Forum
u86164
u86164
no tuki bom pisala eno zgodbico upam da vam bo všeč!!
Bil je petek. Zbudila sem se v sončno jutro, ptički so peli na vejah in strehi...vse to pa je naznanjalo začetek poletja. Bil je 10.maj in danes je bil moj dan. Imela sem rojstni dan. Sweet sixteen je pisalo v mojem prvem smsu, ki sem ga prejela od najboljše prijateljice. Že zjutraj sem se zbudila dobre volje, zato tudi z vstajanjem nisem imela nobenih težav. Zmeraj sem se zbudila z nekaj težavami in tudi budilko sem kdaj prespala. Potem sem se morala opravičevati v šoli, da mi je vlak odpeljal pred očmi, da me budilka ni zbudila in da se je pokvarila...sedaj se zgledujem po najboljših in sem zamujanje že malo omejila. Tako...moje ime je Amy in obiskujem prvi letnik gimnazije. Danes je bilo toplo zunaj, zato sem si za ta posebni dan oblekla

Z nasmeškom na obrazu sem se odpravila v šolo. V šoli je bilo vzdušje na vrhuncu. Praznovali smo moj rojstni dan, bili veseli in se zelo zabavali. Prejela sem veliko voščil, nekaj daril, kasneje pa še potrošila nekaj denarja, saj sem morala častiti pijačo v najljubšem lokalu. Dan je potekal v najlepšem redu, tudi doma smo malo praznovali, nato pa sem ob deseti uri utrujena legla v posteljo. Skoraj sem že zaspala, ko se je na mobitelu oglasil zvok za sporočilo. Danes sem ga kar nekajkrat slišala, zato tokrat nisem bila presenečena. Najprej sem trikrat pomežiknila, nato pa pogledala v telefon. Te številke pa nisem poznala. Bilo je voščilo za rojstni dan.
V njem pa je pisalo nekaj takega:
"Živjo Amy. Verjetno veš kdo sem, a najmanj kar si pričakovala je bilo tole sporočilo, kajne? Matej sem. Skupaj hodiva v glasbeno šolo. Saj se me spomneš kajne? Tisti fant iz orkestra? Že nekaj dni nazaj sem ti hotel napisati sporočilo, te dodati na facebooku ampak nisem nekako zbral dovolj poguma. Vem, da imaš danes rojstni dan in upam, da ne zameriš, saj sem tvojo cifro dobil pri tvoji prijateljici. Želim ti res vse najboljše in najlepše. Vse želje, kar si jih želiš naj se ti izpolnijo in lepo praznuj. Pa še nekaj...bi se lahko mogoče kdaj dobila na kakšni pijači?"
Nekaj časa sem samo buljila v telefon. Fant mi je poslal sms? Me je res povabil na pijačo? Čakajte malo...kdo je že ta Matej? Odločila sem se, da mu odpišem in grem na vse ali nič.
slike:
jst Amy:

Matej iz glasbene:

vam je všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. april 2012
next
18. april 2012
next please
18. april 2012
u86164
u86164
tenks
18. april 2012
ni za kej
18. april 2012
Neexšt nujno!! ♥♥♥
18. april 2012
u75172
u75172
dej next ajde ;D
18. april 2012
nextii zdle
18. april 2012
u83764
u83764
NEXT
18. april 2012
next
18. april 2012
u86164
u86164
ok nextam
_____
Naslednje jutro je bila sobota. Tokrat bi si lahko privoščila malo več spanja, a nekako nisem mogla odtavati v deželo sanj. Bila sem zaspana a hkrati zelo budna, saj sem razmišljala o sporočilu, ki sem ga prejela včeraj. Zakaj se ne morem spomniti kdo je Matej? Odšla sem na računalnik, bolj direktno na facebook in napisala njegovo ime. Na ekranu se je prikazal njegov profil in začela sem brskati po njegovih slikcah in objavah. Bila sem presenečena in nekako...ammm začudena. Ja, to bo prava beseda. Nekako nisem bila punca, ki zelo rada osvaja fante in flirta z njimi. Ampak vseeno mi je bilo zelo všeč, če mi je kakšen fant napisal sporočilo. In še bolj mi je bilo všeč, če me je povabil na pijačo. Tokrat nisem buljila v sporočilo, ampak v njegove slike. Spomnila sem se kdo je ta Matej in moram priznati, da ni tako slab. Komaj sem čakala, da ga spoznam še v živo. Dodala sem ga za prijatelja in petnajst minut kasneje sva že klepetala po sporočilih in facebooku. Tisočkrat sem se mu zahvalila za sporočilo in želje, kasneje pa sva se dogovorila za pijačo. Morali bi videti, kako je bil luškan na slikcah.Njegov stil je bil bolj klasičen a še vseeno moderen. Najbolj pa mi je bilo všeč, da intenzivno igra klarinet. To nama je bilo skupno. Ljubezen do glasbe. Tudi sama brez glasbe preprosto ne bi bila jaz in najraje sem imela svojo flavto. Skupaj sva hodila na orkester in tam sva se tudi spoznala. Matej je tudi hodil v gimnazijo, samo ne na isto kot jaz. Cel vikend sva oba visela na facebooku, kjer sva prijetno in sproščeno klepetala o vsem. Najdlje sva se zadržala pri glasbi. Res mi je postajal všeč in komaj sem čakala, da se v ponedeljek na pijači še bolj spoznava. Prišel je ponedeljek in zmenila sva se, da se dobiva v bližnjem mestu. V ponedeljek je sijalo sonce. Ko sem stopila na vlak za mesto, kjer se dobiva sem bila že zelo živčna. Na vlaku sem si nahitro popravila make up in razčesala lase. Tudi jaz sem imela modre oči, ki so bile malo pretirano velike. Z Matejem sva se ujemala tudi v rjavih laseh, edina razlika je bila v tem, da so bili moji veliko daljši. Tokrat sem si frufru počesala na stran, da sem poskrbela za malo bolj sproščen videz. Dobila sva se po šoli. Vlak se je bližal železniški postaji, kjer naj bi izstopila, jaz pa sem bila vse bolj živčna. Ja imela sem tremo, saj je bilo vse to zame prvič. Prvi zmenek, če lahko temu tako rečem. Ko sem vstopila z vlaka sem ga zagledala. Stal je ob ograji in se naslanjal nanjo. Ko me je videl, mi je sproščeno pomahal in se nasmehnil. Še pomislila nisem, kako je mogel biti še on živčen. Vedela sem, da je že malo izkušen v ljubezni, ampak jaz nisem v ljubezni imela nikoli sreče. Stopila sem k njemu, Matej me je pogledal s svojimi nebeškimi očmi in mi čestital še v živo. Za rojstni dan mi je podaril velikega medvedka in vrtnico. Kako pomembno sem se počutila...v mojem trebuščku so se pojavili metuljčki in kar zapela bi od sreče. Še enkrat sem se mu zahvalila in ga za zahvalo objela. Ta objem je bil močnejši od prijateljskega in potem, sva odkorala po stopnicah navzgor. Čakal me je prvi zmenek.
18. april 2012
u86164
u86164
upam da je uredu
18. april 2012
cool
18. april 2012
u75172
u75172
neext ;D
18. april 2012
next
18. april 2012
u73295
u73295
next
18. april 2012
u86164
u86164
še mal plis poj pa next
18. april 2012
nexxxxxxxxt
18. april 2012
okk sam hitrr
18. april 2012
next
18. april 2012
u86164
u86164
ok nextam
ps: dam slike poj
Sedla sva v bližnji lokal in se malo nagajivo pogledala. Nastala je mučna tišina in oba sva bila živčna kot še nikoli. Če bi mi kdo pred enim tednom rekel, da bom s fantom sedela v lokalu in da je ta fant še luškan mu preprosto povedano ne bi verjela. Še vedno sva se gledala in tišina je bila še močnejša in bolj mučna. Takrat pa sem jaz bleknila najbolj butasto vprašanje na svetu:
"In...kako si?"
Vsaj prekinila sem tišino, nato pa svoj obraz zakopala v svoje dlani. Bog, kako sem se znala osramotiti. Ponavljala sem si...misli Amy, misli! Matej pa je samo sedel tam, me gledal s svojimi modrimi očmi in se začel smejati. Ja, smejal se mi je. To ni bil tisti norčav nasmeh, ampak je bil prijeten in navihan. Sprostila sva se...toliko, da je tokrat spregovoril Matej.
Rekel je: "Veš Amy, že odkar sem te prvič videl na orkestru si se mi nekako zapičila v glavo. Neprestano mislim nate in ko te vidim, se mi vse spremeni. Pojavi se nek nov svet, v njem sva pa ti in jzt. Res si mi všeč in da sem lahko takole na pijači s tabo, sem res najbolj vesel."
Njegov glas je postajal resnejši in resnejši. Videlo se je, da je mislil resno. Ljubi bog, res sem mu bila všeč! Zakaj sem morala biti jaz tako zabita. Ja bila sem zabita, ker nisem vedela skoraj nič o ljubezni. A odločila sem se, da te težave potisnem na stran in se prepustim. Nadaljevala sem jaz:
"Vau Matej...vse to je zame prvič in tudi jaz sem vesela, da sem zdajle tuki. Če ti priznam, je bil tvoj sms moje najlepše darilo za rojstni dan. Zdaj vem, da si bom šestnajstko res zapomnila."
Prišla je natakarica in naročila sva. Jaz sem si naročila pomarančni sok, Matej pa je pil Coca Colo. Matej je sproščeno rekel:
"Hej Amy. Ne bit živčna no! Sej ne grizem in še nobene nisem pojedu. Vem, da je tole za tebe novo ampak boš vidla, da je prou fajn. Vidla se bova na orkestru in še tkole kdaj na pijači. Saj hočeš ne? Na začetku sva lahko sam dobra prijatla, da se mal spoznava nato pa bova že vedla kaj sledi. Kaj praviš?"
Odvrnila sem:
" Seveda hočem. In veš kaj? Nisem več živčna. Ob tebi se počutim prav sproščeno. Pa še povrho vsega si mi tudi ti zelo všeč."
em mu pravkar priznala, da mi je všeč? Je res to prišlo iz mojih ust? Bila sem presenečena nad samo seboj. Pa še kar vredu mi je šlo. Matej se mi je nagajivo nasmehnil in rekel:
"No tole je pa zelo lepo za slišat! Tudi ti si men zlooo ampak res zlooooooo všeč!"
V lokalu sva sedela še približno 45 minut, prijetno in sproščeno klepetala...pot na vlak pa sva nadaljevala z roko v roki. Je mogoče, da se lahko dva človeka tako ujemata? Mogoče bom še začela verjeti v sorodne duše.

18. april 2012
u73295
u73295
next
18. april 2012
next
18. april 2012
u85074
u85074
nextii
18. april 2012
next