Forum
u45719
u45719
heeej!
no js sm se odločila napisat zgodbo! vrjetn vam nebo ušeč ker tut men ni neki fuul. ampak dejmo probat.
no zgodba govori o Sonji, ki živi z mamo in očimom, oče pa menja punco vsak mesec. zaljubi se v novega učenca, naprej pa ne izdam!

evo vam začetk!
Sonja, vstani že!!!! Se je mama zadrla že najman 3 to jutro! Polglasno sem rekla: samo še malo in se zavila v odejo. Že sem skoraj zaspala nazaj ko me je nekaj požgečkalo po obrzu. Jure sem veselo rekla in uzela svojega 3 letnega bratca k sebi. Bil je tako luškan! Mama je rekla da moraš pokonci ker pride očka je rekel peter. Seveda, očkova sobota sem si mislila in zlezla iz postelje. Moj očka… no neki dan je kar zginil kmalu pa smo po pošti dobili ločitvene paperje. Uboga mami! A bila je srečna. Ko sem prišla v kuhinjo sem zagledala Glenna in mamo za štedilnikom. Živjo, Sonja me je pozdravil. Veselo sem mu odzdravila. Glenn je tisti novi, ki je osrečil našo mami. Bil je vesel, sproščen, zabaven… vse kar si človek lahko poželi. Z mamo sta bila popoven par. Oba svetlolasa, mami z zelenimi, glenn črnimi očmi. V vsem sta si bila podobna. Glenn je bil tudi Juretov očka. Za mizo je bila še moja starejša sestra Anja, ki je zaljubljeno gledala v svoj telefon. Vedela sem da gleda sliko svojega fanta Jona. Jaz te sreče nisem imela, fanta namreč. Kar ni bilo čudno. Če bi zdajle videli mojo sestro(ajde domišlijo). Ima dolge, rahlo valovite rjave lase, suha( vsak dan preteče 5 km(resničen podatek-čeprov zgodba ni )), zabavna(meni sicer ni), visoka, z sinje modrimi očmi(ni mi jasno kje jih je staknila) in hodi v 1. Letnik frizerske gimnazije. Je popularna in obvlada vse povezano z modo. Kaj pa jaz? Sem povprečno veliko, malo bolj okrogla(ockei- ZELO), z črnimi lasmi in rjavimi očmi. Hodila sem v 8 razred in bila zello NE priljubljena. Pravzaprav sem bila tarča skoraj vsega »zajebavanja«. Tudi poburteta je belala svoje, mozoljev na ful, tistega malo bolj odspodaj pa… no nič. Seveda je bilo pri Anji čisto drugače. «…na smučišče…« je prekinilo moje razmišlajanje. KAJ??? Sem skoraj zavpila. Očitajoče so me pogledali ker nisem poslušala nato pa je Glenn začeu še enkrat od začetka. Da vas ne boom dolgočasila bom povedala samo bistvo. Naslednji teden (božične in novoletne počitnice) gremo v smučarsko kočo. Šli bomo jaz, mami, jure, anja, glenn njegovi starši in še dve družine. Ena od teh 2 družin je lastnik koče. Koča je menda ogromna(halo, kaku pa bi šlo noter toliko ljudi) in lahko bomo živeli(spali, se družili) skupaj ali spali v ločenih sobah(nekako se mi zdi da bodo skupaj samo mami, glenn in jure). Awi sem zavpila v mislih nato pa pogledala na uro. S****mi je ušlo. Oči pride čes 30 ure. S Anjo smo se stekle uredit. Ker je očka skrivnosten še vedno nisem vedela kaj naj oblečem, zato sem zbrala lepe kavbojke, ne posbno potiskano majico in zaprte salonarje(nekako sem vede da ne gremo ravno na pohod). Kar pa se tiče nakita… no ne bo nič. Stekla sem v kopalinco, ker sem si prej pozabila ogrce prekriti s korektorjem. Ravno sem končala ko je pozvonilo. Stekla sem odpret in se kot vedno pretvarjala da sem ga blazno vesela. Oči sem fejkano veselo zaklicala in ga objelo. Tudi on je bil lep(hm, tako lepi geni jaz pa taka kot sem), a še zdaleč ne tako kot je bil učasih. No vsaj mami pravi tako. No takrat je prišla Anja in svoje veselje odigrala »za kanček« slabše. Pozdravil ga je tudi jure, a konec koncev jure ni immel z Urbanom(oči) nič. Oči, jaz in anja smo sedli v avto in se odpeljali. Oči nas je kot vedno zasliševal glede mami. Oh, kako to sovražim! Naj se sam pogovori z njo. No odpeljav nas je pred kino in z anjo smo veselo že mislile vstopiti ko je oči rekel da naj malo počakava, saj nama mora nekoga predstavid. Dolgo smo čakali ko je prišla k nam neka ženska in z fotrom sta se zalizala. Prosm mladletni tle sem ju opomnila na naju saj sta zgledal kot da se bo začlo dogajati kaj »večjega« fotr me je grdu pogledav in nama predstavil gospo. To je julija. Snela si je klobuk, sončna očala in se nasmehnilla. Šele takrat sem ugotovila kdo je... letošnja miss slovenije. Očetu sem namenila »pa ne že spet« pogled in se nasmehnila juliji. Zmeraj je tako. Hodi z modeli in se hitro razjide. Rekord: 6 mesecev- zakaj? Stava in njena prevelika ljubezen da bi kar odnehala.
No ta dan je bil posledično dolgočasen in nabit s slabo voljo in prav tako tudi nedelja
Kako se je začel ponedeljek že gotovo veste, zato bom preskočila na srečanje prijatelic pred mojo hišo. Tam sem bila jaz, maja, urška, karmen in lisa
Vsak ki nas je vsaj malo poznal je vedel da smo nerazdružlive(no mogoče z izjemo urške, ki je priljubljena- zaradi njenega vpliva je moje življenje malo man začinjeno z raznimi žaljivkami) in da gremo vsepovsod skupaj.
Tako je potekal naš pogovor
J-jaz,M-maja,U-urška,K-karmen,L-lisa
J- hey- ladies
M,U,K,L- hey baby!(vsaka mal drugač)
J- torej kaj sem zamudila v Soboto?
M- gledle smo RDEČO KAPICO, pa ti s fotrom(videle so nas pred kinom)
J- pravzaprav sem opazovala fotro in eno missico kaku se ližeta
M,U,K,L- WTF??
J- je hitr ne? Čeprov bi lahku najdle kšne mal mlajše pa lepše
U- boga! Kaku pa zgleda?
J- na slikco(telefon), nš fotr zmer hoče da mamo eno sliko od njegove cipe za ta mesec
L- lušna je
Strupeno jo pogledam, a me karmen začne miriti.
K- pomiri se, mmislila je da te bo tako razvedrila
Seveda sem se pomirila a preostanek poti v šolo smo se komaj kaj pogovarjale. V razredu me je pozdravil Luka. Zaljubljen je bil vame, vsi smo to vedeli in tudi on mi je priznal. Bil je šekar luškan, a ne za umret. Mogoče bom enkrat poskusila z njim, a najprej hočem hoditi z nekom v katerega bom zaljubljena sem se odločila. Usedla sem se in vidla da na tabli piše:
Učenci, danes…

naj nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. maj 2011
u45719
u45719
film RDEČA KAPICA- napovednik(da nebi kdu mislu da sm otročja)

kr 2 sm dala
14. maj 2011
u45719
u45719
js:

odštejte par let!

anja

jure:

mami in Glenn:

14. maj 2011
Next !!
14. maj 2011
u45719
u45719
še kdu?
15. maj 2011
u45719
u45719
boste dobili novega učenca!
katar je bilo kaj pomebnega smo vedno imeli napisano na tabli. toda, tokrat....wth??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pa saj ne da nebi hotela "osvežitve" v klasu, ampak bilo pa je le presenečenje. učenec ki je preverjal na hodniku je priletev v razled in zaklicav Klasarca (razredničarka) gre!!!!!! karmen je hitro sedla polek mene in mi z pogledom povedala da jo zanima kakš je tanovi. no, klasarca je pršla s enim blondincom, imel je modre oči, bil je visok in nadaleč see mu je videlo da je šprtnik... uff, HOT!!! kar dihati sem nehala, in se izgubila v njegovi lepoti... takrat me je premanil razum SANJA, ZATRAPALA SI SE V FANTA, O ČEMER NE VEŠ NIČ!! ŠE IMENA NE!!!! zagrjeno sem se predramila in pogledala klasarco, ki je opazile odzive deklet. to je Nick Zlatič. je vaš novi sošolec. no, pa bom besedo predala kar njemu.
hay, sem Nick. treneram nogomet in borilne veščine. živel sem v Lj,a sem se z mami preseliv sem v NM. noo, oči je amričan zato ime Nick...hm.. no če koga kaj zanima naj pa kar upraša. no, seveda veste kaj so spraševale punce in kaj fantje. no sedet je šel k Jani, najpupolarnejšemu dekletu v razredu. no danes smo imeli ves pouk v eni učilnici, saj je bil tehniški dan. po 5. uri kosem ravno pospravljala stvri me je klasarca prosila naj nick-u malo razkažem, saj je šola ogromna. uh, učasih ni ravno všečno če učitelji vejo da si odgovorn, pameten, nisi lahkomiselen itd., saj sem si še vedno zamerila misli pri 1. uri, in potem sem bila ljubusumna na Jano, saj je pri njej sedel.
tako sem se z nickom odpravila na potep po šoli, ko me je uprašal: kako ti je že ime, veš vedno pozabljam imena? Sonja, Sonja Muc sem mu zagrjeno odgovorila. nič, več ni rekel jaz pa sem ga vodila še naprej, mu predstavila učitelje, kaj učijo.. itd. ko sva končala se mi je modilo domov zato sem ga prekinila sredi uprašanja ki ga je postavljav(sploh ga nism poslušala) in mu rekla glej nick, danes sem te peljala po šoli ker so mi tako naročili, zdaj pa nočem imeti več opravka z tabo. takih stvari gotovo ni bil vajen, saj se mu je čeljust povesila skoraj do tal, jaz pa sem se obrnila in komaj ujela bus. bila sem žalosna in ponosna zaradi svojih besed, a vedela sem da je tako prav, saj nisme potrebovala dodtnih zapletov

NICK!:

JANA!:

nextam?
16. maj 2011
u45719
u45719
če sploh kdu bere...
17. maj 2011
NeeXt!!
18. maj 2011
u45719
u45719
ko sem prišla domov sem kot pridna šolarka napisala nalogo, se učila nato pa odšla na FB(tudi pridne šolarke ga imamo). obvestil na full(maslo moji BFF), nato pa še prošnja za prijatelstvo in sporočilo... Nick Zlatič me je hotel dodati pod prijatelja. kakšni 2 minuti sem razmišljala ali naj ga dodam ali ne, nato pa se odločila, da za enkrat še ne nardim ničesar. SONJA!!! je zaklicala mami iz kuhinje. že grem sem zaklicala nazaj, a seveda nisem (mela še FB), dokler nisem pozabila kaj moram storiti ozr. ni prišla Jure in mi rekel
sonja, gres s mano v kuhinjo, mamica je ze malo jezna (Jure še ne zna izgovoriti šumnikov). šla sem z njim in si v kuhinji naložila špagete s sirovo omako.
kosilo je minilo in js sem se šla učit. nato sem se spomnila sporočila na FB. hitro sem šla na computer in ga pebrala. pisala mi je Lisa
pisalo je:
heej, soni(samo ona me tako kliče)
z Urši (Urška), Mayo in Karmen gremo zvečer vn. moraš s nami! in ukluči telefon! spet te ne moremo priklicati!
bye and with love, Lis

no, zanivo!
ponavadi se ne odločimo vrat na nos ampak se zmenimo kakšen dan prej. pa kaj! z veseljem sem pritrdila in ji rekla naj me klikne na chat če bomo obe na FB ali pa me pokliče(telefon sem uklučila takoj) da se zmenimo za podrobnosti.
šla sem Glennu in mami in ju uprašala če lahko grem(ker sem že pritrdila nista imela možnosti izbere- vsaj ponavadi je bilo tako). mami ni bila prepričana, a jo je glenn prepričal da lahko grem, ker sta tudi Jure in Anja po kosilu šla,in da nebi bilo pravično. hmm... meni se je zdelo da ima v mislih nekaj drugega, a ni bilo važno ko je mami končno privolila.
ob 18.00 sem že stala pred kavarno Posebno zate in čakala moje frendice, ki so počasi prihajale. vsedle smo se noter, ko so rekle, da mi morajo nekaj povedati... na izrezih na njihovih obrazih sem ugotovila, da mi ne bo ušeč... no Sonja.. am...

next?
18. maj 2011
u48642
u48642
NexT.
18. maj 2011
u45719
u45719
nadaljujem jutr. zdele se morm mal učit(yeah right)
18. maj 2011
neeeeeeeext..!!

pa pišeš zakon tak da nadljuj!!
18. maj 2011
u45719
u45719
Nessy-
18. maj 2011
u19496
u19496
nexty the best story
19. maj 2011
u45719
u45719
MYTOYOU -

no nadaljevanje:
no Sonja.. am... se spomniš tistega Lea, tvojega zadnjega?
grdo sem jo pogledala, in nekako je ugotovila da se ga spomnim
Urška je nadaljevala: no,on... hm... ne vem kako naj ti povem... am on... am...
kaj je no? sem zdaj nestrpno uprašala.
povabil me je na zmenek! je na hitro zdrdrala. KAJ??? sem zaklicala tako na glas da se je k mam obrnila skoraj vsa kavarna. me pa nismo govorile dokler ni natakrica prinesla mlečnih napitkov, ki smo jih naročili prej. takrat je Maya potiho rekla: to še ni vse.
jezno, pričakujejoče, in grdo sem pogledala Urško ki se je živčno nasmehnila in rekla:
no.. jaz privolila sem.. in prejle...am... uprašal me je če bi hodila s njim. KAJ??? sem tokrat še malo bolj naglas zaklicala. in kaj si rekla? sem ko so nas niso več gledali uprašala. rekla sem ja mi je živčno in potiho rekla.

se nadaljuje
19. maj 2011
u19496
u19496
nexty plisssss♥♥♥♥♥♥
19. maj 2011
u45719
u45719
vedela sem da se ne smem zadreti, zato sem jo samo grdo pogledala(če bi pogledi ubijali, bi bila mrtva) in ji prek fona poslala mesič s vsebino KAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
potiho mi je rekla: oprosti, ampak jas.. tako mi je UŠEČ! in... saj veš popularn je. to bi dvignilo vse nas, in potem se ne bi več toliko spravljali na vas(ONA je POPULARNA).
ni več vedela kako naj se zagovarja, zato je utihnila
Prizadel te bo! sem ji rekla. Ni res! vem da ni res! kar je naredil tebi... no nikjer ne piše da bo tudi meni.
ubijalsko sem jo pogledala. Urška je proseče pogledala najine prijatelice in Maya ji je priskočila na pomoč.
sonja! malo jo razumi. pa še ena od nas bo spet hodila z gimnazicem.
ja, s 4 leta starejšim! sem rekla. heey, tudi od tebe je 4 leta starejši! mi je rekla Urška.
saj ravo zato ti govorim da te bo prizadev. sem še rekla in vsata. Lis in Karmen sta stekli za mano, Maya pa je ostala z Urško. vedno ostne z tisto, katero je treba podpreti v osebnih zadevah.
Lis in Karmen sta me prepričevali da bo use OK, da se bomo že pogovrile... itd.
Njima bom mogoče enkrat povedala, zakaj sem nehala hoditi z Leo-m.
toda ne še zdaj
...

nextam?
20. maj 2011
u48222
u48222
nexT!
20. maj 2011
u48952
u48952
next the best story samo prosim piši malo bol slovnično ker ne razumem besede (in vsata)
20. maj 2011
NEXXT !
21. maj 2011
u45719
u45719
mala < 3 pupy- tuki sem se zmotila in vsata- in vstala
nextam kmal
21. maj 2011
Okejj !
21. maj 2011
u49221
u49221
Nextii... !!
I Like it verry verry much =)
21. maj 2011
u45719
u45719
next dons al jutr? make a decision
21. maj 2011
u49221
u49221
Daness.!!
22. maj 2011
u45719
u45719
OK!
enkrat pred 22.00 bom probala!
22. maj 2011
u45719
u45719
SONJA(JAZ):

Urška:

POZOR! popularna je in misli da je najbolša(zdaj še ne, bo pa))

Maja

22. maj 2011
u45719
u45719
Lisa

LISA v PRIHODNOSTI (če mi ta ideja ne bo ušla, se bo Lisa začela zelo spreminjati (slika v zelo zgodnji fazi spreminjajna))

Karmen

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
next bo ko dobim idejo (bom res probala dons, ampak mam čist prazno glavo)
22. maj 2011
u45719
u45719
aja!
LISA v PRIHODNOSTI in KARMEN- Lisa in Rose iz sage Vampirska Akakdemija (priporičam da preberete)
22. maj 2011
u48222
u48222
nexT!!!!!
23. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg