Forum
em ja moja prva zgodbica.. hope u like it.. in ja nebom dala slikc in teh for k hočem da si sami pred staulaste .. no okej.. aja pa je izmišljena.. in če maste kakšno uprašanje kar uprašite..

no.. moje ime je Kendrew za prijatelje Drew. No stara sem 14 let moj rojstni dan je 3..1997. no velika sem 165 cm. mam enakomerne porazdeljene kodre ki so temno rjave barve in sinje modre oči. trenutno nimam nobene bestfrendice.. mam pa zelo dobre prijatelje. Npr. ena od bolših je usekakor amy.. rada jo imam zelo!! največ za nič na svetu je nebi nikoli zapustila.. no ona ima skoraj črne lase in zeleno,modre,rumene očke (najlepše so), ki jih poudarjejo goste,dolge črne trepalnice.

next? :33 i know isn't much .. but..
15. januar 2012
next next
15. januar 2012
tnx.. bom nextala kadar nardim nauk )
15. januar 2012
In ja sm prej pozabla povedat da to zgodbico posvečam uporabnici Angry.Me :* …okej naxtam pa čeprou je sam en next watever.. p.s učasih bom pisala kokr da sm tut druga oseba.
(živim v vasi, v naši vasi sta 2 fanta in 3 punce (vključno z mano) iz našega letnika in mlajši.) Ob 6:15 zjutraj mi zvoni budilka.. ustala sem iz moje predrage posle in si zrihatala kar rabim za prvi dan šole. Ja tako je zdaj sem že 9 razred no.. se grem stuširat, pozajtrkovat, se preoblečt, umit zobe in si nanest malo maskare pa sem že bila pripravljena. Zunaj me je čakala Amy in tako smo skupaj odšle na mesto kamor nas pride iskat avtobus. In tako nova nočna mora se je spet začela. Sreča da letos končamo s poukom prej (aja pozabla sem povedati da obožujem muzikoo < 33 no in pojem in sj bi se rada učila kakšno glasbilo a sem lena krava kakor pa mi kakšen krat pove . on zna igrati kitaro.) smo že stopili vem iz avtobusa.. use je prevzelo to vzdušje ki je te prve dni. Sicer med počitnicami se ni zgodilo nič posebnega no razn moja sošolka se je pobarvala v črno, dala pirs u usta in se zabrila.. morm rečt zelo ji paše.. prvi dan tudi nič posebnega.. dobili smo urnik in leke letake itd itd.. ko sm prišla domov sem pojedla kosilo. In nato sem dobila sms…..

Next? :33
15. januar 2012
u66457
u66457
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT :3
15. januar 2012
Next (:
In ful ti hvala de si jo meni posvetila ;*
A sm jz slučajno Amy ?
15. januar 2012
tnx.. nzk :** polej zs angry.you
15. januar 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. januar 2012
u36937
u36937
next
15. januar 2012
Evo me nextam 
ko sm prišla domov sem pojedla kosilo. In nato sem dobila sms.. bil je od mojega sošolca,ki živi v vasi, kliče se Alexsander usi pa ga kličemo Alex. Ima najlepše rjave očke, rjave lase postrižene tako, da si lahko naredi ježka in zelo lepo postavo (suh, mišice ne premal ne preveč in igra nogomet)….na mojemu mobiču se je zapisalo: heii.. a prideš danes na igrišče ob 2 pa pokliči še amy.. dobimo se tam .. srce mi je poskočilo saj obožujem nogomet in sm kar dobra takoj sm poklicala amy. 10 do 2 je že bila pri meni.. 10 minut rabimo do igrišča.. po poti smo se mau pogovarjale o tipih pa to pa mi je povedla, da nji je ušeč en njen sošolc.. jst pa sm ji rekla da meni je pa alex mau.. paa me je žezačela zajebavat! -.- že prau sm rekla.. ko smo prispele so bli že usi tam.. ko sm lepo use pozdraula sm jih use premerla od glave do pet. alex je zelo zrasel čez poletje.. in potem tam so bili še moji 2 sošolki Karen, ki je sestrična od alexa in si vse povesta…. Potem je pa še Kim, ki je ne maram ravno.. no saj obe z amy je ne maramo.. (ja no dejstvo je da sta Karen in Kim najbolši prijateljici.. in da je Kim najbolj popularna na šoli in no ona se je zredila čez poletje Karen pa je shujšala.. kakor da bi si izmenjali 'špeh ' je blo ).. in po tem še tam moj sošolec Matej.. on ni nič posebnega.. razn tega da zelo dobro igra nogomet (alex pa seveda najbolše in potem Karen in jaz.. Kim pa še žoge ne zna brcnit hahaha).. in pa tam je bil še mlajši bratec od Mateja.. Tim no to je tisti v katerega je Amy 'zagledana' .. takoj smo začeli izbirat ekipe bili smo jaz Karen in Matej in v nasprotni ekipi pa Alex, Tim, Karen in Amy.. mene kot vedno so me dali na moje najbolše področje- golmanka.. po 10,15 minutah je bil izid neodločen zato smo se šli še enkrat iste ekipe.. no Alex je imel nad vsemi najmočšnejši brc.. ona koklja pa niti žoge ni znala brcnit tako sem si ji smejala .. haahaha.. ko je imel Alex žogo se je z vso hitrostjo zatekel proti mojemu golu.. iz neke varne razdalje je brcnil in kar naenkrat..

next? x33
15. januar 2012
neeext :*
15. januar 2012
next
15. januar 2012
NEXT
15. januar 2012
en next for ya guys :333
in kar naenkrat. Se mi je zameglilo pred očmi,padla sem na tla.. slišala sem samo: OMG Drew tako mi je žaou oo šitt kj sm naredu govori Alex.. pole pa Amy dej poklič rešilca.. kim pa se mi je samo smejala če bi jo upala bi jo istrelila nnekam da je ne vidim nikol več te podlasice.. -.-.. no zbudim se v bolinici .. ob meni je sestra .. in mi je razložila kaj je bilo no usaj kakor so ji povedali.. (no ko je alex brcnil žogo mi je z vso silo priletela v glavo in sem omedlela in padla po tleh in pri tem si poškodovala glavo.. to pojasni moj glavobol.) pa mi je naprej govorila da so mi šivali glavo in da bom morala ostati še 2 tedna v bolnici. Potem je odšla po kosilo saj že 2 dni nisem nič jedla/pila.. in šele takrat ugotovim da je moja soba polna balonov,igrač in vizitk.. nasmeh se mi je pričaral na ustih ko preberem prvo vizitko piše : Drew! --------- Drew! Pokliči me kaj in povej kako si in kako ti gre..
upam da se boš kmalu pozdravila, amy..
ker te že pogrešam. Amy in zdaj nastopi vizitka od Alexa: Drew oprosti saj veš da ti nisem hotel tega narediti kot moje opravičilo ti pošiljam šopek rož.. in še enkrat oprosti.. Alex..

in še polno sms-ov , ki se mi jih ni dalo brati,odpisovati.. no amy sm napisla sms če pride ju3 h meni v bolnico , da mi ne bo dolgačas.. pa mi je kmalu odpisala da bo.. okej.. sm odgovorila.. in kaj kmalu sem zaspala, saj sem bila pošteno utrujena.. naslednje jutro sta bila pri meni mama in oče.. lepo malo smo se pogovarjali potem pa sta mogla iti delati.. malo sem pisala Karen in jo vprašala če je Alex zaljublen v Kim.. kar se mi dozdeva že kar veliko časa.. :// oh pa saj mi ni toliko ušeč no sem si rekla a iz mojih misli kar ni in ni mogel iti iz misli.. nasledno jutro pa..?

no en mjhn nextek ;DD
next? :33
15. januar 2012
NEXT
15. januar 2012
next
15. januar 2012
neeeeeeeeeext
15. januar 2012
neext D
15. januar 2012
Emm bi se prilegle kšne kritike .. no ja em.. vm je ušeč ja/ne?
Aja in hvala za nexte ;DD
In naslednje jutro sm videla Alexa pr moji posli k mi je lih kar prnesu balon s helijom v obliki sponge boba ;D kar očke so se mi zasvetile in polepšau dan k sm ga vidla ) sam kj k mi je sam prnesu balon in pole je že moral u šolo.. ma ja no sj bom preživela sem si rekla..(in Karen mi je opisala in mi povedla d je to res.. :// pa pole ni biu lih nvek kolk lepi dan več. Vprašala me je zakaj in sm ji poovedala da mi je Alex ušeečč ;$$ ampak sj vvem da nimam možnosti pri njemu..)Amy mi je napisala da bo pršla v soboto ker se mora ta teden veliko učiti. Ta teden je minil zelo počasi polen tega zadrtega vonja in fuj hrane, polno voščil in balonov. No in v soboto je prišla Amy h meni in imele smo se lepo povedala da sta postala z Timijem par in da ju vsi hvalijo tako sem bila vesela zanjo.. jaz pa sama nisem imela sreče v ljubezni.. moram priznati v Alexa sem se zaljubila zelo močno kot v še nobenga res.. in ko me je Amy videla da sem nekaj odsotna me je uprašala če sem zaljublena v Alexa.. samo one me lahko bere kot odprto knjigo saj smo si zelo podobne.. in v tistem trenutku se spovni kaj se dogaja na šoli..
Kaj se dogaja na šoli?
a) Alex in Kim sta začela hoditi iz ljubezni
b) Alex in Kim sta začela hoditi, ker bi Kim samo rada prizadela Drew
c) Alex in Kim sta začela hoditi, ker bi oba rada hotela prizadeti Drew , ki ubistvu ni nič kriva.
Kdor pravilno odgovori dobi majhno nagrado
Next? :33
15. januar 2012
b)
Sicer sm ti že u šoli povedla ma ok
NEXT
16. januar 2012
okej.. D
16. januar 2012
Next
16. januar 2012
B) pa se next in zgodba je ful kul hehe
16. januar 2012
okej obe mate prouu pa dobite majhen next na zs ;DD
16. januar 2012
Next!
17. januar 2012
no.. Amy mi je začela govoriti, da sta začela Alex in KIm začela hoditi.. in nihče ne ve zakaj sam Kim Alexa ni nikoli marala.. pa se govori da je nekomu ga 'uzela'.. *zardela sem* . ta Karen je povedala Kim, da mi je Alex zelo všeč in ona je to izrabila.. kokoš majhna!! --..-- joh.. zelo sem bila jezna.. amapk sem si rekla da bom ivezedla zakaj me hoče tako užaliti -.,-.. no.. Amy je odšla.. sama sem ostala.. prej kot sem zaspala sem se zavedala, da mi Alex ne piše več.. zakaj pa?? Ali mu je Kim prepovedala?.. Tako si ONA ne zaluši ga imet tako je nedolžen!! -.-
Ah saj ni važno .. važno je da ju3 grem spet domou 

NASLEDNJI DAN

Uhh Drewww zbudi see domou gremo.. mi zakriči mama na uho -.-‘’
In gremo v pol ure smo že domaa hitro pokličem Amy in jo uprašam če bi se dobili ampak na žalost ona je morala pomagat doma ah postala sem malo žalostna.. no saj ni važnoo..
Šla sem na fb. In imela polno obvestil in zs-ju.. veš uhin.. :’’ oh Dreww a si uredu??.. juj pozdravi see.. ‘’ in take..
Ni se mi dalo odpisavat zato sem zaprla comp in odšla na wc.
Tam sem na polički zagledala?..

Netx? :3
07. februar 2012
o super zgodbica nexti
07. februar 2012
dalje piši
07. februar 2012
ajde nexti!
07. februar 2012
Gracias for all the next-e :33
Na polički sem zagledala Britvico. Pomislila sem da bi si uzela samo majhno britev ven iz nje in se začela rezati. To sem tudi naredila. In ko sem že hotela zarezati po zapestju sem si premislia in odnesla britev v mojo sobo ter jo položila v majhen predalček v moji nočni omarici. Saj veste za tiste ‘nujne’ primere. Poklicala me je mama na kosilo. Pokosli smo in potem mi je mama rekla naj si ‘naštimam’ torbo za jutri. Oh res da se mi ni dalo ampak sem že malo pogrešala svoje sošolce predvsem pa Alexa < 3 oh bila sem utrujena. Kar spat sem odšla. Zaspala sem 15 čez 3. zbudila pa ob 1 ponoči. Seveda nisem morala več spati zato sem odšla na svoj comp odgovarjala sem na usa tista sranja po fb-ju .. -.-‘’ ob 3 ponoči sem končala in spet se ulegla v posteljo in razmišljala o Alex-u in spet so me zgrabile misli: ‘’nikoli ne bo moj’’, ‘’ zdaj ga ma tista kao popuralna Kim pff naj se gre kurbat -.-‘’
In možgani so usmirili moj pogled na nočno omarico in njen predalček..

Netx? :33
07. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg