Forum
Še ena selitev,tretja prav tako v toliko letih.Stanovanje mi je dajalo dober občutek.Ne tako dobrega pa najina soseda Nina.Ko smo se prvič srečali,jo je Jaka poželjivo gledal v njene obilne prsi.Štiri dni sva garala kot nora,da sva končno lahko rekla da sva vseljena.Zvečer sva imela najino prvo skupno večerjo ob svečah v novem domu.Hrana in pogovor sta bila prijetna in obljuba sladke sprostitve še bolj.Ugasnila sva luči v stanovanju,da bi se bolje naužila prekrasnega nočnega razgleda s terase.Iz sosednjega stanovanja so prihajali medli zvoki bluesa.Končno sva bila sproščena in blaže uživala v spokojnosti novega doma.Soseda je pustila vsa okna in vrata na stežaj odprt,da bi spustila noter nočni zrak.Čeprav nisva razločila pogovora,sva slišala glas,ki je bil zagotovo moški.Steve se je nasmehnil in potegnil stol bližje mojemu.Nežno me je objel čez ramena in mi šel s spretnimi prsti skozi lase.Nekaj trenutkov kasneje je spalnico najine sosede osvetlila pridušena luč.Takrat sva opazila,da imata namesto sten v spalnici ogledala-očitno se rada gledata.Nina je počasi stopila skozi vrata svoje spalnice in pri tem krožila v ritmu glasbe.Nato je slekla bluzo in prisilila svojega fanta,da se je vsedel na nizko omaro.Vzdignila je njegove roke in mu ukleščila zapestja od ogledalo.Začela je prekrivati njegov vrat in ramena z nežnimi,kratkimi poljubi-hm to postaja zanimivo…
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

nextam? ;*
29. maj 2012
stop
30. maj 2012
next ;D
30. maj 2012
Počasi sem stopala k postelji ter svoje telo migala v ritmu glasbe.
Stopila sem na posteljo ter šla na kolena. Gledala sem ga v oči in se počasi približevala k njemu, kot divja mačka. Rjovela sem, kot tiger in oblizovala si ustnice z jezikom. Usedla sem se mu je na kolena in ponovno delala krožne gibe s trebuščkom in prsmi. Njegove ustnice preusmerile so se na moje oprsje ter jih poljubljal.
Njegove ustnice so se usmerile k mojimi, ki poznane so bile po nežnosti. Poljubi postajati so začeli strastni in roke drsele so po enemu drugemu. Vzbujala se je strast in želja po enemu drugemu.
Želja po golemu telescu je začela postajati vedno močnejša in močnejša. Nedrček, ki sem ga imela oblečenega je na sebi je začel postajati tesen. Počasi sem si naramnice potegnila dol in odpela.Gledala sva v Ninino stanovanje in ju oponašala.
Nik mi je obema rokama zgrabil oprsja je in stiskal. Gnetil jih je, kot testo in me strastno poljubljal po vratu. Počasi se je začel usmerjati s poljubi do bradavičk. Nežno je z jezikom krožil po njih, da postala trda so. Njegovi zobje so se čutili kako grizljal jih je na grobo….
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
črni vitezori ker si str šele 3 leta pa nerazumeš ;*
30. maj 2012
pa nextaj no haha
01. junij 2012
u89653
u89653
next
03. junij 2012
Slišim njegovo globoko dihanje, boža me po trebuhu odpenja mi hlače in jih počasi potegne dol, boža me povsod, po trebuhu, kolkih, stegnih,... globje diham, Nik je samo še v boxarcah, jaz pa v hlačkah. Božava se, jezika se igrata, roke pa raziskujeta najini telesi. Poljubi so tako vroči, prime me za roko in jo položi na izboklino na boxarcah...
Ninino stanovanje se zakrije v temo...Z Nikom nadaljujeva kjer sva končala in ja čudovito je
Zjutraj se zbudim in vidim listek na mizi(odšel sem v službo bilo je nujno.poljubac* Nik)...V kuhinji si pripravim kavo in odidem na balkon.Opazim,da je najina soseda prav tako na balkonu.Sama leži na ležalniku oblečena samo v kopalke.Zagleda me in mi pomaha.Z roko se začne približevati spodnjemu delu kopalk...
06. junij 2012
u89653
u89653
next
06. junij 2012
nextaj
06. junij 2012
next no!
10. junij 2012
bom ju3
11. junij 2012
next
13. junij 2012
Gledam jo in si jo predstavljam brez kopalk moja napetost narašča.Kako to da si želim žensko,pa saj nisem lezba?
Nina si je že odpenjala zgorni del kopalk ko mi je zazvonil telefon(pa ravno sedaj).Bila je Nikova mama,spet mi je tožila o Nikovem očetu kako se prepirata in da naj pazim da se nama z Nikom nebo zgodilo isto.Mislila sem si stara vešča že spet naklada.Čez okno zagledam Nino oh kako je vroča telefon pustim na mizi.Vsedem se na ležalnik in jo uponašam,oh kje imam dalnogled,najdem ga v predalu in zraven njega poročno darilo,neuporableno in super za to priložnost.. Veliki roza dildo...Predstavljam si ga v moji mucii vzamem ga in počasi začnem masirat ščegetavček postane mi vroče začnem vzdihovati waaawww dogaja mii *_*

16. junij 2012
next : )
16. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg