Forum
odločila sem se da napišem še eno zgodbico. hope you like it!!! (ft. one direction)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Živijo sem Hana in živim v Londonu. Stara sem 17 let. imam BFF Gajo in imam jo najraje na svetu. neločljivi sva in rade se imava kot da sva sestri. Rade žurava in se zabavava ampak imava tudi lepe ocene. imam še sestrico Mijo, ki je nedavno dopolnila 7 let in brata po imenu Aleks ki je leto starejši od mene.

js Hana:

Nextam

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. junij 2013
neext
01. junij 2013
next
01. junij 2013
evo next je za My Lolli Pop in LANO 99
------------------------------------------------------------------------------------------

Gaja:

Aleks

mlajša sestrica Mija:

"uf, šola" mi najprej pade na pamet, ko mi na vse zgodaj zjutraj zagreni življenje budilka. ajmo še en mesec pa konec. matematika, slovenščina... zakaj sploh moramo hoditi v šolo?? uh brez veze da se s tem mučim raje grem na zajtrk. grem po stopnicah v kuhinjo ki sameva. staršev ni, aleks še spi, Mija pa tudi. V mleko si zmečem kosmiče in je. nato še v omaro po oblačila.

ura osem: po stopnicah pridrvita Aleks in Mija in pozdravim ju z "dobro jutro zaspanca." odpravim se na pot proti šoli, vmes poberemo še Gajo. v šoli se razporedimo vsak v svoj razred. po koncu Gaja vse povabi na sladoled.

Gaja: o shit jutri pa maš ti rojstni dan...
Js: o ja res
Mija: js ti bom narisala risbico
Aleks: moje darilo pa se presenečenje
Gaja: moje tudi...
js: ???

poslovimo se od Gaje in gremo domov. čakata naju mami pa oči. do večera gledamo TV dokler ne napoči čas za spanje.
naslednji dan: JUHU rojstni dan je tuuuuu!!! pritečem v kuhinjo in vsi me zasujejo. mwa mwa ljubčki levo ljubčki desno. pride še Gaja. vsi mi dajo svoja darila.
najprej mami pa oči: ročna ura - OK
Mija: lepa risbica - iiii

Gaja: superman majica- domiselno
Aleks: 2 vstopnici za koncert one direction
"yes končno 1x" začela sem skakati od veselja in objela Aleksa in vse skupaj in nato še za hip pogledala na vstopnici. "in to VIP vstopnici za spoznavanje članov skupine v živo in... saj to je jutri." vsem sem povedala... kot da se mi je zmešalo.
Naslednji dan.....................
-------------------------------------------------------------------------------------------
kaj se zgodi na koncertu?
ali gre lahko kaj narobe?
s kom bo šla Hana na koncert?
če te zanima napiši NEXT...
01. junij 2013
next, nimam pojma

kul pišeš
01. junij 2013
NEXT
hitro napiši še
ker je zelo zanimivo
02. junij 2013
dobr pišeš zgodbice!
nextttttt!
02. junij 2013
nextiii
02. junij 2013
Naslednji dan- dan koncerta. zgodaj se zbudim ker sem imela bujne sanje. dan se je odvijal običajno le da se je vlekel počasi. no končno je napočila 6. ura zvečer in čas odhoda. pograbila sem vstopnici v jih spravila v torbico. Gaja je odšla seveda z mano oblečeno sva imeli:
js:

Gaja:

oči naju je odpeljal do prizorišča in izstopili sva iz avta. postavili sva se v dolgo vrsto. nenadoma pa pogledam v torbico, da bi pograbila vstopnici, pa... o, ne kje pa sta. zastalo se mi je srce in nisem mogla dihati. kje, kje so vstopnici. začela sem jokati. Gaja me je začela tolažiti: "zazmazala si boš make-up." prav je imela. poklica sem očeta da naju pride iskati. prišel je čez 10 min in razočarano sva sedli v avto...
----------------------------------------------------------------------------------
kje sta vstopnici?
ju bosta Hana in Gaja našli?
kaj bo na to rekel Hanin brat Aleks?
če te zanima napiši NEXT!!!
02. junij 2013
nextttt
02. junij 2013
nextiii
03. junij 2013
neeext kulsko pišeš!!!
03. junij 2013
Ražočarano sva sedli v avto in nenadoma pa: "vstopnice na sedežu!!" izstopiva iz avta in odrvimo do varnostnikov. nebi naju smeli spustiti noter ampak se nama je le usmilil. vrilne sva se v prvo vrstoč-en meter od odra. čez približno pet minut so na oder pritekli Harry, Liam, Niall, Louis in Zayn.

... koncert se je končal po 4h urah. Naju z Gajo pa je čakalo še spoznanje v zaodrju. komaj sva čakali. varnostnik naju je pospremil do velikih vrat in js, Gaja in še tri punce smo vstopili. tam so nas čakali člani skupine 1D. najprej smo se slikali z njimi in nam dali njihove albume in avtograme. na tla mi je padel telefon. Niall pa mi ga je pobral. o bog mislim da sem se zaljubila v njega. dej saj ni res. v telefon mi je vtipkal svojo številko in mi rekel da naj to nobenemu.....
03. junij 2013
... zabavali smo še do jutranjih ur. VIP udeleženke nismo bile samo midve z Gajo ampak tudi Tjaša, Alja in Isabella

Tjaša:

Alja:

Isabella:

če smo že pri one direction je zgledalo kot da si je vsaka punca izborila svojega fanta. Jaz Nialla, Gaja Liama, Tjaša Harrya, Alja Zyna in Isabella pa Louisa. In res je bilo tako. Vsaka se je posvetila svojemu. zmenili smo se, da se v nedeljo spet dobimo. odšli smo domov in si izborila težko pričakovan spanec. Gaja je prespala pri meni.
V nedeljo smo se s fanti spet dobili...
------------------------------------------------------------------------------
Kaj lahko pričakujejo od Harrya, Louisa, Nialla, Liama in Zyna?
lahko pričakujejo kaj ljubezenskega?
mislite, da se lahko zaljubijo v navadne avše?
če te zanima napiši NEXT
03. junij 2013
neext
03. junij 2013
nextiii
04. junij 2013
neext+nova bralka
15. junij 2013
nnnnnnnneeeeexxxxxt
16. junij 2013
RainBow_CupCake in ●♫♥נυѕт 1ɖ♥♫● ta del je za vaju... hvala ker bereta.. <3 hvala vsem
------------------------------------------------------------------------------------------
V nedeljo smo se spet dobili torat smo šli v zabaviščni park... Juhu!!! Avtki, vrtiljaki, trampolin,.... Nato smo odšli na sladoled tam nas je nek tip opazoval-dobesedno ni odmaknil oči od nas. odšli smo domov. ko sem prišla domov sem videla na facebooku prošnjo osebe Niall Horan. Dodam ga. Začne z živijo in me povabi na večerjo jutri zvečer.
Petek: Dan se je odvijal običajno, z Gajo sva še šli malo po nakupih..
jas sem si kupila:

in vsaka svoj obesek v znak prijateljstva:

ob 5h sem se začela urejati... oblekla sem si:

ob 6h sem se odpravila v park kjer aj bi se dobila. čakala sem pol ure nato je nekdo prisedel k meni in rekel da je osebni stražar Nialla Horana.. ''???'' nisem vedela da ima Niall osebnega stražarja. Podoben je bi tistemu tipu ki nas je včeraj opazoval...
najin pogovor:

on: Živijo!
jaz: (začudeno) Živijo!
on: sem osebni stražar Nialla Horana in prišel sem ker mi je Niall sporočil, da naj poskrbim zate...

...Tisti trenutek... (iz neznane št.)
Živjo ljubica!!
Danes ne bom mogel priti... Oprosti mi.. Niall

"oh škoda" rečem. Niallov osebni stražar pove da mu je ime Sven.

Sven: https://s5.favim.com/orig/53/hot-guy-lovee-ocean-Favim.com-490394.jpg (z majico)

predlagal je da greva na sok...Strinjala sem se saj nimam nič za delat. Odšla sva v kavarno in si naročila sok. Ups, kakšna neroda sem, polila sem se po oblekci. Sven je vze papir in me pobrisal, ko pa me je med brisanjem pogledal v oči sva se POLJUBILA!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Ali lahko se lahko razvije ljubezen med nama s Svenom?
Mi je bolj mar do Svena ali Nialla?
Kako gre ostalim puncam s fanti?
če te zanima napiši NEXT
30. julij 2013
u143856
u143856
http://www.igre123.com/forum/tema/hat-about-me..-.../59429/1
NEEXT<3 PLIS DAJ ŠE MOJE MALO BERI..<3
30. julij 2013
u105556
u105556
Nextttt
31. julij 2013
next
03. avgust 2013
u143856
u143856
Nxrt<3
07. avgust 2013
next
11. avgust 2013
nextiii
14. avgust 2013
Ejla!
Danes sem napisala next in se mi je vse zbrisalo in se mi neda pisat še enkrat tako da bom jutri.. love yaaa <3
16. avgust 2013
Čeprov sovraživ 1D mi je tale zgodbica full všeč.NEXT+nova bralka
10. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg