Forum
Živijo! Bom pa še jaz napisala zgodbo, seveda resnično in upam da jo boste uživali brati!

Boš bral/a zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. junij 2013
Živijo! Ime mi je Maja, stara sem šestnajst let in hodim v prvi letnik. 1.b, namreč.
Imam tri sestre in enega brata, živimo pa v precej veliki hiši.
Najstarejši sestri je ime Lara, ki ima dvajset let, potem sem jaz, potem je tukaj še Sara, ki ima trinajst let in najmlajša je Erika, ki ima sedem let.
Bratu je ime Jaka, star je osemnajst let, ter hodi v četrti letnik.
Živimo z mamo. Tata se je preselil po rojstvu Erike.
Mama zdaj živi z Matjažem, to je namreč njen novi fant, ki je iz kar precej bogate družine in zato tudi živimo v tako veliki hiši.
Jaz in Jaka Matjaža ne marava preveč, druge sestre so pa nore nanj, saj jim vedno kaj kupi.
Skratka. K Matjažu smo se preselili te počitnice. To leto gremo v novo šolo.
Upam, da se bom lepo ujela z puncami in seveda tudi z fanti.
No, šola se začne čez dva dni. Vedno bolj nervozna postajam...
Usaj en next rabim.
26. junij 2013
next
26. junij 2013
u141753
u141753
next
26. junij 2013
Ok hvala za use nexte.......
________________________________________________________________________________
Prišel je prvi šolski dan.
Kot vedno se mi neda vstati. Komaj se spravim iz postelje.
Ko sem prispela v šolo so me vsi čudno gledali.
Takoj, ko sem prispela v razred sem opazila mojega novega sošolca, ki je sedel na mizi in klepetal z prijatelji. Takoj sem opazila, da je bolj priljubljene vrste.
Ko sem se usedla mi je ta frajer pomežiknil. Nasmehnila sem se mu.
Ure so se zelo vlekle. Po pouku, ko sem hotela oditi na avtobus me je nekdo prijel za ramo in me ustavil. Pogledala sem nazaj in videla tega lepotca iz mojega razreda namreč.
Vprašal me je,....
u141753
aaaa top next ti punca kr pis btk za nexte
26. junij 2013
ok
26. junij 2013
Vprašal me je: Ej a greš na kavico?
Ja ok, a lahko prej izvem kdo si?, sem ga vprašala.
jaz (j) On (o)
o) matej, pa ti?
j) maja.
o) ti si nova tukej ne?
j) ja...

Aja pozabila sem vam povedati, da sem v naši družini najlepša. (no tako mi vsi pravijo).
Na mojo žalost pa še nisem imela fanta.
Še vedno nisem doživela tistega prvega poljuba saj veste.
J) jaz. M) matej.
m) kaj boš pila?
j) nevem. ti?
m) kavo.
j) ok jo bom pa še jaz.
m) ej, a greva v kino zvečer?
j) (zardela sem!!!!!!!!!!!!!!!) amm j-ja la-lahko
u141753
Haha okj next
26. junij 2013
Next!! super pises
26. junij 2013
next !! super
27. junij 2013
u141377
u141377
http://www.igre123.com/forum/tema/dekle-z-rjavimi-lasmi/37807/
Zgodba govori o dekletu Emmi, ki ji je mama umrla že ob porodu, oče pa le leto nazaj. Sedaj živi s svojo mačeho, ki je do nje zelo prijazna. Emma se nekega dne odloči, da bo šla na ples, a zamaskirana, zato je Josh ne spozna. Ta jo poskuša najti, medtem pa se k Emmi preselita zlobni polsestri, ki ji dajeta povsem nepotrebna opravila. Preden pa se začne šolski ples v maskah, se vse še bolj zaplete...
šøяяeч zα šмeтeиנe øz. øgłαšeναиנe
15. julij 2013
sory kr nism pisala neki cajta...
nou next bo tle čez 15 min
29. julij 2013
po kavici sem se odpravila domov, se usedla na posteljo in bila še vedno šokirana, zato ker me je Matej povabil v kino.
Drugi dan, ko sem odšla v šolo je matej kot vedno sedel na svoji mizi in klepetal z prijatelji.
Usedla sem se v svojo klop in opazila, da matej prihaja proti moji mizi.
j-jaz m-matej

m) hej, kako si?
j) super, ti?
m) enako.
j) lepo.
m) včeraj sem ti pozabil povedati kdaj te pridem iskat. saj veš za v kino.
j) j-ja seveda. no kdaj prideš?
m) ob devetih bo ok?
j) super.
m) aja tukaj je moja številka če boš potrebovala kakšno informacijo.
j) h-hvala.
29. julij 2013
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
29. julij 2013
bom nextala bol pole. lilalola pa dej pokaži še komu to zgodbo, ker rabim mal več bralceu
29. julij 2013
ok <3
30. julij 2013
u88555
u88555
Nekst!!!
30. julij 2013
evo nou next.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
še vedno nisem mogle verjeti, da sem pravkar dobila matejevo številko.
Ko sem prišla domov sem najprej vzela v roke telefon in napisala sms hani.
hana je bila moja najboljša prijateljica v kraju, kjer smo prej živeli.
ura je bila šele 15, zato sem imela čas še malo sanjarit.
vrgla sem se na posteljo in začela sanjarit, nato pa je v sobo vstopila moja najmlajša sestrica. rekla je da sem dobila obisk. vprašala sem jo, kdo je?
rekla mi je da nek čeden fant.
Hitro sem zdrvela iz sobe in nato zagledala...
________________________________________________________________________________
30. julij 2013
u88555
u88555
Nekst!!!
30. julij 2013
NEXTTT!!!! <333333
07. avgust 2013
in nato zagledala mateja.
stal je pred vrati in me gledal.
povabila sem ga v svojo sobo in ga vprašala zakaj je prišel tako zgodaj.
v obraz je postal rdeč in oči so se mu začele solziti.
j- jaz m- matej
j- daj povej kaj je bilo...
m- ko sem bil star šest let sem izgubil očeta. danes pa mi je umrla še mama. nisem vedel kam oditi zato sem prišel k tebi.
j- pridi k meni. rabiš objem?
m- ja.
objela sem ga on pa se mi je kar glasno zjokal.
povedal mi je da so ga klicali iz bolnišnice da njegove mame ki je imela tumor niso morali rešiti. ko sem opazila da se je malo umiril, sem ga pogledala in on je gledal mene.
obrisala sem mu solze in kar naenkrat so se njegove ustnice približale mojim...
13. avgust 2013
NEXTTT <333333 :***
22. avgust 2013
neext
22. avgust 2013
neeext!
22. avgust 2013
poljubil me je. Nisem morala verjeti. Čez nekaj časa sem ga pogledala in vprašala: kje pa boš spal?
J- (jaz) M-(matej)
m- doma mi je zelo težko biti, saj se zelo spominjam na mamo.
j- ostani tukaj par dni.
m- hvala.
j- ni problema, razumem kako je.
ko sem ga spet pogledala sem opazla novo solzico na njegovem licu.
j- ejj ne joči.
m- nemorem.
objela sem ga in čutila kako njegovo srce hitro bije.
j- uleži se malo... bi malo zaspal?
m- ja lahko ampak ne sam. bi se še ti ulegla k meni?
j- ja lahko.
poljubil me je in se stisnil k meni.
Next.....hitr.....pissss......fuuuuuulllllllll dobr.....
23. avgust 2013
neeext
24. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg