Forum
Izmišljena zgodba bo upam da vam bo všeč.

Ime mi je James in sem star 12 in pa pol. Imam sestrico Mayo, ki hodi v prvi razred in brata Domena ki ga kličemo kar Domin. Hodi v 2. razred OŠ in misli da vse ve. Imam očija, mami mi je umrla. Živimo skupaj z babico Matildo.

Bil je prvi šolski dan za Mayo. "James a boš ti odpelal Mayo v šolo?" mi je zaklical oče. "Mislim," sem rekel, "Mislim da ja." Pretegnil sem se in vstal. To je edini dan v letu ko se zjutraj počešem, lepo oblečem in se tako temeljito umijem da sijem. Odšel sem dol k zajtrku. "Kaj pa je za zajtrk?" sem vprašal očeta. "Ah, imel sem še 4 jajčka pa sem naredil vam, šolarjem po eno pa še babic eno orenk!" se je zasmejel oči. Babi je uzela svoj jajček in rekla: "Njami Benjamin ampak premalo si solil..." "James a je prvi dan dober?" me je vprašala Maya. "Ja zelo," sem ji rekel. Pograbil sem nahrbtnike (Mayin, moj in Dominov)...
next?

Next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. oktober 2011
u46062
u46062
nexxxttttiiii!
01. november 2011
O.K. Nextam:
Mayo sem odložil v šoli, Domina pa sem odložil v 2. razredu. "Adijo Domin!" sem mu rekel a
on me ni niti pogledal. OK, sem si mislil, če pa toliko misli, da je odrasel pa naj bo! Pri pouku sem spoznal, da se je moj bff odselil v New York skupaj s starši. To sta mi povedala moja dva bf-ja, Lionel in Phil. "Harisa ni več!" mi je hitel povedati Lionel. "Ja, preselil se je v New York!" se je drl Phil. "WTF!?" bil sem žalosten kot še nikoli v življenju. Samo sedel sem v svojo klop in bil tiho do konca pouka. Takrat me je
poklical Haris. "Hay!" mi je prijazno rekel. "Živjo! Zakaj si se preselil! Novega BFF-ja ne boš moral več najti! Nikoli! Nikoli! Jaz pa morda tudi ne," sem mu govoril. "Imam novega," mi je povedal Haris, "Ime mu je tako kot tvojemu očiju! Benjamin!" "Kaj me briga tvoj bedni novi BFF!" sem zarenčal in prekinil. Novega si je najdel! Novega! Kako more! "James?" me je vprašal sladki glasek, "James, si v redu?" Bila je Mia. Mia je moja simpatija. "Ja," sem rekel in se zazrl njo. "Veš tvoj BFF?" mi je poskušala povedati. "Haris ni moj BFF!" sem zarenčal in pustil, da naprej pripoveduje. "Oprosti.Mislim Haris... ...Rekel mi je, da me imaš rad. In ves čas mi je govoril, da se bodo v 8. razredu preselil v New York. Mislila sem, da se heca, a potem se je... ...Preselil se je zaradi njegovih staršev. Med počitnicami sva se pogovarjala na Igre123. To je najin pogovor." v roke mi je podala 3 liste njunih pogovorov, se mi nasmehnila in odšla.
Pisalo je (M=Mia H=Haris)
H: hoj!
m: ojla
h: a ves kaj mi je rekel James
m: np
h: da te ljubi...
next???
02. november 2011
u46062
u46062
nexttttiiii!!!
03. november 2011