Forum
u114589
u114589
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ja odločila sem se da bi pisala eno zgodbico....pisala bom.... :$$ i hope u like it....< 33333333
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
1.DEL ( čisto nezanimiv wem hah -.- )
''C H R I S T I E!!!!'' mi direkt na uho ki sem ga imela na vratih zakričala mami..-.-'' nadležno...haha....klicala me je za kosilo ker misli da sem gluha sej nimam sto kilometrov stran sobo no...hahah....no ja mami mi je nrdila njeno najbolšo specialiteto''palačinke '' ja ona res nrdi dobre pa še od njih se usaj kej naješ...ja zajtrk sm pojedla ful hitr ker sem bla z Kel(kelly)....ja je moja najboljša frenda....ful jo mam rada ker mi vedno pomaga zbrt obleke ko grem u šoping in tut dans grewa........
opis:
ja js sm Christie ali na krajše chris....stara sm 14 let in hodm u 9 razred....nimam še fanta :''c....use druge moje sošolke ga že majo hah..no ja mam tut najboljšo prijateljci Kel(kelly)...isto je stara in je moja sošolka....torej ma fanta :''3...poznava se že od rojstva in swa že od skoos bff....
js:

& Kelly:

Baii baii, upam da bo zgodbica brana
12. januar 2013
nextiii
13. januar 2013
u114589
u114589
huala....rabm še usaj 3 nexte
13. januar 2013
neext
13. januar 2013
next
13. januar 2013
u114589
u114589
huala rabm še 1 next
13. januar 2013
wαllғlower.*
wαllғlower.*
Nee
13. januar 2013
wαllғlower.*
wαllғlower.*
Neext
13. januar 2013
wαllғlower.*
wαllғlower.*
Zmotla sm se tm k pise ne sm misla next. Sam mi mal fon steka :c
13. januar 2013
u114589
u114589
aja okej....hvala za use nexte....dobite next mau kasnej
13. januar 2013
u114589
u114589
N E X T A M
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
2.DEL
Ja tudi danes sva šli v šoping, ker sem si morala kupiti nujno neke hlače,jopico in majico.Šli sva v new yorker,H&M in v Bershko. Obleke zame sem našla samo v new yorkeryu.Ko sem stala u vrsti da bi plačala sem imela torbico odprto in nekdo mi je nekaj čisto na skrivaj potegnil vn in zbežal iz trgovine. ugotovila sem da mi manjka dnar....''šit'' kak bom pa zdej plačala obleke? ja na srečo mi je pol Kel posodila denar da sem lahko kupila obleke. Ko sva šli iz trgovine sva se odločila da bova ta primer prijavili policiji.na policiji so že začeli raziskovati ampak mislim da še dolgo ne bodo nič našli če bodo iskali osumljenca samo po nakupovalnem središču x''d....Ko je mene in Kel avtobus pripeljal do najine ulice sva se zmenile da pridewa k meni domou ker mojih staršou ni doma in mawa lah party. doma smo na srečo imeli 3 vrečke čipsov,3 steklenice coca cole, 3 vreče bonbonov & 3 pakete nekih čokoladnh piškotov. to use sva pripravile na mojo mizo ki jo imam v sobi,užgale radio in nabijale musko all the time, obmetavali swa se s použtri ampak kmalu nama je postalo dc, zato sva šli gledat tv...uzela sem dvd ''paranormalno'' in začele sva bulit v film, potem pa nekdo pozvoni na vrata ni se nama dalo odpret zato sva gledali naprej...potem pa spet nekdo pozvoni na vrata a tokrat niswa nič slišali...Potem pa je nekaj le zaloputnilo in vrata so se prelomila potem pa je ustopil...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
N E X T A M?
+ rabim usaj 5 nextou ♥
+ vem da zgodbica ni nevem kaj ampak useen bi bila vesela nextou...
13. januar 2013
u118416
u118416
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
13. januar 2013
u42446
u42446
neeeext and cooool
13. januar 2013
u118416
u118416
u42446
u42446
jst newem
13. januar 2013
nextt.
13. januar 2013
next:3
13. januar 2013
u114589
u114589
wooow...hvala za nexte....dobite next bolj zvečer....am mislim da je bernie nevem kaj
13. januar 2013
u108011
u108011
Mogoče bi pisala bolj slovnično?* ;3
Next.
13. januar 2013
u114589
u114589
ja bom sory :''3
13. januar 2013
NEXT.
13. januar 2013
u114589
u114589
hvala :''3
13. januar 2013
wαllғlower.*
wαllғlower.*
Neeeext!!
13. januar 2013
u117903
u117903
nnnnnnnnneeeexxtt
13. januar 2013
nextttt
13. januar 2013
sori ker ti smetim pliz bereš ker čene bo moja zgodbica razpadla :"(
http://www.igre123.com/forum/tema/kdo-je-rekel-da-te-ljubim-/28965/25
13. januar 2013
u118416
u118416
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT:3
13. januar 2013
u114589
u114589
N E X T A M
- hvala vam ker berete čeprav vem da ni zgodba nič posebnega
................................................................................................................
3.DEL
Potem pa je nekaj le zaloputnilo in vrata so se prelomila potem pa je ustopil nek čuden moški s kapo na glavi me prijel in....
kar naenkrat se zbudim v neki sobi zvezana in zraven vidim tut Kel....uf sem si mislila fsaj sama nism....poleg naju ni bilo trenutno nobenega v sobi,zato sem pogledala v žep če imam tam mobi in nož a tisti moški mi je fse pobral...ugotovila sem da je Kel neki modra ukol uča se pravi da se je najbrž upirala....bila sem zvezana za nek stol Kel pa je bila zvezana za steber....ker me je fse bolelo se niti premakniti nisem morala sem pa se malo razgledala po sobi in upazila da so na tleh neke inekcije najbrž droge al neki in widla sem tudi kamere...''fak no zdej se še premaknit nesmeve''potem se je iz dougega spanca zbudila še Kel''omg omg kje sem kje sem? začela je kričat ampak sem jo hitro pomirila da nebi tisti moški izvedel da swa budne....najbrž nama je dal kako uspavalno in si mislil da bo držala 2 dni...najbrž je tok zadrogiran da sploh neve kerega smo danes....mimogrede zdaj tut mi2 ne veva ker nimava ne mobija ne ure :c....
....nekaj časa sva se s Kel pogovarjali ko zaslišiva glasno hojo po stopnicah navzgor...ja najbrž sva bile skrite na podstrešju....nekdo je čisto narahlo odprl vrata in se pritihopatil do naju....videli sva majhno punčko videti je bila normalna zato sva jo malo povprašali zakaj sva tukaj in kako sva sem prišli....punčka se je predstavila in nama povedala da je njo tudi neki moški ugrabel in da nisva edine....in da so v sosednji sobi še nekatere zavezana ampak da je ona v edini sobi k ni kamere in se je lahko odvezala....potem pa jas rečem ja ampak že mi2 imava kamero in zdaj te bodo opazili...punčka oz. megi se je klicala ...je hitro skozi use kamere pokrila z nogavicami in naju odvezala...šle smo še po druge punce čisto na skrivaj in hitro prišle nazaj v najino sobo...tam smo se zaklenile imele smo zelo močna vrata...vseh skupaj nas je bilo 8 zato je bilo veliko brihtnih glauc in smo sestaule super načrt....v sobi smo prižgale luč in sobo malo raziskale...ugotovile smo da ima soba veliko skrivnih predorov ki peljejo ven...ker pa je nekdo začel močno trkati po vratih smo se hitro skrile v nek predor in se spustile ven....ampak potem je bila še ena težka ovira...''ograja visoka skor 2 metra.'' ampak na srečo smo bile vse dovolj gipčne da smo splezale čez....ko smo vse prišle čez ograjo smo hitro tekle na policisko postajo saj je ena pač poznala to okolico....ko smo prišle tja vse zadihane so nas na hitro sprejelii in se začeli z nami pogovarjati o tem kaj se nam je zgodilo in bla bla bla naprej....potem ko vidimo čez okno policijske postaje neke fante nevem kok stare ki tečejo...haha najbrž nas iščejo ker smo jim pobegnile je ena izjavila ....
N E X T
- wam je zgodba ušeč?
16. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. januar 2013
u28319
u28319
● нєιι;∂
● α вι ρσgℓє∂αℓα؟ =» http://www.igre123.com/forum/tema/dreams-are-true-%28ft.1d%29/48759/1
● нναℓα čє вσš!
● ѕσяяу, кєя ѕмєтιм!!
σ.σ
16. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg