Forum
Hejla,
to je moja prva zgodba tu na igrah in upam, da bo veliko bralcev in pozitivnih komentarjev.
To zgodbo pa bom pisala kot dnevnik enajst letne Ann. Prolog ne bo napisan tako kot bo pisala potem. Nekateri deli bojo krajši, drugi pa daljši. Da ne bom preveč dolgo govorila bom kar začela.

PROLOG

Zakaj sem sploh prišla na ta svet, zakaj sta me starša sploh želela, če pa me iz dneva v dan bol mučita? Ti dve vprašanji si postavljam vsak dan ko dobim novo modrici in nov udarec v mojem življenju.

Res je da prolog ni nevem kaj zanimiv, ampak upam, da vas je pritegnil in da boste napisali kak nextek pod komentarje.

Naslovnica še seveda pride.

Želim vam prijetno branje še naprej!
29. januar 2018
Anabell_Black
Anabell_Black
Next pa fajn začetek je.
29. januar 2018
Hvala, za naslednji Next bi potrebovala še vsaj dva nexta(
29. januar 2018
PFan
PFan
Next
29. januar 2018
Hvala, še en in prvi Next bo verjetno že danes
29. januar 2018
Next
29. januar 2018
Fawn
Fawn
Next sploh ni res, da je prolog ni zanimiv!! Meni se zdi zelo poglobljen in ima velik pomen. Ful me zanima Next Next Next nujno!!
29. januar 2018
Hvala Fawm in Silver Charry! Next bo že danes saj ga imam že malo sesetavljenega. Res cenim vsak komentar
29. januar 2018
PFan
PFan

Ko bom bral je to za zraven
29. januar 2018
Next, Joana!
29. januar 2018
~Meri Lindin~
~Meri Lindin~
Next, zanimiv prolog!
29. januar 2018
Hvala, vsem, Next bo verjetno čez pol ure
29. januar 2018
DamirM is best1
DamirM is best1
Ne oglašuj!
29. januar 2018
PFan
PFan
Se je že izbrisal
29. januar 2018
Tako, res sem se potrudila in napisala prvi Next. Upam da ni preveč napak, saj sem pisala na telefonu.
Uživajte v branju!
......................................
Prvi udarec
24. december 2009

Verjetno že vsi otroci komaj čakajo na 24. december, med njimi sem bila tudi jaz. Ampak na žalost tega božiča nisem dobila ne božične večerje, ne nobenih dobrih presenečenj. Presenečenje tega večera je bilo to, da me je oče prvič udaril. Vse se je začelo zgodaj zjutraj, ko sem mamo vprašala, če že imamo vse za božično večerjo. Mama je z veseljem rekla, da imamo vse za najboljšo božično večerjo. Zato sem se večera že pošteno veselila. Tistiga večera je bila med mamo in mamo prav vesela in pozitivna energija, ker je moj oče še spal ga še tistega jutra nisem videla, zato sem mislila, da se tudi on veseli večera. Oče je v postelji ležal do 10. ure zjutraj. Mislila sem, da počiva saj je prejšni dan bil zelo dolgo v službi. Ko se je končno prikazal sem ga objela in ga vprašala, če se že veseli večera. Oče mi je odgovoril precej čemerno in brezvoljno, rekel je samo »nah«. Nato je samo odšel v kuhinjo in si naredil zajtrk, nato se je ulegel na sedežnico. Ko mi je mama pripravila zajtrk sem jo prosila, če lahko grem v dnevno sobo k očetu. Mama mi je z nasmehom odvrnila, da lahko grem. Ko sem prišla v dnevno sobo sem se usedla čisto blizu očeta, oče se ni niti obrnil. Pet minut me ni niti pogledal, zato sem ga vprašala, če je utrujen. Odvrnil mi je z enakim odgovorom kot prej, »nah«. Ker se mi je zdel čemeren in brazvoljen sem ga poskušala razveseliti, zlezla sem mu v naročje in ga objela. Oče me je samo grdo odrinil. Nato sem ga spraševala še naprej, saj me je zanimalo kaj je narobe. Vprašala sem ga, če je jezen name, nisem dobila boljšega odgovora kot »nah«. Ker sem bila zelo radoveden otrok sem ga še naprej in naprej spraševala, ko pa sem ga vprašala, če sta se z mamico skregala pa me je samo grdo klofnil in odšel vstran. Hitro sem tekla do mamice, da bi ji povedala kaj se je zgodilo. Ko sem ji povedala mi je rekla, da ima oče očitno samo slab dan. Zdelo se mi je smiselno saj sem razumela, da ima vsak kdaj slab dan. Z tem se nisem preveč obremenjevala. Po tem sem odšla v sobo in se igrala z punčkami. Čez približno uro in pol sem zavohala von pečenke in krompirja. Mislila sem, da bomo imeli res odlično božično večerjo dokler, čez pol ure nisem vohala ničesar več, zato sem hitro stekla po stopnicah, da bi preverila kaj se dogaja. V kuhinji ni bilo nikogar, zato sem preverila še dnevno sobo in kopalnico, našla nisem nikogar. Nato sem zaslišala glasen pok iz sobe mame in očeta, po dogem hodniku sem stekla do sobe. Vrata so bila odprta zato sem lahko na hitro pokukala, videla sam očeta kako je sklonjen nad bojo mamo in ji primaže več klofut drugo za drugo. Hitro sem stekla nazaj v sobo in se skrila. Ko sem spet zavohala von po pečenki sem hitro stekla po stopnicah v kuhinjo. V kuhinji je bila spet mama. Moja mama je imela veliko modrico na sredi čela, delala sem se kod, da nič ne vem in sem jo vprašala zakaj ima modrico na licu. Mama je s sovznimi očmi rekla, da je po nesereči padla po stopnicah. Rekla sem, da mora naslednjič malo bolj paziti. Cel konec dneva sem se v sobi igrala z punčkami. Ko je bila ura že čez devet sem šla pogledati, če je večerja že pripravljena. Spet nikogar ni bilo v kuhinji, zato sem pogledala v dnevno sobo. Tam je bil oče. Ko sem ga vprašala kdaj je večerja mi je rekel, »A povsem tem kaj sem ti dal bi ti rada še večerjo?! Da te ne vidim več tu, takoj pojdi gor in zaspi!« To je bilo vse kaj mi je rekel. Nato sem v solzah odšla gor in pred vrata potegnila nočno omarico, da bi se počutila bol varno. Seveda nisem morala zaspati, celo noč so se mi vrteli prizori, ki sem jih doživela ta dan.
.....................................................
To je bilo tudi vse. Upam, da ste uživali.
Prosim, da napišete kak komentarček, mnenje ali kritoko, morda tudi kakšno teorijo.
29. januar 2018
pozabila sem povedati, da je ta Next bol kratek, saj se moram še veliko učiti za zaključni izpit.
29. januar 2018
Fawn
Fawn
Next!! samo mogoče dodaj odstavke
29. januar 2018
Next!!! super
29. januar 2018
Fawm, v naslednjem nextu bojo odstavki samo v tem jih ni bilo ker sem pisala na telefonu. Obema pa hvala za Next in mnenje
29. januar 2018
~Meri Lindin~
~Meri Lindin~
Next! Odlično!
29. januar 2018
Hvala Meri!
29. januar 2018
Anabell_Black
Anabell_Black
Super je. Edino to da se je šla igrat z punčkami je malo čudno, vsaj meni. To je kot da bi pomlajševala dekle z enakim imenom in starostjo kot jaz. Ampak res, do zdaj je full fajn. Next čimprej
29. januar 2018
Ko si povedala sem tudi sama opazila, drugače pa mislim, da veš kaj mislim. Hvala za mneneje in Next!
29. januar 2018
Next!
29. januar 2018
PFan
PFan
Next please. Še za naslednji Next:
29. januar 2018
Neext
Strinjam se glede odstavkov. Pa pazi na slovnico. Drugače je v redu ^^
30. januar 2018
Ja vem, da sem naredila kar nekaj napak ampak ko sem na telefonu se večkrat zmotim
30. januar 2018
Next prosim nadaljuj
31. januar 2018
Next
31. januar 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg