Forum
ooojjj moja druga zgodba no sicer nebo sam moja.ta tema je taka : napisala bom kratek začetek neke zgodbe vi paz njo KRATKO nadaljujte.Napišite odlomek nekdo drug pa ga bo nadaljeval .Če kj ne štekate se zglasite pri informacijah (ZA ZAČETEK SEM TO JAST) no uživajte naj se zgodba začne:
Nekoč je živela neka punca po imenu Mandy ki je imela fanta Justina.Bila sta popoln par dokler ni Mandy odpotovala v London, in tam srečala fanta po imenu Caleb.Mandy se je z njim zabavala tako kot z Justinom .Poljubljala sta se ,kupovala razne srčke in podobno dokler ni Justin obiskal Mandy...
VSO SREČO FOLK
27. februar 2012
Dokler ni justin obiskal Mandy. Potrkal je na vrata njene hotelske sobe, kjer je bivala tistih nekaj mesecev za kolikor je prišla v London. Mandy se je nasmehnila Calebu ki je bil ravno pri njej v sobi. Caleb je sel odpret vrata. Ko ga je Justin zagledal je popaćil obraz a rekel ni nič. Želel je, da Caleb prvi spregovori. Caleb ga je vljudno pozdravil, in vprašal gdo je. Justin je rekel; "Tega ti nisem dolžen razlagati. Mislim, da sem potrkal na prava vrata..Saj tukaj živi Mandy???" "Amm..seveda, takoj jo pokličem," je odvrnil Caleb. Ni odšel k njej, vendar se je zadrl; "Mandy, pred vrati stoji smešen tišček ki bi te rad videl," Justin mu je namenil sovražen pogled. Mandy je odgovorila; "Prihajam ljubček Caleeb.." Ko je Justin to slišal ga je zbodlo v srce. Še huje pa je bilo, ko je prišla Mandy v spodnjem perilu in najprej ljubeče pogledala Caleba, potem pa se ozrla k vratom, ko je zagledala Justina pa se je namrščila...
02. marec 2012
ok
23. april 2012
??????
23. april 2012
rekla je jojjjjj joj kako si drzneš justin pa je samo rekel jojjjjjjjj in hitro je odletel naprej KONC!
23. april 2012
nevela ni konca
22. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg