Forum
pač pisala bom u zgodbici hiša groze. ni resnična tko da se zvečer ne sikiri.
o Karolline bom pripovedovala kot da sem to jst npr. ( in šla sem pred ogledalo ) to je biu sa primer nastopajo:
-Karolline
- Edie
-mama Liz
več pa zvete če bote bral .

boš bral zgodbico ? :D

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. januar 2012
če hočte da nextam pište next
19. januar 2012
next
19. januar 2012
u67978
u67978
next
19. januar 2012
no deej...
19. januar 2012
Bila je nedelja zvečer usi smo spali. še nikoli nisem tako dobro spala . a kar naenkrat sem se prebudila . čula sem nekaj prihajalo je iz omare . biloje čim bolj glasno in še glasnejše . misnila sem da me brat edie spet straši . a ni bilo res. edie je spal kot dojenček odprla sem vrate omareee in aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
sem zakričala!
saj je samo majhna punčka , ki joka sem rekla.....Čakaj malo .. majhna punčka ki joka ???? (ne, nimamo nobene punčke)
če že to ni bilo dovolj nenavadno . potem sem spoznala da ni bila le mala nedolžna punčka ,ki je jokala.bil je čuden stvor ,majhen popraskan po po licu ki je imel oči bele...z dolgimi rjavimi lasmi...z dolgo belo obleko podobno spalni srajci...(krvavi seveda) najprej sm misnala d se mi meša,pol sm pomisnala da bi lahko bila samara morgan (iz the ring) sam ni bla....hodila je čim bližje...čim pližje ko je bil centimeter prd mojim nosom sm se spolnila.Edie me je vedno nagovoril da če srečam čudnega stvora naj ga polijem z vrelo vodo..vedela sm če bo izginil to pomeni da je demon.polila sm jo oz. sm ga z vodo ki je bila za moje noge...polila sm jo oz. ga in je izginil..vedela sm da sm imelča opravke z demoni. Next ?
19. januar 2012
u32539
u32539
NEXT NEXT NEXT
19. januar 2012
Zvečer sm zelo težko zaspala.V mojih sanjah se je vse počasi premikalo, v moii glavi so bili sami negativni valovi (vedela sm da to prinaša nesrečo a nism se mogla spolniti česa lepega) kot sm že rekla vse v moiih sanjih se je vse premikalo po časi duhovi so bili vsepolsod in govorili so ''želiš umret??'' to se je ponavljalo v nedogled ..dobro :ampak čudno .edie je pri zajtrku razlagal kaj se mu je sanjalo čisto isto kot meni,mami,očetu in sestri !
nism vedela , kaj naj naredim.
sla šem v šolo . na šolski steni so bile obešene moje slike. nič mi ni bilo jasno.. kaj se dogaja zdaj z mano-sem morda nora...?nič mi ni bilo jasno . uprašala sem mojo najboljšo prijateljico kaj se dogaja-ni mi odgovorila. videla sem le demonski obraz , vsepovsod se je prikazoval bilo me je strah !! ko sem končno prižla do wc-ja da bi telefonirala mami pa kot ponavadi...: najprej baterija je skoraj prazna , pa jo končno nekako začneem klicat pa spet: stanje na vašem mobiračunu je prenizko.... ja ... mešalo se mi jeee...ko sem srečala edia v šoli sem ga vprašala . edie.....za božjo voljo...pa kaj se dogajaaaaa :@ kaj pa se dogaja . mi je odrezavo odgogvoril. mar ne vidiš. nevidim česa? da ti teče kri iz nosa in da imaš razbit ekran na telefonu ... ja sem opazil .edie vsebovsod vidim demonske obraze... spet mi je odrezavo rekel : ja , mama ima prov, res potrebuješ psihijatra...

next???
19. januar 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. januar 2012
u32539
u32539
NEXT NEXT NEXT
19. januar 2012
next
19. januar 2012
next
19. januar 2012
odhitela sem domov, ko je prišel edie domov mi je rekel . "Karolline res sem se grdo obnašal , sošolec me je razjezil , res te nisem hotel še bolj prestrašiti" pomisnila sem kaj mu naj rečem... rekla sem . " Edie , saj nisi kriv ti....." povedala sem mu vse kar se dogaja -----
povedal mi je da njega bolj mori naša prenovljena kopalnica ... vprašala sem ga .. "Edie , kaj pa je v njej ,...? odgovoril mi je . '' res hočeš videti?. prav pa pridi ".. in šla sma v kopalnico... v kopalnici sem se ozrla sprva pa nism videla nič šele nato sem odgrnila zaveso od tuša in............................. "aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!" sem zakričala ... "včeraj tega ni bilo, kaj za vraga se dogaja Edie.?????????" prebrala sem si krvav napis.. pisalo je 7 days (sedem dni) zelo sem bila prestrašena . z Edijem sma se pogledala ... stekla sma po stopnicah dol .istočasno sma zakričala ''mamiiiiiiiiiiiiii!'' povedlala sma ji vse. še sama se je stekla gor prepričat. odgrnila sma zaveso.. a čudno pisalo ni nič . mami naju je nadrla " kako si upata zmišljevati te stvari , sprva sem vama skoraj vrjela, zakaj se norčujeta iz tako resnih stvariiii? kaj če bi bilo to res.. ? " še preden sem prišla do besede naju je nagnala v sobo...

A je kuuul
next??
20. januar 2012
u40823
u40823
n e x t
love
20. januar 2012
tu kupiras iz ksne revije al pa intrneta
20. januar 2012
next
20. januar 2012
next.!
Next.!
next.!
Dej nextej že.!
20. januar 2012
katja: ne kopiram iz revije al interneta, sama sm si zmisnala kr mi je blo dc če ti pa kej nepaše pa ni treba brat
pokicaaaa: glih zdele
20. januar 2012
edie je prišel k meni v sobo... rekel mi je: "alo , nwm zakaj nama ne vrjame ... še sama je rekla da je skodelica sama skočila iz police ... potem ko pa je prišla nazaj nam pokazat je bilo pa vse pospravljeno" .... nato sem dejala . " edie ... res newem kaj jji jeee..... nekaj čudnega se dogaja . " nekaj časa sma samo sedela v sobi nič nama ni prišlo na misel.... a kar naenkrat so se moja vrata priprla. čudno....sigurna sem bila da sem jih zaklenila.... edie je rekel '' pogledat bom šel če je kdo vlomil ... vrjetno je čul za družinski zaklad (naša družina ima že 50 let družinski zaklad, v katerem je veliko denarja,ogrlic, družinskih slik ipd....) šel je ... čakala sem in čakala.......... a edia še ni bilo nazaj.. groza! sem pomislila .... kaj če ga je kdo ugrabil? s cmokom v grlu sem zakričala : " Edieeeeeeeeeeeeee? , si tukaj, me slišiiiš ???" a ni odgovoril ... šele čez slabih par minut se je slišal tanek glas. ''Karolline .. tukaj na podstrešju sem." čudno.. Edie ni zahajal na podstrešja ... vsak je vedel da ga je strah teme , podstrešje pa je temno kot v luknji . odpravila sem se na podstrešje .. za vsak slučaj pa sem še vzela baterijo...šla sem na podstrešje po skripajočih se stopnicah... zagledala sem edia....sama sem dobro vedela da ni edie ... edie se boji podstrešja .. ko je bilo lansko leto novo leto si je zaubljubil da ne bo nikoli več hodil tja ... nihče newe zakaj.. Rekla sem mu še nekoliko zaupljivo: " Edie komaj čakam da razrešima tale primer , da oma šla spet v šolo,včeraj si mi rekel da imaš najraje le šolo" (to ni bilo res, ampak to sem rekla zato, da bi izvedela če je to res on.) edie je dejal nekoliko v zadregi " ohh jaaa "... zadrla sem se ..." ti pa že nisi edie ! edie sovraži šolo komaj ga spravim vanjo, pa še podstrešja se boji ." ...še dobro da imamo na podstrešju nekakšno staro pipo hitro sem stekla do nje ... nalila v bližnjo kanglico vodo in edija zalila z njoo..
NEXT ?
20. januar 2012
u40823
u40823
nex
20. januar 2012
nnnneeeexxxxttttt!!!!!!!!
REA FUL HUDO!!!!!!!!!
27. januar 2012
edie je padel po tleh ...
E(Edie):'' k-k-k.. kaj se dogaja...k-k-k- kjee sem. ''
K(Jaz):''edie kaj ti je bilo da si šel na podstrešje kaj si normaleeen. ? rekel si a za nobeno ceno ne boš hodil več tja...a ne .. kaj ti je bilo?''
E:'' newem, nekaj me je vleklo tja a nevem kaj.. nekaj me je tako vleklo tja''
K: ''ampaak ...kaaj?''
E: bilaa je ..bila je.... Maja!
K : Maaaaaja?kdo the hell je pa spet to..?
E : moja pokojna sošolka.. ko sma se spoznala je bila noro zaljubljena v mene.. a jaz sem ljubil drugo njeno sestro. dvojčico -Kajo.tega ni morala sprejeti zato me je po pouku udarila in potem sem jo drug dan našel ubešeno za drevo.ubila se je.
K:zdaj mi je jasno maja te je poskušala ubiti?
E: rekla je da mi bo še žal...
K: edie, se zavedaš kaj si nama napravil , samo z enim koščkom preteklosti, se zavedaš kaj use se nama lahko pripeti,se zavedaš da če se ji takoj ne izpoveš sma lahko kot bi mignil mrtva?
E: ne nato sploh nisem pomislil.. prosim Karo! (to je moj uzdevek)
pomagaaj mi !!!

NeXST?
29. januar 2012
next. ;D
29. januar 2012
neeeexxxtttt!!♥
29. januar 2012
u21190
u21190
a LAHKO OBVEŠČAŠ PO ZS-JU?
DRGAČ PA NEXT
29. januar 2012
fake
29. januar 2012
neXt!!!☻Love it♥!!!!
29. januar 2012
SamTvoja ;3 : i will ;$
SONČEK : i will , i will.
NiqeCc : če ti kej nepaše spizdi
maya11: ok , bom
02. februar 2012
----------------------------------------------------------------------------------
Z ediem sma se odločila da gremo klicati duhove. bila je edina možnost da se rešima Maje-
pripravila sma sveče .
Ponovila sma 50x duhovi pridite. Imela sma sliko maje, saj tako nekateri vrjamejo,da se pokaže.Potihoma sem rekla '' Edie zdaj je tvoja možnost . povej ji!''
edie je nekoliko zmeden začel. ''maja, če si tukaj in me poslušal, vedno sem ljubil le tebe.. ampak z dvojčico kajo sta si bile nekako.........iste.lagala mi je da si to ti. oprosti maja -pomota: nista si bile enake .ti si imela srce ,ki ga kaja ni imela . zato sem ugotovil da je to kaja. a ti si si zaradi mene vzela življenje? prosim maja , ljubim te , pa tudi če že več ne obstajaš zato te prosim , ne straši več mene, sestre in mame .'' naenkrat je mila tišina ,sveče so se ugasnile in prikazala se je svetla podoba.. bila je maja. rekla je '' Edie , tega nisem vedela ...kako sem mogla.....:'( .res mi je neskončno žav ampak nažalost se na svetu nemorem prikazati več ko neviden duh ,ki ne čutim niti dotika in ne moram govoriti, ali bela podoba ,ki lahko pove par besed , samo na en dan. in karolina, žal mi je. ne bom te več strašila lahko sma prijateljice. ampak.............počakaj malo. saj se lahko utelesim v nekaj ampak kaaaaj'' ? dejala sem: '' mogoče v mojo punčko sally . ''?
in tako se je zgodilo .
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ok to je konc 1. dela zgodbe . ustvarla bom drugo. tule bom tud napisala link
http://www.igre123.com/forum/tema/hisa-groze-2/28519/

rada vas mam pikiji ;$$
berte še napreeej
02. februar 2012
a boš naredla tu gor nadaljevanje te zgodbe?
12. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg