Forum
hallllllllllllllllllloooooooooooooooo???????????????????? NE VERJAMEMO zato ker je to čist nemogoče- če pa hočeš da vrjamem mi pa pokaž duha- šele pol bom vrjela
10. marec 2014
u82961
u82961
jaaaaaaa????? potem pa leti dol z računalnika. aja,zdaj te bom pa ignoriro.pa lepo se mej ne vidva se več
13. marec 2014
u82961
u82961
tak ne moreš mi več pisat zato...ŠATNI!
13. marec 2014
u129380
u129380
vejpa ja !!!! šatni tele
16. marec 2014
u82961
u82961
NADALJUJEMotem sem ga vprašal ali ga je obsedel demon,pa se je začelo vse vrtet okoli mene.bilo je grozno!strosil sem si glavo in vrtenja ni bilo.tam se mi je brat smejal.
22. marec 2014
u129380
u129380
bravo
06. april 2014
u82961
u82961
za zgodbo ali za norost?
07. april 2014
kok to misliš strosil sem si glavo?
07. april 2014
u82961
u82961
hitro sem zamigal levo in desno kakih 6 krat pa je
08. april 2014
aja pol si mislu stresel sem z glavo next next next next
prosim nadaljuj next next next
08. april 2014
u82961
u82961
nextrimazal sem mu eno
08. april 2014
a lah tak fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuull dolgi next?
me zanima ka s bo še zgodil
09. april 2014
u82961
u82961
pa je mali začel tožarit pa sem rekel da je pač eden demon.ati:ne ni res mamaeveda,žiga.louis pa se je delal da se joče.pa sem ga klofnil še enkrat pa je mama rekla,da bomo danes šli domov.pa sem se spakiral in vse dal v kavček in na lepem izgubil telefon.
09. april 2014
u82961
u82961
začel sem ga iskat
10. april 2014
haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo js te prosim za fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul dolgi next!!
10. april 2014
in ka napišeš..................kratki next
10. april 2014
u82961
u82961
in sem šel po ulici in na tleh sem opazil moj telefon.in to razbit.rekel sem mami,naj me potem pelja v trgovino po nov telefon.pa smo se peljali nazaj v slovenijo.

skozi okno sem opazil,da imajo vsi iphone,kakšnega sem imel jaz.pa sem dregnil louisa in rekel da je špeckahla.louis pa me je dregnil za nos in lomila sem mi je hrustančnica v nosu!tako,da mi je še kost na lici počila.tako sem lepo na mesto v trgovino po iphone,šel v bolnišnico.ko sem se vrnil iz bolnišnice,sem louisu se zlagal,da so tam prodajali Lego chimo.kot jih zbira.

rekel je,da je zbral se.in sem na lepem to pozabil,da jih je zbral vse.šel sem v njegovo sobo in mu hotel razdreti chimo.ampak ko sem se dotaknil je bilo trdo.to pomeni,da je ko je sestavljal iz navodil,še uporabil sekundno lepilo.ko sem zatisnil oči,da se zberem in sem jih odprl,sem tam opazil louisa.
11. april 2014
u82961
u82961
vprašal sem ga,kje je on dobil sekundno lepilo in je rekel,da ga je dobil ko mi ga je ukradel.brcnil sem mu posteljo in odšel iz sobe.na hodniku sem zaslišal,da se zlobno smeje.prišel sem nazaj v njegovo sobo in opazil,da spi.pa sem se začudil in prišla je mimo moja mama.rekel sem ji,da se je louisu zmešalo.
11. april 2014
next nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnext
15. april 2014
next-pa lahko bi pisal daljše nexte (samo opomnim) !
15. april 2014
Next
15. april 2014
u129380
u129380
ok next daj pa nehaj pisat o chimi
15. april 2014
u82961
u82961
tako je pač blo o chimi
16. april 2014
no če si maš cajt zamenjat ime pa sliko maš tut cajt za dolge nexte
17. april 2014
u82961
u82961
next:ko me je mama slišala,da sem rekel kaj o louisu me je poslala v sobo.tam sem bil nekaj ur na računalniku,pa je prišla mama in videla kaj delam!najraje se se bi pogreznil v tla.in to je največja sramota v življenju.za mamo je stal louis in sem videl,kako se joče.ko sta šla ven iz moje sobe,sem odprl okno in splezal skozi njo.po padcu me je malce bolela roka ampak nisem se zmenil za to.šel sem naprej.ko sem bil v drugi ulici,kjer stanuje moj bff maks sem ga pozdravil.

maks

vprašal me je kako je bilo na norveškem,in rekel sem,da lepo.in me boksnil ven iz hiše.tako je louis nadziral maksa in mislil sem si,da on nikoli tega z mano ne bi naredil.pa sem šel nazaj v svojo ulico in spet...težave.nisem morel splezati noter skozi okno.oče je pa hranil svojo lestev zunaj in sem splezal po njej.spet v svoji sobi.
18. april 2014
next nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnext next nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnext next nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnext next nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnext next nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnext next nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnext
18. april 2014
u82961
u82961
mogoče jutri če boste pridni dragi froci.
18. april 2014
u82961
u82961
In z spoštovanjem še to:

paše to za vas bralci:

IN VESELO PRAZNUJTE!
18. april 2014
enako
19. april 2014
next
19. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani