Forum
MOJE MISLI

rada bi bila metulj ali vsaj imela krila da bi poletela iz slabih trenutkov v lepe kjer bi prebujala mojo domišlijo , si ogledala svet iz pod oblakov in uživala življenje,,...sem si misleče predstavljala.pravkar sem jokala ker sem se spominjala kako je bilo v mladosti,,....ko mi je mami umrla zaradi bolezni ki je ni uspela premagati,..in kako je bilo v ločitvi staršev,,....
oče zivi v žireh in ga redno obiskujem saj sedaj živim pri sestrah ki me imata naduse radi in jaz jima vračam ljubezen,...sestri sta mi skoraj vse poleg zvestih prijataljev ki mi vedno stojijo ob strani,,.....nisem se jih hotela odreči ker so mi vse pomenili zato sem se odločila ostati v škofji loki..
moje misli so po tem še bolj odprte in nasmejane učasih pa so ubijalske in solzne da se zjočeš ob njimi,,,...........
nekega večera hočem umreti in zapustiti ta umazan svet in pustiti ljudem ki se družim z nijimi svobodo,,.....nekega jutra pa hočem vse objeti in jim povedati da jih imam rada in jih odpeljati v ta čudovit del misli kjer bi doživeli čisto svobdo in nasmešek na ustih,,,.....neke noči pa mislim pa čeprav sanjam kako se ljubim z mojo simpatijo v čudovitem hotelu in mu govorim"ljubim te",,...................

rada bi tudi vam ponudila svobodo v mislih in srečo a vam je nemorem ker misli niso samo lepe in polne biserov,,,.......

prepustite se mislim,,...
01. september 2010
Rabm mnenje a vam je usec??
01. september 2010
cool next
18. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg