prav mudi se mi! Pridem jutri Tom! je rekla Neja
27. avgust 2010
Oh kako sem jezna da ne gre dat slik.

next?

NAdaljujem zgodbo?
27. avgust 2010
Nihče ne bere več mojih zgodb naj neham ali kaj?
28. avgust 2010
No pisala bom tudi to zgodbo ampak zdaj začnem še z novo!
29. avgust 2010
Neja je odkorakala proti domu. Le kaj naj naredim! je pomislila mislim da se mi meša! Vse je tako zmrdano in zvezano. Nato se prbudim. Tako sem bila presenečena. Sanjala je! Saj Tom sploh ni padel z drevesa! In pri meni je pozvonilo. Stekla sem dol. No Neja si pozabila da smo danes v nedeljo nameravale na piknik? Točno gremo! Odšle smo. Ko je povedala Megi, Sonji ina Katarini za sanje so rekle: a veeš da smo me sanjale popolnoma isto reč? Osuplo jih je pogledala.
A res?!? To je zelo nenavadno mislim da prihaja iz vesolja! je rekla Neja.
31. avgust 2010
Se strinjamo iz vesolja prihaja!

No ampak kaj naj naredimo da nas te sanje nebodo mučile več?

Pojdimo pogledat skozi teleskop mogoče izvemo kaj pametnega! Predlaga Megi.
05. september 2010
u18082
u18082
NeXtTiiiiii..
05. september 2010
u26493
u26493
sam mal. kk ji je zj ime? neja/naja/neža ??? o.O
05. september 2010
Neža ampak jo vsi kličejo Neja tako da skoraj nihče ne ve da je v resnici neža!
To vedo samo učiteljice, njeni starši in njena najboljše prijateljice!
05. september 2010
Pogledale smo skozi teleskop pri staremu ribiču.
In tam smo videle roza kroglo. Mislim da je to naravni satelit! Satelit sanj ali sanjar ga imenujejo! Je vzkliknila Sonja. Toda kako bom izvedele da to res povzroča planet? Je vprašala Neja. Zlahkoto! Je vzkliknila Megi.
Kako pa? Je vprašala Katarina.
Odletele bomo na Sanjar vendar!
05. september 2010
Ampak kako? Je vprašala Katarina! Saj nimamo rakete!
Poletele bomo z koredenkorpentom! Je rekla Megi.
Koredenkorpent! Seveda! Stroj ki te odpelje vse do vesolja! Ja! Z lahkoto bomo odletele na sanjar!

Neja je doma nastavila listek:

Mami in Ati!
Odhajam na sanjar
Z Megi, Sonjo in Katarino!
Sanjale smo iste sanje in
zdaj gremo pogledat če ptrihajajo s sanjarja!

Vajina Hčerka Neja.
07. september 2010
Sedla sem v Koredenkorpet. Katarina in Megi sta že bili noter. Kje pa je Sonja? Je vprašala Neja. Na stranišče je morala! Kmalu bo v glavni sobi. Je odgovorila Katarina. Katarina a ti bratranec dovili da si izposodiš njegov dragocen izum? Je Neja nejeverno vprašala Katarino. Pravzaprav ne. Je nelagodno rekla Katarina. Ampak to je nujno kajne? Noveno je vedno trdil da morajo vsi njegovi izumi priti v dobre namene! Ravno zato ni upal nobene punce povabiti na zmenek! Bal se je da ga bo prevarala. Ja to pa res! Tudi jaz Megi in Sonja smo v njega! Je Neja opozorila Katarino.
08. september 2010
Aja Koredenkorpet je neke vrste raketa ki je velika kot manjša hiša! (V resnici ne obstaja)
08. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg