Forum
Nuša,Pija,Tjaša,Lana,Anja,Ana in jas

Bil je lep dan,ko sem ob 17:00 odšla s kolesom k Nuši.Ana in Nuša sta bile zunaj in delale selfie.Naenkrat je z kamionom prišel nek moški,ki ju je naenkratt zgrabil,onidve pa sta kričali!to sem videla pred svojimi očmi!med tem sem se skrila,ko je moški rekel>>POVEDALI MI BOSTA KJE JE,ČE NE...<<utihnil je in ju z vso močjo prinil v kamijonski prtljažnik!!!
Kamion je odpeljal.Jaz sem bila vsa obojokana saj sem mislila,da ju bo ubil,nisem vedela,kaj naj!Nameravala sem poklicati policijo,a mi je telefon padel iz rok in se razpočil!Vsa objokana sem šla do sosedov,a njih ni bilo doma!Ker Nušinih staršev tudi ni bilo doma,se odhitela domov...
Mama je mislila,da se šalim in naprej kuhala ogabnoo zelenjavno juho!!Zakričala se>>PRIDI PA TI BOM POKAZALA SLEDOVE KRVI!!!<<za sledove krvi sem si izmislila.
Mama me je končno prijela za besedo in z avtom sva se odpeljali do Nuše.Mama je izstopila,jaz tudi in pogledala okrrog.>>VIDIŠ!<<sem ji rekla!Mami so se zarosile oči in v tistem trenutku je poklicala policijo!Vzela sem ji telefon,saj sem samo jaz videla kaj se je v resnici dogajalo!
Vse sem povedala!Policijia je prišla takol čez 4m.Še enkrat sem povedala kaj je bilo...
Policaj je bil pred mano,potem pa odšel.Pogledala sem na cesto in videla...SLEDOVE KRVI!!!
takoj sem se spomnila,da sem si to le izmislila...
Odšla sem k Piji,da bi ji povedala kaj se je zgodilo.Pri njej je včeraj prespala Tjaša.Obe sta planili v jok in odšle na kraj kjer se je to zgodilo.Ko smo odšle tja smo se dogovorile,da bomo raziskale,kdo je to storil in kaj naj bi Nuša in Ana imeli,kar bi moški,ki ju je ugrabil hotel.
Zvečer smo šle,do Nušine hiše.Tam smo srečale moškega,ki je ugrabil Nušo in Ano!!!Utišale smo se,za nami pa....

ali bi rada nadaljevanje?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. januar 2016
u186827
u186827
Next
30. januar 2016
anja in lana!!!rekli sta>>gremo prespat v šotor!<<pija,tjaša in jaz pa smo jima vse pojasnile...začele sta jokati in bili tiho.med tem,ko smo jima razlagale,pa je moški odšel.tjaša je povedala,da je vse skozi opazovala moškega!oziral se je okoli in nekaj kopa sredi dvorišča!ampak zaradi lane in anje,pa je zbežal!anja je rekla>>oprostite nisma vedeli..<<jaz sem pa odvrnila>>saj je vredu,ampak drugič tiše<<...
naslednjega dne sem prejela klic nuše!hitro kolikor sem mogla sem jo poklicala nazaj!>>bmmmm,bmmm,bmmmm,pip pip pip<<in je odložila...čez nekaj časa,ko sem gedala slke na telefonu,sem dobila sporočilo od nuše>>janja,reši me!!!sem v nekem belem kamionu s tablico MB.GT.258.,PELJEJO NAJU NEKAM V MARIBORSKO KLET!!!
ko sem to prebrala sem v trenurku odšla s kolesom k piji!tam je še vedno bilaa tjaša.povedala sem ima za sporočilo in jima ga pokazala...
odhitele smo po lano in anjo,ki sta še spale.prebudile smo ju stežka,ko pa ste se končno prebudile!povedale smo vse,kar smo vedele in odšle do maribora.pogledala sem naokrog in videla polno kamionov ve ni ulici,pa tudi v drugivzela sem mamin telefon na katerem je nuša poslala sporičila,da bi pogledala kakšna je tablica kamiona,ki ju je ugrabil>>aha,MB.GT.528 je<<šle smo v eno ulico,in odhitele preverjat tablice!>>ne,ne,ne,ne...odšle smo v naslednjo ulico in tam ista pesem...
kmalu za tem smo se predale in naročile sobo v bližnjem hotelu,za 1 teden.po cesti je šla približno 31-letna ženska ko smo jo vprašale:
g=gospa
m=me

m:um,dober dan gospa!
g=ooo,dober dan
m=ali ste mogoče,kje videli beli kamion s tablico MB.GT.285?
g=ah gospodične,tukaj je veliko belih kamionov z veliko različnimi tablicami,ki si jih ne moraš kar tako zapomniti...
m=aha,vseeno hvala,Vam!
g=ja...
m=no,nasvidenje in lep dan!
g=enako

odšle smo preko ceste,v hotel a nam je kamion bele barve prekrižal pot in nas SKORAJ povozil!lana je pomliže pogledala in videla tablico MB.G....več ni videla,ker je kamion zavil.
jaz sem bila prepričana,da j bil to ta moški,saj nas je misim,da nameraval povoziti!bil je že večer,ko smo v hotelu molile za nušo in ano!!!>>spomnila sem se!!<<sem naenkrat rekla! v sporočilu je nuša napisala,da ju moški namerava odpeljavi v klet,ampak upam,da ne načrtuje umora!!! in kaj sploh imata nuša in ana,skritega,da bi tisti moški rabila ali pa potreboval???
ko je skoraj ves hotel spal smo se odpravile v klet!bilo nas je strah,a anje najbolj!!!
zaslišale smo glasen krik dveh oseb!skrile smo se,saj je bilo to točno pred nami!moški,ki je bil z sebama je šepetal,da ga hotel ne bi slišal>>dale mi bosta,če ne pa ubijem vajine prijateljice!!!!<<ko smo to zaslišale smo vedele,da misli nas 4!!
tjaša je imela s seboj telefon in predlagala,da pokličemo policijo...
30. januar 2016
Next
30. januar 2016
prosim še za 2 Next a in oglašujte!<333
30. januar 2016
Next
30. januar 2016
nextttttttttt
30. januar 2016
še 1!
30. januar 2016
tnx pišem <333
30. januar 2016
u186827
u186827
Next
30. januar 2016
poklicale smo policijo...malo smo morale čakati saj je bila noč,končno s je nekdo oglasil in povedale smo kdo je vkleti,kaj je govoril,kje je to,kdaj...policija je prišla komaj čez 12m!!
me smo med tem odšle v sobo in počakale policijo.policija je vdrela v tisto klet in našla samo nušo in ano!!!!!!!moškega ni bilo.nuša je rekla,da je tisti moški zbežal nazaj v kamion...takoj za tem smo slišali glsen šum avta.policija je oddirala ven in odšla za kamionom!niso ga našli...
nuši in ana ste vse povedali:

n=nuša
a=ana
m=me

n: veste kako sem vesela,da ste naju rešili!
a: omg,nikoli se nism bolj prestraašila,kot tokrat!!!
m: o povejta kaj se vama je pripetilo,kaj naj bi morali dati moškemu,ki vaju je ugrabil???
n: no..dollga zgodba
m: poslušamo...
a: ko sva bili še majhni sva s večkrat videvali iin hodili na sprehode...
n: nekega dne pa sva zagledali kamion in odprli vrata...
a :to je bil ta kamion,od tega moškega
n: notri so biliii..
a: am...
m :ja......
n: organi njegove mame,ki jo je ubil!!!
a: ja,in midve sva videli,kako jo je ubil!
n: pač,organe sva vzeli in v resnici zakopali v zemljo,kjer sem jaz doma!
a: tega,kje so organi zakopani nihče ne ve razen,naju in zdaj ve..
m: prav pripravljene smo!

ana in nuša sta nam pokazale te organe zakopane v zemlji,pred nušino hišo!
tjaša je rekla>>blizu je moški z lopato iskal te organe!<<pija je rekla,da je res,saj je tudi ona videla....>>ampak zakaj bi jih hotel<< ana:>>on jo je ubil,ni hotel,da to neseva policiji zato jih išče!!!<<
lana je vprašala:ja zakaj pa vaju je hotel ubiti!?obe sta odvrnili,da:>>ker mu nisva povedali,kje so organi njegove mame,naju je izsiljeval,da mu povema,če ne pa bo vas 4 ubil!!!
>>povedal nama je tudi,da bo vas itak našel in vas ubil..izdal je,da če vas ne bo in bo ga iskala policija,bo pobegnil v rusijo!!! vse 4 smo ostrmele,ko je za nami....
30. januar 2016
Next
30. januar 2016
še 2 nexta
30. januar 2016
Next
30. januar 2016
Next
30. januar 2016
ok pišem<3333
31. januar 2016
stal policaj!!prestrašile smo se ga,tako,da ga je ana kar brcnila z palico po glavi.opravičile smo se,saj nismo vedele,da je bil nekdo drug,ne moški,ki nas hoče ubiti!policaj je razumel in še nas enkrat zaslišal....

p=policaj
m,p=me punce

p: kje se je to zgodilo?
m,p: v kleti...
p: kdo je bil v kletii?
m,p: nuša,ana in tisti moški...me smo potiho prisluškovale in opazovale
p: aha...zakaj pravzaprav je nupo in ano ugrabil?
m,p: ker sta mu pred leti,ko sta šle po cesti iz kamiona vzeli organe njegove mame,ki jo je ubil,naredil umor...
p: no zakaj pa je vaju ugrabil?
m,p: ker išče te organe,ki so zakopani pred nušino hišo,da ne bi bil zaprt,zaradu več smrtnih žrtev,torej njegovih umorov,ki sma jih z nušo videli!!!
me ostale 4: KAJ!?
p: moj bog pa saj je to tisti...ki ga iščem že od moje cele kariere!!!
m,p: policaj,pomagamo vam lahko!!
p: ja imate prav,jutri jutraj gremo v...RUSIJO
me vse punce: prav

bilo je jutro in pred hotelom je že čakal policist z okrepitvami.da smo prišli v Rusijo smo potovali zelo,zelo dolgo...končno smo prispeli.policisti so predvidevali,da se je moški zamaskiral,zato hodimo bolj zadaj,da nas ne prepozna.me smo predlagale>>ja pol pa se še me zamaskirajmo,ali preoblečimo!!!<<policist pa>>čudovitaa ideja pune,moram vprašati,kaj boste,ko boste še večje in imele službo?<<

j=jaz
n=nuša
l=lana
a=anja
a,n,a=ana
p=pija
t=tjaša

t=frizerka
p=komičarka
a,n,a=kozmetičarka
j=veterinarka ali oskrbnica živali v zavetišču
n=trgovka
a=novinarka
l=

>>LANA!?<<omg,kje je lana!?
za nami je zavrihal neki moški z masko v njegovih rokah pa je bila....
31. januar 2016
Next
31. januar 2016
Next Next
nova bralka
OMG
fulll dober pises
31. januar 2016
hvala vsem,ki ste glasovali,dali nexte!!!
pa hvala girlmeetsworld!
31. januar 2016
še 1 Next,oglašujte,če se le dda
31. januar 2016
u186827
u186827
Next
31. januar 2016
ok pišem po četrti uri! <3333
31. januar 2016
Lana,v njegovih rokah je bila Lana!!!
vse smo tekle za moškim,ko je lana zakričala >>reišite me,nočem umreti teko!!!<<moški se je zarežal in rekel>> o ja pa boš,če onidve ne data to kar želim!!!<<nuša je vprašala >>kaj pa želiš od naju..MORILEC!!?<<moški je pa rekel>>ah,vedve že vesta kaj želim<<
ana je odvrnila >>o ne pa ne veva!<< >>ZBEŽIMO PREDEN ŠE NAS NE BIJE!<< je zakričala lana in moškega udarila v moški spolni organ z nogami.več let hodi na karate in zna s tistimi,ki je ne ubogajo!
policisti so se slekli(ker so bili preoblečeni)zakričali so >>stoj,če zbežiš...<<a moškega ni bilo!na srečo so policisti s seboj pripeljali dva policijska psa,ki sta najboljša!psa sta stekla za njim,po celem hotelu,po cesti,med tovarnami in...konččno sta ga dobila.mi smo kmalu prišli,policija pa ga je aretirala.končno smo si mislili,a takoj za tem nam je odvrnil >>ni še konec...<<lana ga je po karatejsko spet brcnila tja...
to je naša lana
u207931
dobr Next
01. februar 2016
hwala
še en Next!
01. februar 2016
ful je dober
ful lepo pišeš
Next Next Next
01. februar 2016
pišem <3333
01. februar 2016
nušina in anina skrivnost part2
spet je bil lep sončen dan,kot vedno ...moški,ki nas je nameraval ubiti,je bil manuel...v zaporu je bil zaprt 4 leta in 6 mescev,torej štiri leta in pol!od tega,ko je šel v zapor je minilo že 4 leta in 6 mescev!!!!ojoj,sem si mislila,kajti spomnim se,ko je rekel>>ni še konec..<<
bilo je okrog 8:00 zjutraj,ko sem odšla k nuši.sedaj hodim pogosteje k njej saj me vedno bolj skrbi zanjo...prišla sem,odložila kolo,pozvonila,ven pa je prišla nuša.bila je zelo vesela,pa sem jo le vprašala:

n=nuša
j=jaz

j-kaj si danes tako vesela?
n-no...
j-ja...
n-BI ŠLA Z MENOJ NA JUSTINOV BIEBERJOV NASTOP V ZAGREB!!?
J-...OMG...JAAAAAAAAAAA!!!NIKOLI NE BI ZAMUDILA KAJ TAKEGA!!!
n-hitro se pripravi,kajti ob 17:30,se peljemo v zagreb!
j-yes!
n-in vse BFF gremo!
j-yes,yes!!!
n-hitroooo
j-kot rečeš
n-oki,se vidmo
j-itak!

hitro,kolko sem lahko sem peljala domov in se pripravljala!!!
spet sem prispela k nuši,kjer so že vse BFF čakale.pozdravile,objele,vznemirile:

an=ana
l=lana
p=pija
t=tjaša
anj=anja
j=jaz
n=nuša

n-pripravljene?!
j-itak!
anj-nikol boljše
p-se strinjam s vsemi! <333
an-am...ja nikol bolj best!
t-jap!
l-kdo pa ni!

ura je bila 17:25,ko smo se odpravljale v avto.itak mamičin!ko smo prispele...
01. februar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg