Forum
Ko sem že mislila da moj dan nemore biti slabši,sem opazila mrtveca ob svoji omarici.Kayla je kot vedno brez predaha blebetala in ga sploh ni opazila.Vsaj ne takoj.Dobro saj ni bil čisto mrtev.Bil je nemrtev.Ali nečlovek.Saj je vseeno.Znanstveniki pravijo eno, ljudje drugo, vendar gre za eno in isto stvar.Vsak je takoj veden kdo je. Čeprav nebi čutila moči in teme, ki je sevala od njega, pa nikakor nebo mogla spregledati SAFIRNO MODREGA ZNAMENJA ki je sevalo od njega v obliki pol meseca na njegovem čelu in dodatne tetovaže prepetenih vozlov.ki mu je obrobljala enako modre oči.Bil je vampi.
Še huje bil je sledilec.Sranje stal je ob moji omarici.
Zoey ali me sploh poslušaš!
Vampir je spregovoril z gladkim, ubranim obrednimi besedami ki so bile naverne in zapeljive kot kri pomešane s čokolado.
Zoey Montgomery! Noč te je izbrala.V smrti se boš spet rodila.Noč te kljiče.Odgovori njenemu sladkemu kljicu! Tvoja usoda te čaka v hiši noči!
Dvignil je dolg, bel prst in ga usmeril vame.Čelo me je grozno zabolelo in pred očmi se mi je zabliskalo.Ko je Kayla odprla usta in zakričala.
Ko sem spet prišla k sebi sem zagledala Kaylin brezbarni obraz, ki je strmel vame iz višine.
Kot vedno sem bleknila prvo neumnost ki mi je prišla na misel Kay buliš kot riba.
Zaznamoval te je
NEXT KDO?

Boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. julij 2014
itak da bom tvoje brala ful dobr ) am... neki sm pozabila mhm... aha neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. julij 2014
seveda bom brala....
04. julij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. julij 2014
NEXT
04. julij 2014
ETO NEXT
Oh Zoey ! Na čelu imaš obris tiste spake!!!!!!!!!!Pritisnila si je belo dlan na ustnice in skušala zadržati jok.Sedla sem in zakašljala.Glava me je peklensko bolelo in podrgnila sem si mesto med obrmi.Srbelo me je kot osji pik.Bolečina se mi je širila na oči in ličnice in šlo mi je na bruhanje.Zoey ! Kayla je jokala in med jokanjem se ji je kolcalo.To je bil sledilec.VAMPIRSKI SLEDILEC!!!!!!
Kay.Močno sem pomežiknila in hotela odgnati močan glavobol.Nehaj jokati veš da mi greš na živce ko jokaš!!Iztegnila sem roko da bi jo potrepljala po hrbtu in da bi jo potolažila.
A se je nagonsko odmaknila.
Nisem mogla verjeti odmaknila se je kot se me bi bala.Najbrž je opazzila mojo prizadetost , saj je začela zopet bebljati.O bog Zoey !!!!!Kaj boš naredila?Tja ne smeš.Ne smeš postati ena izmed njih.To se ne sme zgoditi!! S kom bom potem hodila na nogometne tekme?
Opazila sem, da se mi med poplavo besed ni niti enkrat pribljižala.Požrla sem užaljenost in me sililo na jok.Oči so se mi v hipu posušile.Dobro sem znala skrivati solze.

NEXT KDO?
04. julij 2014
neeext
04. julij 2014
neeeeeeeeext
04. julij 2014
u173108
u173108
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeexxxxxxxxxtaaaaajjjjjj
04. julij 2014
V zadnjih treh letih sem postala prava profesonalka.
No bom že kako.Najbrž je samo čudna pomota sem lagala.
Nisem zares govorila.Besede so mi same prihajale iz ust.Še vedno sem se kremžila zaradi glavobola in vstala.Ozrla sem se malo naokrog in se odahnila ,ker sma bili s Kaylo sami na hodniku. Potem pa sem morala zadušiti histerični smeh.Če me nebi skrbel jutrišni peklenski smeh in nebi odšla k omaricam po učbenike da bi se nocoj obupno in brez upno gulila geometrijo bi me sledilec našel na dvorišču kamor hodi veliko otrok.
04. julij 2014
Sicer imam avto ampak zaradi solidarnosti čakam na avtobus zraven tistih ki nimajo te sreče, in obenem še izvem kdo osvaja koga.Tako pa je stal na hodniku pred matematičnimi očilnicami samo en piflar ki me je gledal z odprtimi usti, kot da bi povrgla leglo letečih prašičev.
Spet sem zakašljala oziroma ugabno zakrehala.Piflar je zacvilil in jo ucvrel po hodniku proti razredu gospe Day in stiskal leseno šahovnico k svojim koščenim prsim.Očitno se šahovski krožek po novem sestaja ob ponedelkih po pouku.
Kdo ve ali vampirji igrajo šah.So med vampirji piflarji?Kaj pa barbikam podobne navijačice?Igrajo vampirji v šolski godbi?So med njimi tudi čudaški darkerji?Bom sama postala darkerca? Ali še huje emo?Črna mi ni posebej všeč.Vse to mi je rojilo po glavi,ko me je spet napadel histerični kašelj.
Zoey si v redu? je vprašal Kayla s čudno visokim glasom, kot bi jo nekdo uščipnil in se spet odmaknila od mene.
Vzdihnila sem in začutila da me spet napada jeza.Kot da bi si to želela!Že od tretjega razreda sma bili najboljši prijateljici,zdaj pa me je gledala kot da bi se spremenila v pošašt. Ko sem to videla sem odšla kar mimo nje in odprla vrata na dvorišče.Na dvorišču pa je bilo preveliko otrok in tudi HEATH moj bivši.Takoj bi opazili mojo znamenje zato sem se odločila da grem na wece in bom tam počakala dokler jih večina nebo popihalo domov.
Ko sem bila na wece ju že 1 uro sem se odločila da grem ven.
Vzunaj ni bilo več skoraj nobenega zato sem hitro odšla k avtu.
Hey Zoey me je pozdravil moj bivši fant..
NEXT KDO?
04. julij 2014
ZOEY

04. julij 2014
KAYLA

04. julij 2014
u153756
u153756
neext
04. julij 2014
še kdo?
04. julij 2014
neeeext <333
04. julij 2014
nextam ko bom lahko
04. julij 2014
u153756
u153756
okejj
04. julij 2014
u172733
u172733
Omg popolno!!!! Nexttttttttttttttt<3333
04. julij 2014
next
04. julij 2014
u153052
u153052
ja popolno je če je pa iz knjige prekopiran!!!!!
04. julij 2014
??????????????????????
04. julij 2014
u172733
u172733
Kwa???
04. julij 2014
ka tebi ni to pišema z mojo bff
04. julij 2014
u172733
u172733
Pa kwa???? Mislim ka bi mela od tega ce bi iz knjige prekopirala????? Wtf?? REBEKA NI TAKA!!!!!
04. julij 2014
u153052
u153052
res je iz knjige prekopiran ker js glihkar berem to zbirko no vsaj začetk se opravičujem nism prebrala do konca ampak sm prebrala sam začetk sorry spet sam res zgleda prekopiran iz knjige Zaznamovana zbirka Hiša Noči (mimogrede to vem k glih berem to zbirko)
04. julij 2014
JS SM TO PREBRALA-.-
04. julij 2014
u172733
u172733

Lahk da je sam nakljucje....
04. julij 2014
ah ke
04. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg