Forum
to je moja 2 zgodba. hope u like 't

-----------------------------------------------------

hey! moje ime je diana. vsi me kličejo dian. stara sem 15. večinoma sem sama doma ker imajo starši podjetje v tujuni. živim v Londonu. imam bff ki ji je ime Kimberllie. kličem jo Berlin. imam pa tudi kužka ki ji je ime Layla Kim South. danes je zadnič šola. YESSS. seveda moram narest dober vtis na vse moje učitelje zgodovine, matematke, slovenščine, angleščine... sam mam problem ki ga imave s berlin tudi. pred začetkom 9.r so pršle novinke: kate, millie, nicky in any. sovražive ih. povzročajo samo slabe ocene npr. predstavljaj si da si uprašan fiz, zgo al ker koli predmet. no pač učitelj reče diana pojdi pred tablo samo tvoja ocena manjka. nič se niste učili, ker je vas je kate povabila v kino po šoli. tudi dn niste naredili zato to poveste. učitelj te nadere in vam takoj pribije cvek ki ga je napisal s svinčnikom. nato prideš domou in peleš z berlin na sprehod kužka. med tem se ustaviš pri sladoledu. med tem ko pa ješ se že večeri in kate s svojimi ljudi zbriše cvek in s kemičnim svinčnikom napiše pet
14. april 2013
next
14. april 2013
tnx
15. april 2013
ta next je posvečen girl wolf
:::::::::::::::::::::::::::::::______________________________________....

. zato pregleda učitelj vse redovalnicein opazi to kar vam je naredila kate. pribije vam 3 cveke. no take težave je imela berlin. bil je zadnji dan. jaz sem vodila predstaviteu vseh razredou, ki so nastopali. seveda treme je bilo več od moje teže. po končanem pouku sem šla v kino to proslavit z berlon. čisto sem pozabla da bom morala po hrano za današnjo zabovo. ko je bila ura 17:00 sem skočila iz kina in tekla v trgovino. v voziček sm vrgla vse kar mi je padlo pod roke. ko sm bila pri blagajni sm zagledala oglas POMAGAJTE V OXSFORD STRETTU NEGDO VLJAMLJA V HIŠE. VDRLI SO TUDI V PODJETJE NAJBOLJ SLAVNIH V LONDONU PIXSIE. omedlela sm. ko sm se zbudila so bili okoli mene na miljone ljudi, ter me fotografirali, imeli pri sebi mikrofone pa govorili da sem tista od najbolj slavnih starsev v londonu
15. april 2013
sory za gratek next sam mal cajta je blo...
16. april 2013
Nexttttttt malo oglašuj to zgodbico okoli...
16. april 2013
ok
17. april 2013
nextam k bojo 2 nexta
18. april 2013
okey link sm poslala unim k vem da bojo bral...
21. april 2013
EJ GRIL WOLF A LAHKO ŠE TI MAL OGLAŠUJEŠ?
28. april 2013
next
18. maj 2013
tnx
18. maj 2013
še 2 nexta
18. maj 2013
Berlin

Hiša

18. maj 2013
next
18. maj 2013
u59329
u59329
next
18. maj 2013
Next!
18. maj 2013
tnx

takoj sem dobila pomoč. >>kaj?kje?<< slišala sem govorjenje >>diana pixsel je še v komi<<
slišala sem tudi piske tik,tik, na dve sec. še naprej sem spala. ko sem se zbudila je zgledala noč. zaspala sem. zjutraj sem so me zbudili novinarji. KDO VAM JE DOVOLIL PRITI SEM!!! sem se drla. med njimi se je zrinil zdravnik. komaj sem slišala njegove besede vendar so vsi drugi glasovi potihnili ko sem slišala >>danes greš domov<<.

doma

končno doma. zleknila sem se na kavč in z Berlin sva se pogovarjali. rekla je da so naju sprejeli na Lancer. tja gre tudi Lewis. fant s katerim sem. jej! lahko bom postala znanstvenica. in tudi pridružili se bomo navijačem. poskerbela bom da bom Lewisova letalka. GOOO HELLCATS!!
18. maj 2013
vem da je kratek next sej zdele pride nadljevanje
18. maj 2013
Neeeeeeeext!
18. maj 2013
z belin sva takoj začele pakirati. Lewis me je poljubil in rekel da je moja zabava stekla kot po maslu. bila sem vesela da zabave ni bilo treba prekinit. ko sem spakirala ( skoraj celo omaro) sem prižgala TV in se zleknila na posteljo. navrsti je Odbite zabave divjega Vana. zaspala sem. končn napočil je dan. ustala sem že ob 7:30 kar je zame precej zgodaj. ko sem zagledala Lewisa ob sebi sem ga le poljubila na lice. odšla sem v kuhinjo in si pripravila palačinke in limonado. kmalu je lewis že vstal in me poljubil, malo zatem pa berlin. oba sta si privoščila palačinke. ura je bila 9:00. bila sem tako nervozna da sem si popolno uničila nohte. kopat sem se šla vsakih 5 minut. mislila sem že da sem notri 5 ur ne minut. nohte sem si uničila vijolično in modro barvo. >>še zmankalo na bo vode če se boš na toliko časa kopala<< je rekel lewis. berlin pa dodala >>in elektrike če si toliko las kodraš<< kmalu po teh povedih se je pripeljala limuzina. notri sem dala 2 kovčka, lewisova 2 in berlinovi 3. nadela sem si črna sončna očala. ko sem iztopila mi je vrata odprl ewis in me poljubil.>> ne v javnosti dajta v sobi<< k nama je pridervela...

A.) ravnateljica
B.) tista naj popularnejša na šoli
C.) lewisova EX-punca
18. maj 2013
ιмαš яαנє נυѕтιηα вιвєяנα αℓι σηє ∂ιяєcтιση؟ ρσкυкαנ ѕєм ιη σ∂gσνσяι! http://www.igre123.com/forum/tema/justin-biber-ali-one-direction/55328/1
18. maj 2013
u59329
u59329
neeext!!
18. maj 2013
next!
18. maj 2013
neeext!!
18. maj 2013
nextam yu3
18. maj 2013
kva?