Forum
u99383
u99383
Naj se vam malo predstavim!Sem Amber.Stara sem 17 let.Imam sestro Nicole.Ima 23 let.Imam svojo prjatlco Demi.Stara je 17 let.Jaz in Nicole živime v LA.Oči in mami pa živita v NY.

Amber(jaz)

Nicole

Demi

Bilo je en teden pred počitnicami.Jaz in Demi smo odšle malo naokoli.Sicer gremo najraje na

Potem smo odšle vsaka domov.Vstopila sm u hišo.Tam je bilaNicole.Brala je knjigo.Pozdravila sem jo in odšla v sobo.
Moja soba:

Tam sem se ulegla in šlapo spiske za kontrolno ker bo drug teden.Na spiske se sem položila iphone in šla k Nicole na kosilo.

Nicoleeeeeeeeeeee.....!Kaj je Amber???Kosilo???Ja na mizi te čaka.MMMM...Njamiii!!!Ja okusno kaj!Štrukljiiiii!Pojej!Potem grem k Scottu.Ok!Scoot je od Nicole fant star je 25 let.

Scoot:

Amber...A te lahk neki prosm?Ja kaj?Dej dons pomij posodo js jo pa obrišem ok??Ja bom probala kr se mam velik za učit!Do večera jo umij ok?Ja vredu!

Next?

A boste brali mojo zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. oktober 2012
u106441
u106441
next
19. oktober 2012
u82298
u82298
next
19. oktober 2012
next
19. oktober 2012
next
19. oktober 2012
u100166
u100166
next
19. oktober 2012
next
19. oktober 2012
next
19. oktober 2012
u99383
u99383
Šla sem v sobo užgala svoj comp in pogledala če na netu kaj piše glede teh naumnih spiskov.
Moi comp:

Zunaj sem slišala neko naumno smejanje.No le kdo bi bil to kot......Nicole in Scoot!!!Šla sem na balkon in zakričala 'TIHO BODTA NOOOOOOOO'!
Js na balkonu:

Utihnila sta in odhitela proti slaščičarni kot vedno.Jaz sem šla v sobo in poklicala Demi.Seveda se mi je oglasila rekla:
Najin pogovor
j-js d-demi
j-oii
d-heilaa!
j-sorry če te motm samo mam te nek za uprašat.
d-kaj pa??
j-a veš te spiski za kontrolno?
d-Ja fulll so težki!!!
j-ja res je!
d-ej dej pridem do tebe če lohk pa bome preštudirale ok?
j-ti kr prid!
d-ok čau!
j-bay!

Prišla je.Objele smo se in odšla je v hišo.Naša hiša:

Dala sem ji nekaj za pit in zame tudi ter za obe za poslatkat.

Šle smo sicer ven pri bazenu in tam si mal pomagal,jedle,pile...
Po 2h urah učenja je šla ona domov po kopake js pa posodo pomit in se oblečt.Šle bomo u naš bazen.
Moje kopalke in japonke :

Od Demi kopalke in japonke:

Next?
21. oktober 2012
u82298
u82298
next
21. oktober 2012
next
21. oktober 2012
next
21. oktober 2012
next
21. oktober 2012
u99383
u99383
Po 1 uri kopanja smo odšle ven iz bazena.Jaz sem šla iskat v svojo veliko omaro in omaro s čevlji.

Oblekla sm se u to:

In Demi

Šle sme na sladoled.

Potem sem se mogla vrniti že domov ker je prišla nicole....

Oprostite za kratk next sam bom jutri dalšega!!
Next?
21. oktober 2012
u100166
u100166
next
22. oktober 2012
u104781
u104781
next
22. oktober 2012
u82298
u82298
next
22. oktober 2012
u99383
u99383
Prišla je Nicole z Scootom.Scoot bo prenočil pri naju.Urediii!Noo...Am..Kaj bo za večerjo me je vprašala Nicole.Rekla sm no .......Presenečenje!!!!!!!Vredu!Js pa Scoot grema u dnevno sobo.Okej!
Dnevna soba:

Odločila sem se da na hitro nardim jajca in poslastico in ta poslastica je sladoled.In res lotila sem se jih koker hitro sem mogla.Nardila sem v polih urah vse skupaj no da še dekoriram pa to....

Potem sem ju poklicala za mizo.Zgledalo jima je usaj tako mislim okusno....Pojedli smo in posodo je pomivala Nicole
Jaz pa sem šla v njeno sobo po njen fon.
Njena soba:

Njen fon:

Poklicala je mami v NY.
SIcer sma se js in Scoot igrala Monopoly.Mislim sma ga prpravlala.Skupaj smo ga potem igrali jaz,Nicole,Scoot....

Next??
22. oktober 2012
u82298
u82298
next
23. oktober 2012
u99383
u99383
Po 2h urah smo nehali ker smo bili pošteno zaspani.Šli smo spat.Zjutraj je bla nedelja.Zbudila sem se zgodaj zjutraj.Ob 6h.Nisem mogla spat.Šla sem na balkon in premišljala.
Potem sem šla po zajtrk.
Pojedla sem ga in šla gledat tv.
Čez 1 uro in pol....
Ura je pol devetih zju3.Poklicala me je Demi...
D-heii!!!
j-Oiiii!
D-Kok si?Sm te zbudla?
j-Supr sm!Ne me nisi zbudla sm se že js ob 6h zbudla.
d-A prideš do mene??
j-takoj!Sam oblečem se!
d-ok čaw!!
j-čauu
Oblekla sem se in odšla proti njenemu domu.

Odšla sem.Pred vrati njenega doma je že stala Demiiiiii!!!Objela sem jo.

Ona je predlagala če se greme slikat.Slikala naju bo njea sestra'mi je rekla'
Okheeeyyyyyy!!!
Pa naj še to povem da kjer bo blond sm to js(Amber)
Slike

Posamezne js:

Posamezne Demi:

Po slikanju me je povabila k njej da gremo popit mamino limonado(njeno mami
Seveda nisem odklonila ker obožujem limonadooooo!!!

Next??
23. oktober 2012
Nekšt!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. oktober 2012
u104781
u104781
Next!Fuk dobr pišeš
23. oktober 2012
next
23. oktober 2012
u99383
u99383
Hualaaaaaaa!!!!!!
Mama od demi se mi zasmeje nazaj in reče če mi lahko postreže piškote.Rekla sem da moram nazaj k Nicole ker imamo čez kako uro kosilo.(Ura je zdej okol 11:30)
Demi je rekla mami če lahko je' pri nas.Mama ji je dovolila z težkim srcem ker je bila na pol kosila in je bilo tolko hrane ampak je potrdila da naj.Demi je bila vesela.Zopet smo se objele.Demi se ji je zahvalile in že smo odšle proti našemu domu.Doma sm odkllenila kosilo je bilo kuhano pisalo je pa leraga moja sestr'ca Amber!
Kosilo je kuhano,dosti ga je.Jaz in Scoot sma ga že pojedla.Sicer pa pridem domov da ti povem neko novico ki jo boš zagotovo vesela!Tvoja sestra Nicole=)!
Kako novico?Sem vprašala Demi.Ali se ti kaj sanja??Noup.Okej bomo videli....Am no a maraš gobovo juho??Pa pire krompir ter meso??Pa sladica k jo bom js spackala??Ja itak nooo Amber! Hhaha okej!
Začele smo jest.Blo je res okusno!mmmmmm!!So se zacedile sline Demi.Kar naenkrat pa nekdo potrka le kdo???AM…Ja pridem no!!!!Dober dan….Nniicckk????????????????????Ja,am veš zaljublen sm vate Amber…Kua?????????????Ja prau si slišala .Ma ne nism….Opa,opa Nick smo zalubleni??A ti si kle Demi?Ja predragi Nicke!Sorry če če…Hahhaa nč če če ….Ma no tko je ta situacija….
Nick:

A bi upali ugibat kaj bo???
Next?
23. oktober 2012
u104781
u104781
next!fUL DOBR PIŠEŠ!!!!!!!!!!!!
24. oktober 2012
u82298
u82298
next nwm
24. oktober 2012
next
24. oktober 2012
neext
25. oktober 2012
next
25. oktober 2012
u99383
u99383
Rekla sem ne všeč mi nisi!
Odšel je.Okej sem is rekla.Potem sem na mizo postavila kosilo.Pojedle smo in nekaj malega popile.Privoščile smo si coca-colo.Potem je prišal Nicole.Heiii!Ojlaaa!No naj ti nekej povem...Ti rada poješ pa to..No in js sm ti zrihtala da boš lahko pela po svetu in seveda menedžerja dobiš jutri zjutraj.Dobita se ob 11h zjutraj da se spoznata zmenta...Omg!!!!!Nicole....Ti,ti...Si res najboljša..!!To se moraš zahvaliti tudi Scootu!Scoot...Kak naj se ti zahvalim??Da mi narediš tvoje najboljše palačinke!Okej!!
Čez nekaj ur...
Scoot,Nicole....Palačinke se bom lotila delat ok?
Jap!
čez pol ure...
Palačinke...!!!!!

Hahah so ok?Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!
Okej pa Nicole prosim pomij posodo!!!!!
Okej!
Odša sem v posteljo in razmišljala o vsem kar mi je rekla Nicole.Kok je najboljša sestrca!

Naslednje jutro ob 8h zjutraj
Jejjj!My day!
Grem v jedilnico nekaj pojest.Jedla sem:

Ko sem pojedla sem se šla oblečt

In se naličila ter si frizuro spela v čop...Ko sem bial zrihtana sem zaklenila hišo in odšla v bližnjo gostilno...
NEXT?
28. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg