Forum
u82961
u82961
potem ko sem prišel v sobo sva bila notri jaz in mali bro. čakal sem vsaj 10 sekund pa me je začel davit tako da mi je tekla kri. ko sta prišla v sobo tudi mama in oče sem rekel da mi teče kri ampak ona nista vidla nobene niti kapljice krvi.brat pa ni imel raka na pljučih ampah oba zdravnik in bro. sta bila demona.in mama in oče?oče:UTIHNI!mama:KAKO SI LAHKO TAKO IZMIŠLJUJEŠ?jaz:kaj če pa je blo res. ko smo prišli nazaj v hotel sem gledal TV.potem pa neke kitjske ali japonske črke pa nisem vedel kaj to pomeni pa sem prestavil na drug kanal in tam je bil nek film ostreljanju kar sovražim te filme ampakoče je hotel gledati.gledal tiste policaje in lopove nisem dolgo pa sem šel jest ampak sem se spomnil, da se je v hrano popomoti vlilo čistilo in tako bi skoraj umrl.šel sem bruhat.ko sem se pobruhal sem v ogledalu videl nek obris, mislil sem da sem duh.NE.jaz sem živ pa sem se spomnil da sva jaz in mali klicala duhove in mogoče je bla bloody mary.

01. marec 2014
u129380
u129380
next!!!!
01. marec 2014
next,zelo dobre zgodbe pišeš,čestitam!
lp,
kralj
01. marec 2014
u82961
u82961
potem sem letel z kopalnice ampak na hodniku je stala ouija plošča in zato je bloody mary bla tamker sva z bratom klicala duhove.pa sem hitro skočil na internet na gmail pa je pisalo da so mi hoteli vdret hekeri.od šoka me je pobralo da bi se najrajši vrgel zunaj v grmovje.pa sem šel naprej prebirat sporočila pa mi je en neznanec pisal da bom kmalu umrl in napisal je ime hotela in vedel sem da bo mojega življenja konec.odpisal sem mu zakaj bo me ubil in sem se zlagal da sem na slovaškem da me ne bi resnično ubil pa sem šel na google gledat podatke o neznancu potem pa : ZADELI STE 2000000 MILJONOV$!!!!ČESTITAMO in to je pisalo ker pač take reklame na računalniku lažejo ljudem in potem toliko moramo mi plačati zato sem računalnik ugasnil in hotel pozabiti na vse to.ampak potem je prišel oče in rekel, da je bil v bolnišnici in louis bo kmalu mrtev.oblekel sem se v jakno in ubul čevlje in bežal v bližnjo lekarno ker tam je bilo zdravilo proti raku ampak veste kaj?1.nevem norveško 2.lekarna je bila zaprta
01. marec 2014
u82961
u82961
in sem raje šel domov žalovat potem pa ko sem prišel domov se je sladko smejal in louis je jedel čokolado in vedel sem da ni na pol mrtev.po telefonu sem poklical mamo naj pride domov in potem ko je prišla brata ni bilo več v hiši.spet sem šel na gmail in ugotovil da tisti neznanec kini bil neznanec je louis in sploh ni bil neznanec in mali smrkavec je vzel telefon na skrivaj zraven in mi iz njegovega gmaila pisal na moj.šel sem v bolnišnico in tam je ležal bled v obraz čisto mrtev.to pomeni da je louis mrtev in potem ko je jedel čokolado in izginil je bil njegov duh.
01. marec 2014
u82961
u82961
in ko je bil še živ sva si bla kot prijatelja zdaj pa je nesramen kot demon.prebrskal sem vse o demonih in kazali so ljudje v katerem je demon in louisov je bil takšen:

01. marec 2014
u129380
u129380
neeext
01. marec 2014
u82961
u82961
jutri
01. marec 2014
next
01. marec 2014
u129380
u129380
daj danes prosim
03. marec 2014
next!
03. marec 2014
u82961
u82961
prou.
04. marec 2014
u82961
u82961
naslednji dan mi je bilo od včeraj vsega dovolj.spal sem malo dlje ampak sanjal sem da me nasilneži iz naše šole pretepajo na norveškem.trije so me držali, eden pa je z vso silo boksnil vame.ampak ko je boksnil je že ležal ker je bil v nezavesti.ostali trije so krivili mene in me šli pretepat, da mi je po obrazu tekle kri potem pa so še trije omedleli in je prišel z nekimi kitajskimi očmi.rekel je po slovensko:kdo si? pa sem rekel, da sem tu na počitnicah in brat mi je umrl in zdaj me še pretepajo eni.ko sem se zbudil nisem moral verjeti v sanje.zelooooo lačen sem bil, zato sem e odpravil v bližnjo trgovino.tam so imeli zelooooo dosti sladkarij pa sem zel liziko.ko sem prišel iz trgovine pa je tam bil eden od nasilnežev tisti ki je v sanjah prvi omedlel je držal pesti.ko me je hotel udariti semse bočno umaknil na levo stran in sem se spomnilaj treniram judo.pa sem šel narediti
to je met ki sem ga naredil:
04. marec 2014
u129380
u129380
nexttt
06. marec 2014
u82961
u82961
prou. potem pa sem krvav stekel domov in si z robčkom in vodo probal zbrisati kri.pa je v kopalnico prišla mama in me je vprašala:Kaj pa počneš?Saj pa ponavljaš foro ko si bil star 7 let.koliko si star?jaz pa sem bil tiho in ji nisem hotel govoriti o fantu ki me je pretepel da mi je tekla kri.pa sem si pač zbrisal.pa je prišel oče in je bil začuden in me kregal da sem norvežane tepel.pa sem mu povedal da je on hotel za judo in jaz nisem kriv da sem ga sam uporabil.pa sem zel liziko ki sem si jo kupil in je gor bil...PAJEK!pa sem si mislil da ima louis prste vmes in je debel lažnivec,ki mu visi šmrkelj z nosa.pa sem ga frcnil in ostal tako brez hrane.šel sem po cocacolo ki sem jo šparal od sobote in jo popil.potem pa se je zgodilo nekaj groznega.sedaj je bilo grozno!
06. marec 2014
u82961
u82961
IN POSTALO JE ČISTO VSE TEMNO!
06. marec 2014
u82961
u82961
MOJE ROKE SO BILE BLEDE IN OBČUTEK SEM IMEL,DA STOJI NEKDO ZA MANO.PA SEM POSKUSIL PRIŽGATI LUČ IN NI ŠLA.MISLEL SEM DA BOM ZNOREL IN VESTE KAJ?žarnice zmanjkalo baterije in je bil večer jaz norec pa sem mislil da duhovi napadajo.ampak za mano je resnično v temi nekdo bil.potipal sem ga.bil je visok kot louis ampak smrdel je po krvi.takrat pa sem se spomnil:v žepu imam svetilko.ko sem jo prižgal je bil to louis.srečen sem bil da ga vidim.in rekel je naj izginel in me po ubil
06. marec 2014
ok zgodba je vredu sam mam dve pripombi:
1. ne govor da je resnična kr ni!!
2. preveč je napak!!!
07. marec 2014
u166797
u166797
Morda tole res ni resnično, ampak je vseeno ok...
next
07. marec 2014
u129380
u129380
next
07. marec 2014
u82961
u82961
Love7777, če ne verjameš ti ni treba pisat ker tebi bo se tudi to zgodilo.kje so napake???
08. marec 2014
u82961
u82961
potem pa sem louisu rekel zakaj me bo ubil on pa je samo buljil vame.ampak v roki je imel nož.v hotelu sem ugotovil da je tam umrlo veliko ljudi.in na vratih je hitlerjeva slika.nož je nameril proti meni jaz pa:umiri se. louis:utihni ali pa te bom ubil ali pa boš moj suženj.pa so se prikazalo za njim več ljudi in vsi so bili krvavi.vsem je tekla kri.in so rekli vsi naenkrat:GOSPODAR LOUIS,ŽRTVOVALI BOMO SVOJE SRCE.POZDRAVIMO NOVEGA SUŽNJA BRATA.od takrat si ne upam več v kuhinjo.bilo je jutro in sem tisto samo sanjal.in oče je prišel v mojo sobo:Žiga,Louis je zdrav,preživel je bolezen.za njim sem opazil louisa in sem imel srečo da ni zloben.
08. marec 2014
u82961
u82961
pa je rekel:zdravo,Žiga.jaz pa sem mu odzdravil.v očeh se mu opazil nekaj rdečega.so se sanje uresničile???????????
08. marec 2014
ne vrjamem ti, sorry, ampak to je fizično nemogoče, da je nevem kulkrat umru v naslednem delu je pa bil živ??? pa rak se ne pojavi kr tak, prej so simptomi, tak da se ne pojavi kr z lufta , pa zdravila ne morš kupit v lekarni ker je edino zdravilo, ki so ga odkril kemoterapija, pa še to te ne pozdravi takoj
08. marec 2014
u82961
u82961
nisi se prebrala zgodbo natančno zato kere je pojedel čistilo za bristi tla
08. marec 2014
če je čist nerazumljuva zarad napak
08. marec 2014
pa so se prikazalo žarnice zmanjkalo baterije evo ti dve napake
bravo tathp se čist strinjam s tabo
09. marec 2014
a ja pa še neki........................to se men ne bo NIKOLI zgodilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pa tm sm pozabla napisat vejco.....še ena napaka manjka ti VELIKO ločil
09. marec 2014
u160879
u160879
zgodba 10000000000000000000000000000000000000 procentno ni resnična
ker js sm človk s tuk nesreče da bi se mi to mogl že 100 krat zgodit pa se mi ni še nikol
in za na kones strinjam se z Love7777 in tathp
09. marec 2014
u129380
u129380
Vi usi ste totalno prizadeti!zakaj ne vrjamete?kaj pa če se mi je to res zgodilo?naj raje piše zgodbo dalje četudi je izmišljena
Zaj pa begajte lidje teletine
09. marec 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg