Forum
Neke noči je Maya šla na sprehod.Šla je v temen gozd,ki si nihče ni upal tja,saj naj bi tam bila neka žival in bi te ubila.Maya temu tudi ni verjela in je odšla v temen gozd in res iz tla se je pojavila roka in jo prijela za noge,drevo je oživelo in jo prilelo za roke.Iz grma je prišla žival.Maya je ugotovila da ni to pošast temveč človek-hudič.Začela je vpiti "Na pomoč! Na pomoč!Pomagajte prosim!!!"In človek-hudič se je režal in je uzel nož in "cik ,cak"prerezal ji je vrat in Maya je umrla."Hahaha!Prav ti je kaj pa hodiš v pomojem rečenem prepovedan gozd!!!HAHAHA!"In Maya je šla ne v pekel temveč v nebesa.

No naj vam predstavim Mayo.Maja ima rjave dolge lase in ima temno rjave oči.

Maya:

Ali nadaljujem zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. januar 2012
Nextt??
24. januar 2012
next
24. januar 2012
u69266
u69266
nnneeeexxxxttttt!!!!!!!!!!!!
24. januar 2012
u69266
u69266
zanimiv naslov
24. januar 2012
next!!!
24. januar 2012
next
24. januar 2012
next
24. januar 2012
takoj
25. januar 2012
next
25. januar 2012
In Maya je že u nebesih odprla je oči in pred seboj je zagledala akademijo za angelje."Živjo! Jaz se Mia,kdo si pa ti?"Maya je začudeno pogledala in odgovorila:"Jaz sem Maya.Če smem uprašati se lahko tudi jaz prijavim na to šolo?"Mia se zasmehlja in odgovori:"Ne skrbi prvi šolski dan je!Seveda se lahko vpišeš zakaj pa ne!" "A potem greve kar noter?"Mia ji odgovori na hitro"Pojdiva že noter!Pa še nekaj najdeti si moraš fanta da te bo povabil na nocojšni ples."Mia je zavila z očmi "Okey."Odšla sta noter v akademijo.Mayi je bila zelo ušeč saj so ji bli fantje luškani.Na sredi hodnika pa je zagledala prelepega fanta poimenu Wily.Zraven Wily-a je bil Mijin fant Jack.Mia jo je pogledala ,ter rekla "Pridi!Greva v najino sobo."Maya je samo začudeno pogledala in rekla:"Najina??"In Mia jo je povlekla v njuno sobo.Seveda se nebodo samo zabavale kakor se je zdelo Mayi,ker bodo imeli poleg tega tudi pouk.

Maya zdaj:

Mia:

Wily:

sam da je s krili.

Jack:

Next?
25. januar 2012
u69266
u69266
jaaa !
26. januar 2012
še 3 nexte pa nadaljujem =)
26. januar 2012
nexti!!!
26. januar 2012
še 2 nexta
26. januar 2012
neext
26. januar 2012
še 1 nextt hitr
27. januar 2012
u69266
u69266
neeext !!
27. januar 2012
okey
28. januar 2012
Dans bom ob 12.00ih pisala
28. januar 2012
''Ojoj noč je že obleko imam soplesalca pa ne!''Mia je že po sobi plesala kot ne vem kaj haha ''Ne skrbi te bo že nekdo povabil.'' ''In kdo je tebe povabil če smem vprašati?'' ''Jack.'' Nekaj časa sve se pogovarjale dokler ni nekdo potrkal ''TOK TOK''Z Mio sve poskočile in jaz sem šla odpret vrata in pred vrati je bil Wily.''Živjo.'' ''Živjo.Nekaj sem te hotel vprašati...'' Jaz pozorno poslušam ''Kaj pa?'' ''Bi šla mogoče z menoj na ples?''Jaz si v glavi kar vriskam in vriskam in odgovorim ''Seveda zakaj pa ne.'' ''Hvala'' Preden je odšel me je poljubil na lica.Zaprla sem vrata ''Kaj je bilo? Te je povabil na ples??''Rekla sem ''Mia umiri se!Da povabil me je na ples in ko je odšel me je poljubil na lice.'' ''Opala!!'' ''No zdaj me pa pusti na miru da se oblečem obujem in na danem nakit.'' ''Prav'' Jaz sem se preoblekla obula ter na dela nakit in pri vratih je spet potrkalo ''TOK TOK'' Z Mio sva odšle odpret Pred vrati sta bila Willy in Jack.''Gremo dami?'' obe sva se jima nasmehnile in rekle ''Da''
In šli smo na ples

Next??
28. januar 2012
u69266
u69266
♥ neeext ♥ ♥ neeext ♥ ♥ neeext ♥ ♥ neeext ♥ ♥ neeext ♥♥ neeext ♥ ♥ neeext ♥ ♥ neeext ♥ ♥ neeext ♥ ♥ neeext ♥♥ neeext ♥ ♥ neeext ♥ ♥ neeext ♥ ♥ neeext ♥ ♥ neeext ♥♥ neeext ♥ ♥ neeext ♥ ♥ neeext ♥ ♥ neeext ♥ ♥ neeext ♥♥ neeext ♥ ♥ neeext ♥ ♥ neeext ♥ ♥ neeext ♥ ♥ neeext ♥♥ neeext ♥ ♥ neeext ♥ ♥ neeext ♥ ♥ neeext ♥ ♥ neeext ♥♥ neeext ♥ ♥ neeext ♥ ♥ neeext ♥ ♥ neeext ♥ ♥ neeext ♥
05. februar 2012
U še 5 nextow
05. februar 2012
Al pa 2
10. februar 2012
u36937
u36937
next
10. februar 2012
Še 1 next
10. februar 2012
next
10. februar 2012
next
10. februar 2012
Nextam
10. februar 2012
Po plesu je Mia nekoga čakala.Jaz sem tuhtala koga bi čakala pol ure a potem sem se spomnila,da čaka Jack-a.A sem se morala prepričati zato sem jo vprašala.''Koga čakaš?''Ona še zmeraj čaka nato dobi sms.V solzah odgovori ''Jacka,a noče priti k meni.''Boga naša Mia jaz sem šla še malo ven in pogledala kaj se dogaja zunaj.Vključil se je zvočnik govoril je ravnatelj.''Spoštovani učenci pouk boste imeli v ponedeljek in torek po 6.ur.V ponedeljek 3.ure čaranja in 3.ure letenja,v sredo pa 3.ure letenja in 3.ure samoobrambe.Vse to vas bo učil Profesor Davi.Hvala.''In se je izključil ko sem obrnila smer proti Wiliy-u sem zagledala......

Nagradno vprašanje:
A)Kako se poljublja z drugo
B)Kako me nekateri tipi gledajo
C)Kako je nekateremu poslal SMS

Za nagrado dobite Paket ličil:

Pa še PROFESOR DAVI:

RAVNATELJ:
https://www.availableimages.com/images/pictures/2005/harry-potter-and-the-goblet-of-fire/aph_43.jpg
10. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg