Forum
Vem, da je takšnih tem že veliko, a sem se odločila, da bom naredila svojo, ker bi jo res rada imela. Torej, tukaj bomo pomagali (npr. zapuščenim, najdenim, izgubljenim...) živalim, če ne maraš živali izgini!!!
22. april 2017
Next sis!!!!
22. april 2017
tnx
22. april 2017
Prispele so prve živali <333
22. april 2017
Prilepila bom povezavo do teme, na kateri boste kupovali stvari za vaše tukaj kupljene živali.
22. april 2017
Našla sem mlado mucko.

Spolamička
Ime: Ariel
Starost: nekaj mesecev
opis:našla sem jo med koprivami blizu ceste...sprva se me je bala, zelo rada se igra. Zdi se mi da je z njeno zadnjo desno nogo nekaj narobe-šepa
22. april 2017
Cute
22. april 2017
Odnesla sem jo naši veterinarski ekipi, in ugotovili so, da ima zelo kompliciran zlom leve noge, desna noga je le polna modric, zato je že razbolena. Veterinarji so se res trudili oskrbeti taco, a so po 5-urni operaciji obupali in nogo žal amputirali. Drugih poškodb na srečo nima, vse pa kaže na to, da jo je zbil/povozil avtomobil.
22. april 2017
22. april 2017
Čez 5 dni bo na voljo za posvojitev.
22. april 2017
Spol: Samica
Ime: Leyla
Pasma: avstralski ovčar
Starost: 2 leti in pol
Opis: Breja samička, rok za porod ima ta teden, če kdo želi, jo lahko kupi pred porodom, če pa ne bo nobenega bodočega lastnika, pa jo oddam, ko bodo mladiči stari 8 tednov, saj bodo takrat tudi oni pripravljeni za odhod.
22. april 2017
Živali v zavetišču:

veterinarska oskrba (niso še na prodaj):
~Ariel
~Leyla (lahko jo kupite, a do poroda ostane v zavetišču, dan po porodu jo lahko z mladiči odpeljete domov)(po porodu jo lahko kupite, a se mladiči prodajajo posamično, torej ne pripadajo vam (razen če jh dokupite))
22. april 2017
na prodaj
/
22. april 2017
kupla bi Leylo
22. april 2017
Leyla stane 25,50€, po stvari pa veš kam moreš it počakaj samo še, da skoti(do takrat bo ostala tukaj) kot piše zgoraj
22. april 2017
morem plačat zdej?
23. april 2017
Ni treba, lahko pa
23. april 2017
Leyla je skotila <333

24. april 2017
Mladički še nimajo imen, Leylo bom pa še malo zadržala
24. april 2017
Spol: Samica
Ime: Ariel
Starost: okoli 4 mesece
Opis: Mucka je bila najdena blizu ceste, kjer jo je vrjetno povozil/zbil avto. Imela je zlomljeno zadnjo levo nogo, a nam noge ni uspelo rešiti, amputirali smo jo. Zato je lahko skrb zanjo zelo zahtevna, a glede na igrivost se to sploh ne pozna.
24. april 2017
Na žalost je preživelo le 5 (od 7) madičkov, so pa zdaj dovolj stari, da jih vzameš domov, imen še nimajo, stari so 2 meseca in pol, so pa vse samičke, razen temnega na sredini, ki je pa fantek. Stvari dobi v trgovini, povezava je zgoraj. Pa zmotila sem se, Leyla je zastonj.
25. april 2017
Na prodaj:
~ Ariel

V veterinarski oskrbi:
/

Rezervirani:
~ Leyla z mladiči
25. april 2017
Ok,hvala.
25. april 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike