Forum
u20705
u20705
no midve bova napisale eno zgodbo.usaka bo en del napisala.zgodba bo govorila o prijateljstu,ljubezni pa najstništvu na sploh...

napiševa??!*

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. september 2010
u20705
u20705
coment???plissssss
17. september 2010
u28253
u28253
ne -.-"
17. september 2010
u20705
u20705
no al pa bom kr začela...

Heii sem Katy,ampak ne Perry.Sem njena naj oboževalka.Moja naj prijateljica je Lolly.Oh.Naj povem še kaj o Lolly.Ona je v razredu najbolj popularna...Ampak ni kot barbika.Oblači se v črno in nikoli v roza.Ampak ni preveč črnega videza.Ni emo je....oh tega se ne da opisat..Je najboljša....

Pa še kaj o meni.Imam svetle lase.Oblačim se podobno kot Lolly ampak nisem popularna.Sem samozavestna,kar Lolly ni,ampak je pa je lolly lepa in vedno nasmejana.Seveda si pravite,da Lolly zaraadi tega ne more biti popularna,ampak je.Zato ker se je nek dan kar tako za hec prijavila na šolske karaoke.Tam je "zažgala" s svojo električno kitaro.Jaz pa sem kot vedno takrat sedela v svojem kotu in pa gledala...Gledala sem slavo Lolly.Kako sem si takrat želela stopisi na oder in zapeti.Ampak nisem mogla ker nimam posluha in nimam dobrih glasilk.Ja.Od takrat naprej je Lolly popularna,pa če naredim kakšno stvar ki je sramotna,se mivsa šola smeje.Če pa to naredi Lolly...Nič.Vsa šola je normalna in se za to sploh ne zmeni.To je to.Toliko o meni in Lolly.
17. september 2010
u24232
u24232
HoiHei! Sm Lolly in bom vedno Lolly! Moja naj frendica je Katy, kot že veste. No, kej malega u men, po pa začnem. Mam rjave lase pa nism EMO pa tud NIKOL ne bom. Aja. Ena skrivnost. Katy je EMO ker če bit pupolarna. Jst ji prpuvedujm, da ji tko ne bo uspel, pa pač tko ane. No, pa začnemo....

Slekla sem si plašč in zavzdihnila. Spet v šoli.-.-.
No, šla sm do Katy in jo ubjela. "Aa se z Suhim hlodom družeš??" so mi že vsi vpili iz vogala. "Nehejte jo tko klicat, ona je Katy in vedno bo.!" sem rekla. "katy si uredu?" sem se obrnila proti njej. Pokimala je. Objela sem jo in gorje tistem ki so jo zbadali. Čeprav mi pomankuje samozaesti. bi za Katy naredila vse! Malo sva še klepetali potem pa sva odšli k pouku, imeli smo matematiko in zelo sem se dolgočasila. Hitro sem iz beležke strgala listek in nakracala nekaj, ter podala Katy, ki je sedea v sosednji klopi. Zdaj sedim z sošolcem Benijem. On je cool. No, aja. Z Katy sva se "razšle" ker pač sva preveč klepetale.xD. No, še zmeraj, ampak po listkih. Pogovarjali sva se potem pa je zvonilo...Bil je 15-minutni odmor...next?
17. september 2010
u27029
u27029
nexttttttttt
17. september 2010
u24232
u24232
o hvvala ti klara.!!! ♥
17. september 2010
u27029
u27029
nčččččččččččč
če je pa doraa
aja za tebe sm že frendica pomoje tko da lahko tut klarko al pa kej tazga
17. september 2010
ej začetek je ful fajni!! res carsk love it nadaljujta : ) x D
17. september 2010
u24232
u24232
Lana, no nadaljuj!
17. september 2010
u20705
u20705
OK!!

Med odmorom me je Lolly začela pregovarjati zakaj sem tako "čemerna"Odgovorila pa sem ji takole:
Poglej ti si popularna,torej si na vrhu piramide.Jaz pa sem tako rekoč "luzer"Tako da...nisva za skupaj.Odvihrala sem na wc kjer sem bila cel pouk.Skoraj v teku sem šla domov,nato pa me je ustavil John,moj največji sovražnik.Govoril mi je:O suhi hlod!!Kje si??Kako je kaj u gozdu??
Veš kaj!!Ti mali debeluh!Ker me nagovarjaš izgleda kot da sem ti všeč..Amak raje ti svetujem...Pri meni ti ne boš prišel daleč zato kar odnehaj.!Doma je bilo bedno.Edino kar sem lahko naredila je to da grem na fb.Tam sem imela sporočilo od Lolly:

Oii ei lej sploh ne wem zakva si se razburjala.Si lubusumna?Maraš kkšnga tipa ke sm mu jz ušeč??Ker teh ni malo!!POvej mi!

Odpisala sem ji:
Ne ni zaradi fanta ali da bi bila ljubusumna,je pa zato ker pač nsva za skup ane??

eii ne morm vč napisat..
17. september 2010
u24232
u24232
okej jst tud zele ne morem, bom jutr, pa ful cool je lana
17. september 2010
u24232
u24232
zgrožena sm pogledala kuga za vraga mi piše.
odpisala sm:

Pa, Katy sej jst te hočm nardit pupolarno, da si bbova poi mejbi še vč zaupale, nočm da si zasovražena. Branm te, no, dej bodva spet BFF!!!!

potem sam kliklna pošli in čakala na novo sporočilo.
evo, ga že mam!

ja, sej te razumem, sam jst nism ti, pa bi bla!

joj, ta ženska neve, kaj je to da jo skušam nardit mene?!

jaah.
nisem odpisala ampak sem sam poklicala Katy, ki se je stežka javila.

K-katy L-jz

K(jezno). Pa kaj je že spet?!
L: Ja, nočm da sva skregane no!
K: pa kaj je no. pač nisva za BFF.
L: O ja sva!
K: S tabo nimam več za upravlat!

kaj je to ona rekla?
18. september 2010
u10983
u10983
next.
18. september 2010
u20705
u20705
Lolly me prezira in me ignorira.Druži se z vsemi drugimi ki jih prej ni marala.Nato pa mi je nekaj naredila.Ko sem prišla u razred sem se hotela usedet nato pa PUKKKKKKKKK pod mano je bila nastavljena blazina....KATY!KATY!!!!KATY!ZBUDI SE!Bila je mama ki me je budila za v šolo.Ko sem prišla v šolo so me vsi pozdravljali:Živjo,Živjo Katy!Ko sem prišla do svoje omarice sem tam zagledala sporočilo:Ti je všeč?En dan boš uživala namesto mene.! In tam je stala Lolly HVALA!sem ji zavpila in se ji vrgla okoli vratu.Zdaj sva spet prijateljici HEHHE.

Medtem so se v bljižnjem lokalu v pokru spopadali ,Jack.Nick in John.Jonh je dal stavo da tisti,ki izgubi,mora Katy peljati na zmenek.Izgubil je Nick.Kar takoj se je lotiv.

Do mene je stopal fant visoke postave in svetlih lah.Bil je lušten.Ampak ni šel do mene.Zavil je desno.Za njim je stal Nick.On je še posebno lep kar pove vse."hei" mi je rekel,jaz pa sem samo gledala "HEII!"je skoraj zavpiv."O živjo."sem mu hitro rekla.Ni ovnkaril kar povedal mi je"Bi šla na zmenek?" iz mene pa se je kar izstrelilo "ne".Nevem zakaj.Dober šesti čut imam in čut mi pravi,da nekaj smrdi za tem vprašanjem...
18. september 2010
u24232
u24232
jst zdele še nam, mal pozneje
18. september 2010
u20705
u20705
a lohka plis komentirate!!!!!
18. september 2010
next
18. september 2010
next. ;D
18. september 2010
u20705
u20705
neža nadaljuj!!
18. september 2010
next. ;D
18. september 2010
u24232
u24232
joj joj!

Hotela sem poiskati Katy, a sem jo videla že za vogalom...Stekla sem do nje in jo skušala objeti, pa se ni pustila. "Kaj ti jee?" sm rekla. "Ueš..Nek fant me vab na zmenek. Sam neki slutm.." je rekla. "Haha, stara ne skrb. Opravm z nemo?" sem rekla. "ne, ni treba. Bom sama. Al pa dajma ksupi." "prav" sem pokimala in stekla v jedilnico, kjer so vsi vzklikali. "Ja, živjo!" sem morala reč vsakmu. Kar mi je totalna beda. Glasilke se ti spraznejo!
Zrinila sem se do knižnice, kjer sem pričakala Benija. "Beni veš kaj ma Nick za bregom?" sem rekla. "O sprego-vo-vo rila si z ma-no. Ja"
Hja. On je pa najbulši!
LoL.
nexT?
18. september 2010
next
23. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg