Forum
Hei! Rada bi napisala še eno zgodbico, pa ne vem katero 'vrsto' zgodbe naj pišem.

Zato sem spodaj naredila anketo, in prosim glasujte katero 'vrsto' zgodbe si želite, da jo napišem.

Ko bo najmanj 6 glasov začnem z pisanjem. Prosim, glasujte!!!

Kakšno zgodbo naj napišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. april 2012
oki, še 2 glasa!
05. april 2012
Oki! Največ glasow je za ljubezensko zgodbo, zato jo bom ju3 začela pisati.!
07. april 2012
u85086
u85086
sporoči da jo bom bralaa.
07. april 2012
u33561
u33561
Dej link.:**;D
08. april 2012
oki
08. april 2012
sporoči prosm
08. maj 2012
jop (:
09. maj 2012
Hodila sem po ozki ulici.

Oblečena sem bila v šolsko uniformo. Recimo, da je bila še kar vredu.
Včeraj smo se preselili v Paris in tukaj je vse tako drugače... Želela sem si v tak Paris, kot je na slikah, na razglednicah in na internetu. Vendar tukaj je vse tako drugače.
Preselili smo se v stari del tega velikega mesta.
Tako sem se veselila, da bom lahko skozi okno moje sobe opazovala Eifflov stolp, pa se ga vidi le ponoči, ko je obsijan.

"Hej!" za sabo sem zaslišala tek. Obrnila sem se. Zagledala sem dekle mojih let.
"Hej!" je ponovila in me dohitela.
"Ti si nova, ne?" mi je rekla in lovila sapo.
"Mhm," sem odvrnila. Še vedno mi je bilo malo nerodno.
"Doma si v tisti ogromni hiši nasproti kavarne Paris Café se mi zdi..."
Prikimala sem in skupaj sva nadaljevali pot. Sploh ni ogromna! Prejšnja je bila večja in sploh-na tej hiši ni balkona!
"Si se vpisala k mažuretkam?" sem zbrala pogum in jo vprašala.
"Ja! Že dve leti! Pa ti?"
"Šest let."
Bila je malo presenečena, ko me je slišala, vendar se je kmalu spet nasmehnila.
"Danes bodo po šesti šolski uri. Se boš vpisala? Lahko grem s tabo!"
"Okej!" sem odvrnila in se zavrtela na petah.
Morda pa ta del mesta sploh ni tako slab!

Šolska uniforma:

Prijateljica:

09. maj 2012
next
09. maj 2012
u85086
u85086
neeext.
11. maj 2012
še najmanj 3 nexti (:
12. maj 2012
u89003
u89003
next
15. maj 2012
u89003
u89003
next
15. maj 2012
u89003
u89003
next
15. maj 2012
tnx (:
15. maj 2012
sam rabim od različnih oseb (:
15. maj 2012
u81874
u81874
next
21. maj 2012
še 2...........
22. maj 2012
u81874
u81874
NEXT NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. maj 2012
u81874
u81874
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
05. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg