Forum
kot že sami naslov pove se gre zgodba o vampirjih govori o 18 letni bonnie in o njenem življenju ko je srečala vampirja
12. december 2012
bonnie obožujem vsako leto posebaj sploh pa prvi dan šole dobil lahko kogar hočem to sm si mislila v glavi ko sm odhajala v šolo 4 letnik
12. december 2012
u115534
u115534
UUUUUUuuuuuuuuu, tu bo pa zanimivu brat kr napiši, supr zgodbico
12. december 2012
u115534
u115534
aja pa bi te prosila če pogledaš moj začetk zgodbice: MUSLIMANKA LJUBEZNI
12. december 2012
super zgodbica za nadaljevanje želim dubiti vsaj dva nexta
13. december 2012
nexte lahko pričakujete samo zvečer ker se moram učit
13. december 2012
mihael:
spustil sm mrtvo srno na tla ter se zamislil kaj se bo zgodilo v novi šoli ali bojo ugotovili na nisem navadni človek ampak vampir?zapodil sm se v zajca in mu svoje ostre zobe zasadil v vrat začutil sm toplo tekočino ki se jo že bil vaje kri mogel sm se napiti da nebi koga napadel v šoli tako bi vsi zvedeli kdo sm v resnici odpeljal sm se z BMW-jem v šolo pritisnil sm na plin kolikor sm mogel in se komaj ustavil pred svojo novo šolo in stopil iz avta zagledal sm se v dekle ki me je na nekoga spominjala morda iz preteklosti ampak sm raje nehal s svojo norostjo ko sm zagledal da me tudi ona opazuje sm se hitro obrnil stran ter odšel v razred.ugotovil sm da sm v istem razredu kod lepotica iz pred šole pozanimal sm se kako ji je ime in zvedel da ji je ime Bonnie in da je najlepša na šoli vsi so jo želel imeti za dekle ampak da z nikomer ni bila za dolgo konec pouka ne naznanil učitelj počasi sm se odpravil ven iz učilnice vendar me je nekdo ustavil ter me uprašal zakaj sm tako bled obrnil sm se in videl učitelja odgovoril sm le da imamo to v družini dobro je rekel in me končno spustil iz učilnice usedel sm se v svoj BMW in se odpeljal do gozda seveda sm odšel na lov.
14. december 2012
next
<33
14. december 2012
Bonnie:
zagledala sm tipa ki je stopil iz BMW-ja in me zelo začudeno pogledal a ko je ugotovil da ga opazujem je pogledal stran odšlasm za njim v razred in ugotovila da sma sošolca in moj bivši mu je povedal vse o meni nenavadno se mi je zdelo da sm ga zanima moj bivši je bil lubusumen ampak mi je bilo vsejeno za njega in sm odšla drugam začela sm tuhtati zakaj sm novega sošolca zanimala ampak sm se sprostila ko sm opazila da prihaja moja najboljša prijateljica Elena povedala sm ji da zanimam novega sošolca in povedala sm ji da je tuti on meni všeč
14. december 2012
NEXTIIII
14. december 2012
če potrebujete opis oseb ki bojo v zgodbi samo napišitte pa ga dobite
14. december 2012
u115534
u115534
next , ja lhku prosm malu opišeš osebe, tku za predstavo plis
15. december 2012
ja lahk
15. december 2012
bonnie je najlepša na šoli,mihael je vampir,mark je bonnin bivši,elena je njena bff za druge pa kasneje zvete
15. december 2012
next
lohka tudi slike
15. december 2012
next ja lahk daš tut kako sliko gor
16. december 2012
u109114
u109114
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
16. december 2012
bom probala
16. december 2012
oprostite ampak med počitnicami nebo nexta kr sm v bolnišnici ker se mi je slepič razvil resnično mi je žal čim bom lahko bom nextala pa vsem želim srečno novo leto 2013,veliko zdravja
21. december 2012
a res al ka bogaa poklič kejpa povj če nimaš moje fonske aja sej ti bom sporočilo poslala!
21. december 2012
boga ti
pa sorry,ker ob takem času oglašujem
http://www.igre123.com/forum/tema/va-wolf-soul/47085/
do zdej še nimamo nobnega bralca
25. december 2012
ok lahk vam povem da sm že doma in to pomeni da bom nextala aja pa nič nimam proti da oglašujete pa z veseljem bom brala vse zgodbe ki jih bote objavile
25. december 2012
ssw
next
19. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg