Forum
jz sem na vrsti jaz
igralci:tina ,5ti,mony in jonchy*
Nekoč ko so imeli zabavo je tina spoznala jonchyja na prvi pogled se je zaljubila vanj

nadljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. junij 2010
u18082
u18082
nadaljuj!
30. junij 2010
drugi dan in vse druge dneve se je lepo oblačla ko so šli z mamico na sprehod rekla je da ne gre kr gre z očijom potem so prišli s sprehoda vidli so mamico bretca in sestro mony šli so neaj iskat nekaj časa pozneje je prišla domov videla je jonchija na motorju ki se je važil z njim takrat sem bila skregano z mojo prijateljico 5tien dan pozneje sem vstala ......
30. junij 2010
sem se počutila kot novo časa pozneje sem šla ven sem ga videla na kolesu da bi šel na drugo ulico dva dni pozneje sem jaz mami inbratec šli s kulesom naokrog ptem sem videla bff mal dni poznej na dan 30.6. sem z pobotano bff,pogledali nekaj zame za razultate nismo našle jonchy -ja na koncuu smo ga našle vprašale smo ga če sem mu simpatična in moje bff in sestra mi nista povedali ker je slaba novica prepričala sem ju povedali sta mi nahiter 3x rekla sem kaj ? rekel je da sem grda k drek
30. junij 2010
KOMENTIRAJTE !
30. junij 2010
u23904
u23904
nadeljuj
01. julij 2010
in tako se bom delala kot da me ni
01. julij 2010
on ima zdej eno punco naomi in seveda sem lju bosumna in niti enkrat ni biŁ vam vsaj maŁ vame pa ni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. avgust 2010
a zdj se delam da sem v druzga......
aja sej res nisem predstavlaa
07. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg