Forum
u26493
u26493
Začela sem teči, saj sem dobila občutek da me nekdo zasleduje. Ozrla sem se a videla nisem ničesar. Bila sem zmedena. Še vedno sem za sabo slišala korake ter šumenje listja pod nogami. Tekla sem kot zmešana fotoaparat pa mi je udarjal po prsih. Padla sem, koleno me je močno zapeklo a sem vstala ter stekla naprej. Ustavila sem se tam kot po navadi – na mojem najljubšem kraju na celem svetu. Pravila sem mu 'ovinek' saj je bil to kotiček na velikem ovinku v gozdu. Tam sem rada posedala na skalah ob širokem potočku ter opazovala žlobudranje vode. To je bil kraj kjer sem rada igrala na kitaro. Nihče me ni motil saj tega kotička ni poznal nihče razen mene.
Končno sem se spet počutila varno. Odšla sem malo globlje v gozd do potoka in skal. Usedla sem se na hladno kamenje ter gledala kako mi je iz kolena pritekla kri. Sklonila sem se k potoku ter z roko zajela vodo. Polila sem si jo po rani a me je le še bolj zapeklo. Zagodrnjala sem. »hej! Kaj počneš tukaj?! Nebi smela biti tu!« sem zaslišala hladen glas za sabo. »očitno mi je res nekdo sledil..« me je prešinilo.
obrnila sem se ter zagledala…
nadaljuujem?
ko bojo vsaj 3 za 'next'
05. maj 2011
neeeeeeeeeeeext
05. maj 2011
u26493
u26493

jaz : D
05. maj 2011
next
05. maj 2011
next
05. maj 2011
u26493
u26493
ouki (:
05. maj 2011
u26493
u26493
fanta približno moje starosti, ki je tekel proti meni. Debelo sem ga pogledala, on pa je rekel »preveč nevarno je tukaj! Takoj odidi in se nikoli več ne vrni sem če želiš še kdaj videti sonce!« nisem mogla verjeti temu kar vidim in slišim . »kaj pa govoriš? Sem hodim vsak dan! To je moj najljubši kraj na svetu in nebom ga zapustila!« sem mu zabrusila. Skomignil je z rameni ter dodal: »kakor hočeš! Ne reči da te nisem opozoril…«. Izginil je v gozd. Razmišljala sem o vsem tem, nato pa sem se odločila da grem domov. Preperelo listje je šumelo pod mojimi nogami na gozdna tla pa je le na redkih mestih posijala sončna svetloba.
zaslišala sem šum ki je prihajal iz za dreves. Pogledala sem v tisto smer ter zagledala srno z mladičkom. Fotoaparat sem hitro nastavila k očesu ter kliknila. »klik« se je zaslišalo in že sem imela prelepo sliko. »you,you,you tonight i'm lovin' you..« se je zaslišalo iz mojega žepa ki je imel na robu luknjo. Zvonil mi je telefon. Oglasila sem se in bila je mama. »Nia? Kje si?!« je zagrmela. Povedala sem ji da na sprehodu in da pridem čez dvajset minut. Nato sem začela teči proti domu. Ko pa sem pritekla na rob gozda sem se zaletela v Žano. Mojo najboljšo prijateljico.
»nujno! Nekaj ti moram povedati!« je zaskrbljeno izdavila. Pogledala sem svojo prijateljico ter jo vprašala kaj je narobe. Prijela me je za roko ter stekli sva do njene hiše, ki je bila zraven naše.
05. maj 2011
u26493
u26493

tist fant xD

Žana

Niina mama.
05. maj 2011
u26493
u26493
JAA NO! OD NIE BFF TOREJ ŽANA MA SLIKO OD HAYLEY WILLIAMS *_* ka naj će je pa p'rfect? *___*
05. maj 2011
u46153
u46153
nexti takoj!!!!!!!!!!!!! perfect story!!!!!!!!!!!!!!
05. maj 2011
u26493
u26493
hvala.
bom ko bota še vsaj 2 nexta
05. maj 2011
next
05. maj 2011
next, next
05. maj 2011
u26493
u26493
ok
: D
05. maj 2011
u26493
u26493
Odšli sva na trato zadaj kjer je imela Žana zajčnik v katerem je bila Žuža. Njena zajčica. »pokazala mi boš Žužo ki sem jo videla že najmanj 95834x ?« sem začudeno vprašala. Žana je pokimala. Bila sem zmedena. Žana je odprla pokrov zajčnika ter na senu je ležala mrtva zajčica. »poglej njen vrat.« mi je dejala prijateljica. Svoj pogled sem prestavila od Žužinih praznih oči na njen vrat, na katerem sem zagledala 4 pikice. »ugriz?« sem vprašala. Pokimala je. To so bili sledovi ugriza. »verjetno je bila kuna…« je rekla Žana. Odkimala sem. »kune puščajo sledove DVEH ZOB. Tukaj pa so sledovi štirih…« sem zamišljeno povedala. Opazila sem kako so se Žani zasolzile oči. Planila je v jok ter me objela. Čutila sem kako so mi njene solze tekle po rokavu majice. »oh Žana..« sem začela. »tako mi je žal. A vse enkrat umre.. dobila boš novo zajčico. Kmalu boš pozabila na Žužo. Pomagala ti jo bom pokopati.« Poskusila sem biti čim bolj razumevajoča, čeprav sem naredila veliko napako z »kmalu boš pozabila na Žužo« saj me je Žana začela nadirati da nikoli ker jo ima preveč rada. Bila sem malce užaljena saj se ni strinjala z mojim govorom. »moram it. Kosilo ali nekaj. Že prej me je klicala mama naj pridem domov.« sem ji povedala. Potrepljala sem jo po rami ter ji obljubila da bo še vse dobro; nato sem odšla domov.
05. maj 2011
u26493
u26493

žuža.
05. maj 2011
next
05. maj 2011
next
05. maj 2011
u26493
u26493
še 1 next ; D