Forum
Hey vem,da je zgodbic zelo veliko a ta bo zgodbica,ki prikazuje realno življenje iin življenje kakšno je v resnici,da ni vse tako lepo in zlato ter,da se je za vse dosežke potrebno potruditii naj povem,da je zgodba izmisljena pa vendar prikazuje realno življenje.....

Torej o čem bo sploh govorila zgodba:

O dekliici Teji,ki živi z mamo in občasno obiskuje svojega očeta,ki živi čisto na drugi stranii države ... Teja je preprosta in vedno rada sanjarii ima najbolšo prijateljico Saro in skupaj sta v razredu in vse počneta skupaj.....njena mama Zala je kar uredu mama samo Tejii ne pusti dosti stvarii veliko krat jo zanemarja in zmirja drugače pa je čisto uredu mama..... Teja tako kot vsaka najstnica sanjarii o svojii veliki ljubezni ,ki je z njmi že od 4 razreda se gojijo čustva vendar pa je Teja velikokrat žrtev napadanja nekaterih prijateljic njena največja sovražnica je....Lee.

Teja:

Sara:

Lee:

02. oktober 2012
neeeeeeeeeeeext
please zelo je dobro
02. oktober 2012
neeeeext plis hitrooo
02. oktober 2012
next
02. oktober 2012
next
02. oktober 2012

1. Del

Sedela sem tam v svoji sobii in razmišljala o sebi in o svoji prihodnostii o tem kako biti čim bol uredu in početi to kar me veseli brez ovir.. a hitro sem se streznila odšla iz sobe in močno zaloputnila vrata ter odšla po dolgih stopnicah navzdol proti kuhinji odprla sem hladilniik in nekaj časa gledala vanj ampak sem se v zadnjem trenutku premislila in ga zaprla torej spet nisem zajtrkovala... počasii sem se oblekla potem pa z šolsko torbo odhajala iz dvorišča peš proti šolii v mislih sem imela samo snov in sebe kako se bom spopadla z novimi problemi v šoli. Prispela sem v veliko šolo ( Gimnazijo) res šola mi je bila že vedno najlepša tukaj v našem kraju kot bi mi bla naklonjena vedno tudi kot otrok sem jo občudovala in poglej me zdaj pa že hodim v šolo. Potem pa sem prii omaricah zagledala Saro objeli sva se in odšli v razred ,ko sem pristopila do svojega mesta pa so ble razporejene maskare ena zraven druge

zelo čudno sem pogledala in pred mano je stala Lee hotela me je samo vprasati katero naj uporabi a sama ji nisem znala odgovoriti zato je pospravila in že se je začel pouk .. Po koncu pouka sem stekla takoj domou in pri vratih srečala Bratca,ki sedi na stopnicah pred uhodnimi vrati ( kaj pa on počne tukaj) A vseeno sem odšla notri in se spraševala kaj naj torej storim zdaj.. a samo razmišljala sem in sanjarila o vsem mogočem.
02. oktober 2012
JAZ VAM BOM POSTAVLJALA PO KONCU NEXTA VPRAŠANJA ZELO BI BILA VESELA,ČE BI NA NJIH ODGOVRJALI:

a) Kako se vam zdi 1. next
b) Ideje? , Kometarji , Pripombe
c) Nextam?
02. oktober 2012
u30718
u30718
a) swetovni, odlični, popolni!
b) the best ♥
c) Daaaa! Nekštiii takoi!
02. oktober 2012
a) bres besed
b) mislim da jih ne rabiš, ker pišeš najboljše♥
c)nexšti now♥
02. oktober 2012
u108194
u108194
ja next
02. oktober 2012
hvala vam za te use nexte samo dejte plis oglaševat,da dobim brauce prosim
02. oktober 2012
u108194
u108194
ok
02. oktober 2012
next
02. oktober 2012
a) Ful je dober...
b) Piši tko kakor hočeš in zgodba bo svetouna!! < 3
c) Neext!
03. oktober 2012
coool
pisi tak da bo fuul razborljiva
pa ja itak next
pa zgodbica je ful svetovna tak da velik srece pri pisanju
03. oktober 2012
next!!!
a) ful dober
b) no comment
c) next
05. oktober 2012
hvala vam usem,ki berete no zdaj trenutno nimam idej ampak se bom potrudila,da dam next že danes
05. oktober 2012
u108194
u108194
ok
05. oktober 2012
http://data.whicdn.com/images/38073051/10463_520726684610130_961613682_n_large.jpg
2. Del

Spet sem zrla v tisto okno v moji mizi enostavno obožujem naravo zato mi tudi pomaga pregnatii razne misli ( predvsem slabe). Torej sedim za mizo in gldam ven pred mano pa je ceu kup zvezkov in knjig ijah danes ni moj dan za učenje po resnici povedano nikoli ni,učenje je tako ne zanimivo.. Nekaj čaasa sem še gledala skozi okno dokler ni v mojo sobo potrklal mlajšii brat Ian.. Ne moram reči,da ga ne maram saj ga imam zelo zelo rada samo včasih je zelo zelo tečen in ne da miru a nekako mi ga je uspelo odgnati iz sobe in tako sem se zavedala,da moram v šolo. Nemaram je resnično sovražim šolo no... Lee je moja sovražnica že od osnovne šole in vedno vedno res vedno najde nekaj,da me ponižuje kot že od osnovne šole, Zakaj se ji nikoli ne morem postaviti po robu? Vedno me lovi okoli prsta,zato vedno zmedena odiidem v šolo.. Tokrat Sare ni bilo v šolii a braz nje sem izgubljena. 1. uro smo imeli glasbo no inn zato,ker ni Sare moram sedeti zraven največjega piflarja Jacka,ampak useeno bolje kot zraven Lee. Torej potem je prišla Lee oblečena zelo lepo ( ima smisel za stil)

Čeprav težko rečem ji zavidam njeno lepoto jaz sem le navadno dekle,ki me nobeden fant ne pogleda a zanjo pa se vrtijo vsii. Tudi........ Mike. Moj sošolec ------- < 3 < 3

Potem pa je v razred prišla učiteljica in naznanila,da je čez 4 dni šolska proslava in taako kot vsako leto bodo organizirali karaoke ... Ko sem izvedela sem se le rahlo nasmehnila

A,ko je to takoj opazila Lee se je zdelo,da nekaj naklepa!.....
***************************************************************************************
Naiiprej hvalla,kr berete zgodbico zeloo bi bila vesela noviih brallk...

No zdaj pa še vprasanja za vas:

a) Kaj Naklepa Lee?
b) Alii je Teji všeč sošolec Mike?
c) Komentarji,Želje itd.
č) Nextt ?
05. oktober 2012
u108194
u108194
next
05. oktober 2012
a-Nimam pojma...
b-mislim, da jaa.... < 3 <3
c-Ful dobro pišeš, pa mam tudi eno željo...lahko eno slikco od Mike-a!
č- next!
05. oktober 2012
neeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!
06. oktober 2012
nexttt
24. november 2012
neext
30. november 2012
neeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. april 2013
u140056
u140056