Forum
u157881
u157881
нєנℓα!
тσ ηα тєנ тємι ѕє вσ∂σ zвιяαℓι, ρσ∂ριѕι! ѕαмσ ρσνєנтє zα кαנ נιн яαвιтє ιη кσℓк , zвяαℓ נιн вσмσ!!!!!!! ιтαк! ℓαнкσ נє ∂α ѕє ηє zвяιšє, ∂α вσ σвѕтαנαℓα ησνα тємα...
тσ вσ ρσтєкαℓσ тαкσ:
- νι ρσνєѕтє zα кαנ נιн яαвιтє ιη кσℓιкσ ρσ∂ριѕσν
- נαz ναм ηαяє∂ιм νzσяєc

яєcιмσ z∂αנ ѕє zαčηє ρяνι!
20. december 2013
u157881
u157881
z๒เгค๓๏ թ๏թเรє ๔ค รє •ғαвυlυѕlץ• , ภє ๒เ z๒гเรคlค!

zвιяαмσ ρσριѕє ∂α ѕє •ғαвυℓυѕℓу• , ηє вι zвяιѕαℓα!

яαвιм Эθ ρσ∂ριѕσν, ρяσѕιм ∂σ∂α ѕνσנ gℓαѕ ѕєм. ℓαнкσ ѕє ѕαм ρσ∂ριšєš ιη ѕє νѕтανιš ησт , ℓαнкσ ρα ѕαмσ ηαριšєš , мєηє ∂σριš.

тυкι ρα ѕє zвιяαנσ:
εϊз ιzιє●cσσℓ
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
нναℓα , кєя ѕι ∂σ∂αℓ ѕνσנ ρσ∂ριѕ!
ℓρ ιzιє●cσσℓ
20. december 2013
jas sem zraven
20. december 2013
u157881
u157881

яαвιм Эθ ρσ∂ριѕσν, ρяσѕιм ∂σ∂α ѕνσנ gℓαѕ ѕєм. ℓαнкσ ѕє ѕαм ρσ∂ριšєš ιη ѕє νѕтανιš ησт , ℓαнкσ ρα ѕαмσ ηαριšєš , мєηє ∂σριš.

тυкι ρα ѕє zвιяαנσ:
εϊз ιzιє●cσσℓ
εϊз Patricijaaaa
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
ℓρ ιzιє●cσσℓ
20. december 2013
dopiš
20. december 2013
u154174
u154174
jaz sem zraven
20. december 2013
тυкι ρα ѕє zвιяαנσ:
εϊз ιzιє●cσσℓ
εϊз Patricijaaaa
εϊзsᴛʏʟᴇs◄ωɪғᴇ
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
ℓρ ιzιє●cσσℓ
20. december 2013

тυкι ρα ѕє zвιяαנσ:
εϊз ιzιє●cσσℓ
εϊз Patricijaaaa
εϊз☯яαıивøω ραиđα☯ <33 rada te mam ne zbriši se čepraw vem da se nebošš
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
ℓρ ιzιє●cσσℓ
20. december 2013
u156525
u156525
hwala wm ful <3
20. december 2013
u158405
u158405
jaz bi se še podpisala.
20. december 2013
u154174
u154174

тυкι ρα ѕє zвιяαנσ:
εϊз ιzιє●cσσℓ
εϊз Patricijaaaa
εϊзஜ SMФКΞ GłЯŁ ஜ
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
ℓρ ιzιє●cσσℓ
20. december 2013
u156525
u156525

тυкι ρα ѕє zвιяαנσ:
εϊз ιzιє●cσσℓ
εϊз Patricijaaaa
εϊзஜ SMФКΞ GłЯŁ ஜ
εϊз мoυƨтɒнɔɘ :3
εϊз нαямσηу.*
εϊз sᴛʏʟᴇs◄ωɪғᴇ
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
20. december 2013
u157881
u157881
plis oglasujte
20. december 2013
zraven sem
20. december 2013
тυкι ρα ѕє zвιяαנσ:
εϊз ιzιє●cσσℓ
εϊз Patricijaaaa
εϊзஜ SMФКΞ GłЯŁ ஜ
εϊз нαямσηу.*
εϊз sᴛʏʟᴇs◄ωɪғᴇ
εϊз єαт.мє :*
εϊз cнɾιѕҭмʌѕ giɾł
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
20. december 2013
u156525
u156525
hwala wm full <3 za vaš trud(: ampak kaj čem odločka sm se da se zbrism uzivejte se naprei in kaj nej recm...mogoce pridm se kej nazaj pod drugim imenom(: se ena zadnja stvar : love u all

xoxo Maya with
20. december 2013
u157881
u157881
Neee
20. december 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Obezno se nam javi z novim profilm oz. imenom :***
radi te mamo tuki <333333
20. december 2013
u156525
u156525
nwm no...hwala usm za trud but itak jih ne briga niti 30 zame da bi se podpisali tk da...
20. december 2013
mene pa briga za tebe<33
20. december 2013
Neeeeeeeeeeeeeeee! Nesmeš se zbrisat... jst se dons doživela čisti prelom al whatever... uglaumn čist sem bla "na tleh", jokala sem, tresla sem se in vse.... ampak še zmer sem tle... samo zaradi oseb ki so mi govorile: Stay strong, never give up! We love you! <3
20. december 2013
u156525
u156525
hwala resss ampak ocitno se jih premal briga zame,..
20. december 2013
u157718
u157718
тυкι ρα ѕє zвιяαנσ:
εϊз ιzιє●cσσℓ
εϊз Patricijaaaa
εϊзஜ SMФКΞ GłЯŁ ஜ
εϊз нαямσηу.*
εϊз sᴛʏʟᴇs◄ωɪғᴇ
εϊз cнɾιѕҭмʌѕ giɾł
εϊз bff forever<3
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
20. december 2013
u156493
u156493
тυкι ρα ѕє zвιяαנσ:
εϊз ιzιє●cσσℓ
εϊз Patricijaaaa
εϊзஜ SMФКΞ GłЯŁ ஜ
εϊз нαямσηу.*
εϊз sᴛʏʟᴇs◄ωɪғᴇ
εϊз cнɾιѕҭмʌѕ giɾł
εϊз bff forever<3
εϊзCαƨтʟεGıяʟ :vem... usi mislte, da sm nora k to pišem... sam moram... roman? ne pišem jih kr tko... pišem jih zto, da bi ti povedala kolk mi pomeniš... samo uno o važičkah... ampak... nwm ali si ma takrat mogoč kaj zavidala... nwm... veš? če imaš veliko prijateljev ni nujno, da so usi zlati. želim, da ostaneš... sva sošolki in usi govorijo, da greš u novo šolo. a je to res? potem ne bova več skupi... no če se izbrišeš, pa ne bo niti ene sledi več za tabo... samo u mojem spominu boš ostala... SAMO...vem. s tem besedilom te nisem prepričala, da ostaneš. samo želim ti dokazat, da imej rajš manj prijatlou, ki te imajo radi, kakor 50 prijatlou, ki te na skrivaj sovražijo... in vedi.. veliko mi pomeniš. veš? useeno mi je, tut če me tuki na tej temi blokirajo zarad predolgega sporočila, želim, da ostaneš. tut drugi si tega želijo. neglede na use boš 4ever ostala u naših srcih. tako to je use... še bi lahko govorila... samo... poznam te še kr doboro... vem! nisi imela lahkega ali srečnega življenja... opa tut vem, da tega (sej veš..) ne boš nikoli pozabla... lahko pa se potrudip, da bo tvoje žiuljenje boljše. ostani! rada te imam.
nεϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
20. december 2013
u157456
u157456
hheii
20. december 2013
u157881
u157881
тυкι ρα ѕє zвιяαנσ:
εϊз ιzιє●cσσℓ
εϊз Patricijaaaa
εϊзஜ SMФКΞ GłЯŁ ஜ
εϊз нαямσηу.*
εϊз sᴛʏʟᴇs◄ωɪғᴇ
εϊз cнɾιѕҭмʌѕ giɾł
εϊз bff forever<3
εϊзCαƨтʟεGıяʟ :vem... usi mislte, da sm nora k to pišem... sam moram... roman? ne pišem jih kr tko... pišem jih zto, da bi ti povedala kolk mi pomeniš... samo uno o važičkah... ampak... nwm ali si ma takrat mogoč kaj zavidala... nwm... veš? če imaš veliko prijateljev ni nujno, da so usi zlati. želim, da ostaneš... sva sošolki in usi govorijo, da greš u novo šolo. a je to res? potem ne bova več skupi... no če se izbrišeš, pa ne bo niti ene sledi več za tabo... samo u mojem spominu boš ostala... SAMO...vem. s tem besedilom te nisem prepričala, da ostaneš. samo želim ti dokazat, da imej rajš manj prijatlou, ki te imajo radi, kakor 50 prijatlou, ki te na skrivaj sovražijo... in vedi.. veliko mi pomeniš. veš? useeno mi je, tut če me tuki na tej temi blokirajo zarad predolgega sporočila, želim, da ostaneš. tut drugi si tega želijo. neglede na use boš 4ever ostala u naših srcih. tako to je use... še bi lahko govorila... samo... poznam te še kr doboro... vem! nisi imela lahkega ali srečnega življenja... opa tut vem, da tega (sej veš..) ne boš nikoli pozabla... lahko pa se potrudip, da bo tvoje žiuljenje boljše. ostani! rada te imam.
εϊз blαžkαα. ヅ
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
20. december 2013
u157456
u157456
kaj
20. december 2013
napiš me
20. december 2013
u156525
u156525
CαƨтʟεGıяʟ : nemorm verjet da si to napisala zame...pa ... sm mislila da te sploh vec ne briga zame... vem da sm rekla kar sm pac rekla in mi je ful zow in res nevem kaj nj nardim da se ti upravicm za to...ampak....ne nism ti zavidala...zakja ze? mah moj lajf nemore postat bolsi ker : U SOLI ME ZAFRKAVAJO, SAM ZATO KER SM SE ENKRAT ZALJUBLA POTEM : NA IGRAH ME OCITNO NITI TRIDESET NE MARA DA ZBEREJO PODPISE DA JS OSTANM KER JIH NE BRIGA ZAME, POL SKREGALA SM SE Z LASTNO BFF (TI) POL DEDI MI UMIRA OD RAKA, OCI IN BABI STA MI ZE UMRLA OD RAKA, HOCM U DRUGI RAZRED KER ME U NASM ZAFRKAVAJO PA NI VELIK MOZNOSTI IN ZATO BOM SLA VERJETNO V DRUGO SOLO... ne zarad tebe...
20. december 2013
u157881
u157881
тυкι ρα ѕє zвιяαנσ:
εϊз ιzιє●cσσℓ
εϊз Patricijaaaa
εϊзஜ SMФКΞ GłЯŁ ஜ
εϊз нαямσηу.*
εϊз sᴛʏʟᴇs◄ωɪғᴇ
εϊз cнɾιѕҭмʌѕ giɾł
εϊз bff forever<3
εϊз blαžkαα. ヅ
εϊз minč
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз
εϊз